Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

Bajuj - skąd sie dokładnie wział tego to juz nie pamietam :P nawet nie wiem co oznacza, po prostu jest i juz. Posiadam go juz od 8-9 lat tak wiec kawał czasu :D Wymyslił go mój kolega, ale jak dlaczego to juz nie wiem :P
Bajujem jestem wszedzie na dworze, w szkole na forum. Rzadko kto mówi do mnie po imieniu Bartek zawsze Bajuj :) (zdarzyli sie tacy co mysleli iz Bajuj to moje imie :D ). Mam jeszcze kilka przeróbek tego nicku jednak Bajuj był pierszy i Bajuj pozostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Furion III, Furion to imię jednego z bohaterów Warcraft III, spodobało mi się.
Następnie dlaczego III, ponieważ I i II było już zajęte.
I dlaczego Rzymską literą, bo odnosi się do starożytności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hans Olo - Wcale nie Star Wars mnie natchnął. Oczywiście nick ten, którego z resztą używam wszędzie gdzie się da, ma związek ze Star Wars, lecz bezpośrednio pochodzi z odcinka S08E12 "Prometheus unbound" serialu Stargate SG1, w którym poraz pierwszy pojawia się Vala, która kradnie nowy pojazd kosmiczny USAF by dokonać pewnej "transakcji". Daniel Jackson, który został jej "zakładnikiem" wypowiada następującą kwestię "My name is Olo - Hans Olo" w momencie gdy wychodzi ze statku po lądowaniu w celu dokonania tej "transakcji" z niezbyt przyjaznymi "paserami" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 21:58, Furion III napisał:

Furion III, Furion to imię jednego z bohaterów Warcraft III, spodobało mi się.
Następnie dlaczego III, ponieważ I i II było już zajęte.
I dlaczego Rzymską literą, bo odnosi się do starożytności

Furion to także nazwa legendarnych wojowników w universum filmu trylogii Kronik Riddicka:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 12:45, Astmatyk napisał:

Moj nick wywodzi sie z cudownej choroby, dzieki ktorej stalem sie posiadaczem zaszczytnej kategorii
"D".

Czy ja wiem żeby była taka zaszczytna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 12:49, hans olo napisał:

> Moj nick wywodzi sie z cudownej choroby, dzieki ktorej stalem sie posiadaczem zaszczytnej
kategorii
> "D".
Czy ja wiem żeby była taka zaszczytna?


Mozna polemizowac, ale moim zdaniem w tym kraju to akurat dostapil mnie zaszczyt jak zloto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nick, którego używam na forum tak naprawdę należy do mojego brata.. hehehe, a więc jakby co- nie nazywam się Łukasz i nie jestem żadnym mistrzem ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy byłem w 5 klasie podstawówki, nauczycielka (od polskiego chyba) rozdawała naklejki z napisami w nagrodę np. za szóstkę albo najlepszy wynik w klasie. Ja dostałem naklejkę z napisem "Jesteś vicemistrzem", co, rzecz jasna, mnie nie zadowoliło. A ponieważ interesowałem się chemią (i nadal interesuję), czasami sobie próbowałem popędzić. Chodziło mi oczywiście o obserwację zachodzących reakcji i destylacji itp., a nie zaspokajanie pragnienia ;). Prócz tego przeprowadzałem też wiele innych doświadczeń.
Tak więc pomyślałem sobie, że Bimbermistrz lepiej brzmi niż vicemistrz i zamieniłem vice na bimber. Kiedy pani nauczycielka zauważyła, że mam coś nabazgrane na naklejce (nosiliśmy je na "identyfikatorach";), kazała mi ją pokazać.
Zadowolona nie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy na forum nick jest orginalny , bo jest inny .
Ale chyba w tym temacie chodzi oto żeby powiedzieć skąd się wzioł twój nick.
A co tam:)

Cóż każdy lubi Myszke Mike a nick jest taki bajkowy ale dobrze się kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 18:38, mikim napisał:

Co sądzicie o moim nicku? Czy jest on oryginalny??? Czekam na odpowiedź ;).

Nie :P Dodałeś tylko ''m'' do kreskówkowego bohatera! Plagiator! Co innego mój nick..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować