Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Burnout Paradise - będzie demo wersji na PC

30 postów w tym temacie

True, true...
Poleciłem Paradise kumplowi, który nie lubi wyścigówek i nieziemsko mu się spodobał. Mówi, że świetnie się można odstresować po całym dniu pracy :D
Taa możliwość restartu po prostu dopełni tę grę i teraz będzie kompletna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko nie była to taka skopana optymalizacja jak przy GTA IV.Chociaż szczerze w to wątpię bo jeśli gra odpaliła na laptopie z Quadro FX 2500M na pokładzie (w grach to odpowiednik modelu GF 79xx) i wyglądała ładnie plus do tego chodziła chyba w stałych 60 FPS to nie ma o co się martwić. Bo jak dla mnie to must have.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu dopiero w lutym?? Ja chcę teraz, buuu. :P Po prostu nie mogę się doczekać. Poza Starcraftem II i Diablo III, które są w mojej liście wyczekiwanych pozycji exekwo na pierwszym miejscu, na drugim siedzi Burnout. Ehh, ależ to będzie piękna, przełomowa chwila, kiedy PeCetowcy, w tym ja, pierwszy raz dostąpią zaszczytu zagrania w to cudo rozrywki cyfrowej na swoich maszynach...I oczywiście multum piratów (czytaj kretynów) ją ściągnie...no, ale takie już jest życie. Ależ ten Ultimate Box będzie pięknie wyglądał na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Burnout Paradise... grałem na konsoli i grało mi się... niezwykle dobrze. Tak, tak te różne rzeczy o czym mówią, że wszystkie te dodatki itp. itd. ale i tak przetestuję DEMO bym wiedział, że kupuję dobrą konwersję znakomitej gry, nie tak jak GTA4 na PC... W każdym razie mam nadzieję, że sprawię sobie pada do tejże gry i że będzie mi płynnie chodzić, w końcu muszę czegoś oczekiwać po swojej grze nie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TaK Tak Tak... Ja to chce :D Niech nastąpi już luty :P W wersji demo calutkie miasto dla nas paradise city nadchodze :D Tylko Oby w burnoucie nie było multi w windows live...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się czaję na Ultimate Box ,ale w wersji na Xa .Narazie bez restartów gry nie ruszam ,chociaż tanizną śmierdzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo na PC i to jeszcze z całym miastem!? Widać, że twórcy są bardzo zadowoleni z wersji PC i wiedzą, że demo nie zniechęci graczy. Z tego wynika, że gra jest warta szczególnej uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czasu kiedy uruchomiłem GTA IV mam taką obawę do każdej gry, żeby twórcom nie odbiło i nie było takich ogromnych wymagań. A swoją drogą dziwo, że GTA na konsolach śmigało, a nawet na bardzo dobrym PCecie się dusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 16:22, koeningsegg napisał:

Coś czuję że bedzie trzecia ocena 10/10 dla samochodówki w CDA z rzedu...


Zaintrygowałeś mnie, o co chodzi? Nadmienię że papierówek w tym CDA nie czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować