Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Burnout Paradise - będzie demo wersji na PC

30 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2008 o 16:38, plasot79 napisał:

Zaintrygowałeś mnie, o co chodzi? Nadmienię że papierówek w tym CDA nie czytam.

GRID i Test Drive Unlimited dostali 10/10 i jest szansa też dla Burnouta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 16:43, jackass napisał:

GRID i Test Drive Unlimited dostali 10/10 i jest szansa też dla Burnouta


Dzienks! O TDU słyszałem, o GRIDzie nie, ale też nie wiedziałem że to jedyne 10/10 w ciągu ostatnich dwóch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W demo muszę zagrać, bo Burnout Paradise intryguje mnie odkąd zapowiedziano go na PC-ty. W końcu mam odpowiedniego blaszaka do uruchomienia tej gry... Chyba, że wymagania będą wzięte z kosmosu, ale w to wątpię. Co do samego dema, to jest ono bardzo interesujące. Rzadko bywa, że w wersji demonstracyjnej mamy odblokowaną całą mapę i na dodatek wszystkie tryby (w tym sieciowe).... Już się nie mogę doczekać. :P Kiedy tylko się pojawi - ściągam bez wahania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnę demo i zobaczę. Chociaż ten konsolowy (NFS UC, GRID, i właśnie Burnout: Paradise) model jazdy mnie odstrasza. Przynajmniej coś lepszego, niż zwyczajne wyścigi. Mniam! ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie bym sie na demo nie napalał. Założę się, że tekstury będą w gorsze jakościowo, jak to miało miejsce w przypadku demek z UT 2k3 i 2k4, w celu zmniejszenia objętości. Ponadto jakoś trudno mi uwierzyć w to, że będzie całe miasto do objechania bez żadnych limitów. Ale może to tylko takie moje pesymistyczne podejście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość. Sam rozważam zakup tej gry , ale bardzo nie lubię kupować gier w ciemno , a takie demo to najlepszy sposób do przetestowania gry i przekonania się czego można się spodziewać w pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w wersję na PeCety już grać nie będę, ale jeśli ktoś jest ciekawy podobnej wersji - konsolowej, zapraszam na mój gsajt (mała recenzja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować