Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2006 o 17:10, Matiz666 napisał:

Przyprawiasz mnie o palpitację serca! To jest miasto trupów, w północnych krainach a broję
zamknięto tam w srebrnej skrzyni którą otworzyć można 25 srebrnymi kluczami.

W nekropolii ale gdzie to dokladnie jest


sorry za pytania ale mam problemy z odswierzaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 17:13, Kamil1795 napisał:

W nekropolii ale gdzie to dokladnie jest

Kiedy pokonasz pierwszy raz głównego bossa w grze, to będziesz musiał popłynąć jakby na inny kontynent i to właśnie są te PółNOCNE KRAINY. Tam wysiądziesz chyba na zapomnianym wybrzeżu czy jakoś tak, potem udasz się w stronę Śnieżnej Iglicy, każą ci tam wrócić się kawałek i wejść przez WIELKIE DZRWI do opuszczonego miasyta - nekropoli. Lepiej nie potrafię ci wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 17:17, Matiz666 napisał:

> W nekropolii ale gdzie to dokladnie jest
Kiedy pokonasz pierwszy raz głównego bossa w grze, to będziesz musiał popłynąć jakby na inny
kontynent i to właśnie są te PółNOCNE KRAINY. Tam wysiądziesz chyba na zapomnianym wybrzeżu
czy jakoś tak, potem udasz się w stronę Śnieżnej Iglicy, każą ci tam wrócić się kawałek i wejść
przez WIELKIE DZRWI do opuszczonego miasyta - nekropoli. Lepiej nie potrafię ci wyjaśnić.

Aha czyli to jest to miasto gdzie trzeba zebrac plytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 17:17, Matiz666 napisał:

> W nekropolii ale gdzie to dokladnie jest
Kiedy pokonasz pierwszy raz głównego bossa w grze, to będziesz musiał popłynąć jakby na inny
kontynent i to właśnie są te PółNOCNE KRAINY. Tam wysiądziesz chyba na zapomnianym wybrzeżu
czy jakoś tak, potem udasz się w stronę Śnieżnej Iglicy, każą ci tam wrócić się kawałek i wejść
przez WIELKIE DZRWI do opuszczonego miasyta - nekropoli. Lepiej nie potrafię ci wyjaśnić.

a czyta skrzynia ze zbroja jest za demonicznymi drzwiami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 17:20, Kamil1795 napisał:

a czyta skrzynia ze zbroja jest za demonicznymi drzwiami?

Nie, skrzynia spokojnie stoi sobie na ziemi za rzeczką nad którą jest mostek:) za drzwiami jest tylko Siewca Sierot (w skrócie SS :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 17:22, Matiz666 napisał:

> a czyta skrzynia ze zbroja jest za demonicznymi drzwiami?
Nie, skrzynia spokojnie stoi sobie na ziemi za rzeczką nad którą jest mostek:) za drzwiami
jest tylko Siewca Sierot (w skrócie SS :).

Wiesz co troche ci zazdroszcze ci wiedzy o fable;)Dziwne ze nie zrobisz www.Fable (jesli ta nazwa nie jest zajeta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to moja wiedza opiera się o dwukrotne przejście gry, a za pierwszym razem używałem poradnika dołączonego do gry orginalnej, aby znaleźć wszystkie srebrne klucze. A co do strony to YahooPL już mi to proponował, ale niestety nie znam się na tym dostatecznie od strony technicznej a i z czasem u mnie krucho (3 klasa gimnazjum i egzaminy za pasem), no ale może kiedyś... :)) Poza tym dzięki za komplement i głowa do góry, kiedyś może będziesz wiedział o Fable więcej ode mnie (3 razy przejdziesz grę;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 17:40, Matiz666 napisał:

Szczerze mówiąc to moja wiedza opiera się o dwukrotne przejście gry, a za pierwszym razem używałem
poradnika dołączonego do gry orginalnej, aby znaleźć wszystkie srebrne klucze. A co do strony
to YahooPL już mi to proponował, ale niestety nie znam się na tym dostatecznie od strony technicznej
a i z czasem u mnie krucho (3 klasa gimnazjum i egzaminy za pasem), no ale może kiedyś... :))
Poza tym dzięki za komplement i głowa do góry, kiedyś może będziesz wiedział o Fable więcej
ode mnie (3 razy przejdziesz grę;).

Juz przeszlem Raz(jako dobry wojownik)
Jak bede mial to chyba dede dobrym magiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 17:42, Kamil1795 napisał:

Jak bede mial to chyba dede dobrym magiem

Jako jedynie mag raczej mało zdziałasz, ponieważ czary nie są na tyle mocnę aby skutecznie pacyfikować większe grupy przeciwników. Moim zdaniem najlepiej sprawdza się postać będąca połączeniem wojownika i maga, a zaklęcia jakich używa, to głównie cielesne i pośredniego ataku (podwójne obrażnienia, wściekłość itp.) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja raz przeszedłem dobrym, drugi raz przechdziłem złym to przy arenie save mi sie uszkodził:/i sie nie dalo wczytac...ale na szczescie i nieszczescie gra jest krótka...moze nawet zbyt krótka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy najlepsza zbroja jest dla dobrych czy zlych?Jak kupilem swietlana plytowa to mialem neutralnego a jak zalozylem swietlana to mi wskoczylo na bardzo dobry i juz mialem aureole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 17:46, Adas69 napisał:

gra jest krótka...moze nawet zbyt krótka

Zgodzę się z tobą fable jest zdecydowanie za krótka, ale może Fable 2 okaże się pod tym względem lepsza. No a poza tym długość gry ratuje to że można ją kilkakrotnbie przechodzić nie nudząć się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbroje dodają trochę do odpowiedniej sławy, dlatego część zbroi różni się tylko kolorem i tym czy są dobre czy złe. Zbroja Arachnota jest dość neutralna choć minimalnie jest bardziej dla dobrych charakterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 17:46, Adas69 napisał:

ja raz przeszedłem dobrym, drugi raz przechdziłem złym to przy arenie save mi sie uszkodził:/i
sie nie dalo wczytac...ale na szczescie i nieszczescie gra jest krótka...moze nawet zbyt krótka

Niestety jest krótka, bo wydałem stówkę (a dokładniej 8 dych, bo w sklepie gram.pl ;P) i gra na góra 16 godzin (jak przechodzisz dobrym i złym) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 17:00, Kamil1795 napisał:

> > Ja slyszalem ze najlepszy miecz to ten ktory jest za demonicznymi drzwiami w lokacji
dom
> Greyow(Tam
> > gdzie jest siostra lady grey)Musisz tam wejsc z kobieta bo inaczej cie nie przepuszcza.

>
> Tam jest Tobór Ronck - 165 do obrażeń ;P
Lza avo chyba lepsza

Chyba oszalałeś Łza avo ma 230 obrażeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 20:58, Aeon napisał:

> > > Ja slyszalem ze najlepszy miecz to ten ktory jest za demonicznymi drzwiami w
lokacji
> dom
> > Greyow(Tam
> > > gdzie jest siostra lady grey)Musisz tam wejsc z kobieta bo inaczej cie nie przepuszcza.

>
> >
> > Tam jest Tobór Ronck - 165 do obrażeń ;P
> Lza avo chyba lepsza
sorka cos mi sie pomieszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować