Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

Słuchaj skoro już wspomiałeś to pytanie mam.
Dlaczego już pod koniec starego forum zmieniłeś sobie na "Persona Non Grata" ?
Możliwe, że już to kiedyś wyjaśniałeś, ale nie widziałem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tamtym to ja byłem Hrabią, no ale tutaj też ni narzekam ;) Ale nigdy wcześniej jakoś nie trafiłem na Twojego nicka :)
Nie wiem skąd Rafer mnie wyłapał, ale też w Speed-Zone jestem (nie wiem czy wiesz) :P Możliwe, że wcześniej też mnie na forum CDP wyłapał, też coś pisał o stylu pisania, tyle że się spóźnił bo od ok. 2 tyg. byłem redaktorem motoweb, no ale oczywiście przeniosłem się do SZ, bo jak inaczej mogłem :P
Ok, kończymy to oddalenie od tematu bo bana degrada dostaniemy ;) Sorry wszystkich! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no a moj wzial sie od pewnej osoby(martwej zreszta) z ciekawej gry popewnym czasie sie go skrocilo i teraz jest w wersji 3-literowej=Riv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 11:04, b4rtez napisał:

Nie wiem skąd Rafer mnie wyłapał, ale też w Speed-Zone jestem (nie wiem czy wiesz) :P


No przeciez wiem barth ;) Inaczej nie pisalbym Ci o tym wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 13:35, S4jm0n napisał:

> Nie wiem skąd Rafer mnie wyłapał, ale też w Speed-Zone jestem (nie wiem czy wiesz) :P


No przeciez wiem barth ;) Inaczej nie pisalbym Ci o tym wszystkim :)


No przecież ja wiem, że Ty wiedziałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak naprawde powinno być napisane szoszo(pomyliłem sie wpisując dane podczas rejestracji). Pochodzi z bajki chińskiej heh. Był tam szoszo, i taki nik mi się spodobał, koledzy też tak na mnie mówioł. Podczas gry w gałe mówia na mnie szozdanilho heh ;_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick powstał przez przypadek. Nie wiedziałam jak sie nazwać gdy zakładałam konto e-mail. Najpierw wpisałam natka, ale było już zajęte, potem dodałam super, ale też było zajęte, więc doszła jeszcze 1 i tak oto od 2 lat wszędzie rejestruję się z takim nickiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wyjaśnić skąd wziął się Napek. Jeden forumowicz stwierdził kiedyś, że kojarzy mu się z napletkiem (sic!). Otóż nie, drogi kolego/koleżanko (nie pamiętam kto to był;P). Napek to zdrobnienie od Napoleona (chciałem jakoś uhonorować mój ulubiony gatunek gier:) ). Lekkie, łatwe i przyjemne, nieprawdaż? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj nick jest prosty od mojego imienia dominik. ale aktualnie mam nowy ktory sobie wymyslilem a jest to : SciNix od pierwszych 3 liter mojego nazwiska(zaczyna sie na Ś ale zmienilem) i koncowko aktualnego nicka. w wczesniej czesto uzywalem nicka: Sam-Fisher bo bardzo lubie ta gre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 08:48, Smugller napisał:

moj nick wzial sie od Smugglera, którego jestem wielkim fanem :D

To się nazywa chorobliwe samouwielbienie ;-) być narcyzem to nic strasznego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 09:16, spider88 napisał:

> moj nick wzial sie od Smugglera, którego jestem wielkim fanem :D
To się nazywa chorobliwe samouwielbienie ;-) być narcyzem to nic strasznego .


Jemu chodziło o tego gościa z CD Acton - smugglera. Kolega z forum ma nick Smugller

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2006 o 09:25, Abi Dalzim napisał:

Jemu chodziło o tego gościa z CD Acton - smugglera. Kolega z forum ma nick Smugller


taa Smuggler założył sobie dwa konta. Jedno jako Smuggler a drugie (Smugller) na którym będzie opisywał tego przez dwa "g" ;) i robił mu komplemety (czyli samemu sobie), to sie chyba nazywa rozdwojenie jaźni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem być oryginalny i nie chciałem, aby ktoś mnie rozpoznał więc nazwałem się Michał Raven czyli Michał Kruk.
Dzięki temu nick''owi jestem powiązywany z serią Gothic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować