Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2008 o 23:10, Zelgadis napisał:

BTW: Solus od Lady Grey można dostać nawet bez zalecania się do niej. Ale to taki mało
istotny szczegół ;)


Można?Hmm a może zdradzisz tajemnicę bo szczerze to ja Solusa sam kupiłem a tu widzę jakiś sposób prostszy niż użeranie się z ta jędzą żeby dostać od niej co chcemy za darmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nasz postać coś mówi w ogóle ? Ja nie zauważyłem. Jedyne dźwięki to te które wydaje podczas walki i płacz w filmikach ...

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasza postać się nie wypowiada tj. nie odzywa się w sensie że mówi jakieś zdanie itp. ale za to nie zgodzę się ze tylko płacze i wydaje bitewne okrzyki. Trzeba do tego doliczyć inne dźwięki podczas wykonywania pewnych gestów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 15:53, albinskia napisał:

Czy nasz postać coś mówi w ogóle ? Ja nie zauważyłem. Jedyne dźwięki to te które wydaje
podczas walki i płacz w filmikach ...

Pozdr.



Pierwszy raz kiedy usłyszałęm głos bohatera to jak dałem nauzycielowi książkę "Metoda na skarpetę" polecam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 15:03, Gall historyk napisał:

Można?Hmm a może zdradzisz tajemnicę bo szczerze to ja Solusa sam kupiłem a tu widzę
jakiś sposób prostszy niż użeranie się z ta jędzą żeby dostać od niej co chcemy za darmo :D

Wystarczy wykonać jakiś quest (np. srebrny) z jak największą liczbą przechwałek, po jego skończeniu wrócić od razu do Bowerstone North i zastać Elvirę chadzającą przed jej posiadłością. Przy odrobinie szczęścia od razu da nam ten miecz ;)
Działa to też z questami fabularnymi, np. uratowanie archeologa, ale nie jestem pewien przy którym jest większa szansa otrzymania miecza.
No i oczywiście wymaksowanie postaci w stronę sławy oraz atrakcyjności też jest bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć będę musiał spróbować a nie wiesz czy może ona dać nam ten miecz kilka razy? Wtedy rozwiązane zostaną problemy finansowe naszej postaci :) Całe miasta byłyby nasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 20:35, Memorr napisał:

Kto mi wreszcie pomoze??? czemu gra mi sie nie chce wlaczyc? odinstalowalem kodeki,nowe
stery do grafy mam...
czemu mi nie dziala?


A w pomocy technicznej, chociażby tej gram.pl patrzyłeś chociaż? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 20:40, burczynski napisał:

> Kto mi wreszcie pomoze??? czemu gra mi sie nie chce wlaczyc? odinstalowalem kodeki,nowe

> stery do grafy mam...
> czemu mi nie dziala?

A w pomocy technicznej, chociażby tej gram.pl patrzyłeś chociaż? :|


tak... nic mi to nie daje... wczesniej na dawnej karcie graficznej sie wlaczalo bez kloptow...a teraz blad fable.exe...

mialem radeona 9200 a mam teraz 9600PRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 20:31, Gall historyk napisał:

nie wiesz czy może ona dać nam ten miecz kilka razy?

Niestety, daje go tylko raz, dlatego że Solus jest bronią legendarną. Jednakże nie wyklucza to istnienia jego duplikatu w sklepie w Bowerstone North ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze pytanie: jak działają ochroniarze?? Według mnie ta gra jest za łatwa, żeby se jeszcze ją gorylami ułatwiać, ale czytałem gdzieś, że dzięki nim można podbić kamienną altanę tak jak się to robi z innymi miastami. Trzeba im płacić?? Respawnują się?? O co z nimi dokładniej chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ochroniarze to mięso armatnie które IMO ma tylko jedną rolę. Idealnie nadają się na ofiary dla Skorma:) Owszem za ich marne usługi tj. atakowanie wrogów trzeba im płacić bodajże dziennie kilka złotych monet. A co do respawnu to niestety nie wiem ale nie sądzę żeby się respawnowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 12:29, Gall historyk napisał:

A co do respawnu to niestety nie wiem ale nie sądzę żeby
się respawnowali.


respawnuja sie, co pare dni. jak komus sie nie chce czekac to moze zapisac gre i wczytac, co rowniez spowoduje respa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kończąc już grę złą postacią mam rogi długości takiej jak widać na zdjęciu (pasek zła oczywiście na max). Widziałem screena z postacią o dwa razy dluższych rogach, a była tak jak ja tuż przed walka finałową. W takim razie dlaczego mam takie krótkie rogi?

20081012141030

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 14:25, Gall historyk napisał:

Erm rogi na tym zdjęciu są maksymalnej długości większych mieć nie możesz. Może ktoś
sobie dorobił dłuższe w jakimś programie.


No może. Szukałem tego screena jeszcze raz, ale go nie znalazłem, więc nie mogę udowodnić. Może ktoś inny trafi. Screen zrobiono przy Brązowej Bramie, a bohater ubrany był w strój Ognistego Zabójcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

opłaca sie kupować zbroję czy znajdzie sie jakąś wypsioną..? bo kupiłem w dębowej dolinie najlepszą zbroję jaka była i nie wiem czy nie przepłaciłem, i ile trzeba dać na ofiare w świątyni avo żeby dostać miecz i czy on dobry jest..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować