Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z grą Gothic 3: Zmierzch Bogów - dzień trzeci

28 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2008 o 20:26, Irc100 napisał:

Spodziewałem się że to będzie recenzja no ale to też mi pasuje :)

PS: Kiedy będzie recka?

a jest co recenzowac w ogóle? bo z tego co czytam z opini ludzi to nie bardzo jest co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 20:55, El Cascador napisał:

Przyzwoity weekend. Screeny odpowiadały temu, o czym było pisane. Drażni mnie to, że
w Gothicu nadal drzwi nie wynaleziono.


Jak to nie wynaleziono? W Gothic 1, Gothic 2, Gothic 2 Noc Kruka były drzwi więc tylko kontynent jest zacofany technologicznie ;-D

A tak poza tym czekam na reckę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bata muszę mieć ten dodatek, męczyłem się grając w Gothic 3 bo miałem słabego kompa, to teraz się pomęczę z bugami, ale zagram w to choćby nie wiem co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 21:44, Lee1234 napisał:

Nie ma bata muszę mieć ten dodatek, męczyłem się grając w Gothic 3 bo miałem słabego
kompa, to teraz się pomęczę z bugami, ale zagram w to choćby nie wiem co :)


Teraz pomęczysz się z bugami, których jest jeszcze więcej niż w podstawce. Na dodatek, gra nie działa lepiej od podstawki i nie zauważyłem jakiegoś wyraźnego kroku w optymalizacji.

A skoro mowa o bugach - przedmioty ze starych (z podstawki) zadań zostały. Więc nie dziwcie się na widok miecza Wenzela w jaskini koło Montery, czy kufra Ashtona za areną i (uwaga - kufry się sklonowały, mają taką samą zawartość!) w komnacie Kana, do którego możesz dostać się bez problemu ze strony strażników (nie ma to jak ochrona dowódcy). Nie wspominam już o tym, że na pierwszym (czyli 10) levelu można dostać pancerz paladyna czy nordmarczyka, bez wykonywania jakichkolwiek zadań, bo to już jest tragedia... .

Co do samego tekstu, bardzo podobał mi się cały weekend, świetnie oddaje (lepiej niż sama gra ;)) klimat Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 21:44, Lee1234 napisał:

Nie ma bata muszę mieć ten dodatek, męczyłem się grając w Gothic 3 bo miałem słabego
kompa, to teraz się pomęczę z bugami, ale zagram w to choćby nie wiem co :)

wlasnie na takich jak ty korzysta joowod. nie obraz sie ale takie fanbojstwo negatywnie sie odbija na jakosci gry, bo joowod i tak wie ze sprzeda byle g..o byle by nazywalo sie gothic. ja jestem fanem, mam wszystkie czesci oryginaly, a 3 nawet EK, i jak poczytalem jaki jest ten dodatek to mi sie zygac chce ze mam za ten szmelc zaplacic 80 zł.. owszem kupie. ale jak stanieje o 80 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie sam zamysł dodatku na 4+
Ale mnie denerwuje dość niewielki świat gry(jakaś WIELKA RÓWNINA to malutka łąka)
I odległości między miastami są zamałe.

Co do bugów...hmm zawsze były i zawsze będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda gadac, jak mozna popelnic 2 raz ten sam blad taki jak w g3 albo i jeszcze wiekszy gra wogole niejest ciekawa zadan jest bardzo malo i sa meczace a bledy to katastrofa wspomne tylko o dialogach, gadajac z jedna osoba czasem gada sie z kilkoma naraz(sa do wyboru dialogi od innych postaci...) czasami brak glosu do tego niektore rozmowy wogole sie kupy nietrzymaja... jestem zawiedziony z tego mialem nadizeje ze bedzie to ogromna poprawka do g3 bo on niebyl taki dobry jak starsze gothicki a tu klapa jeszcze wieksza porarzka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu... No to widzę, że "MUSZĘ TO MIEĆ"! xDDD
nie ma bata, czekam na to, aż ktoś zacznie pisać pozytywy.

A co do niedorobionej gry... Wydaje mi się, że wystawili ją przedwcześnie po to aby zapchać żołądki fanów po "trójce", a przy tym szybciej zbić kasę bo wiadomo, że kto fan ten wyda pieniążki, a i ciekawość czasem każe ręce po portfel do kieszeni sięgnąć ;) ja jednak kierując się rozsądkiem poczekam... Zobaczę... Choć kusi oooj kusi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra rada kto zamierza kupic niech lepiej niekupuje, a odpowiedz dlaczego jest prosta, duch gothica jakze wspanialy w poprzednich seriach tu go nieznajdziecie, niewiem gdzie sie podzial chyba u programistow z PB bo ten zespol co pracowal nad ZB nic niewniosl ciekawego od siebie tylko beznadziejna fabule, denne dialogi i wogole nic co by sie kupy trzymalo, a bledow jest tyle ze mozna powiedziec o podstawce ze byla dobrze dopracowana... niewiem co tu jeszcze pisac bo jestem w szoku po tym ze dane bylo mi w to zagrac :(( wielki minus do tworcow niewiem jak wogole mozna wydac tak niedopracowany produkt, porazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 20:54, m4rekn napisał:

dobra rada kto zamierza kupic niech lepiej niekupuje, a odpowiedz dlaczego jest prosta,
duch gothica jakze wspanialy w poprzednich seriach tu go nieznajdziecie, niewiem gdzie
sie podzial chyba u programistow z PB bo ten zespol co pracowal nad ZB nic niewniosl
ciekawego od siebie tylko beznadziejna fabule, denne dialogi i wogole nic co by sie kupy
trzymalo, a bledow jest tyle ze mozna powiedziec o podstawce ze byla dobrze dopracowana...
niewiem co tu jeszcze pisac bo jestem w szoku po tym ze dane bylo mi w to zagrac :((
wielki minus do tworcow niewiem jak wogole mozna wydac tak niedopracowany produkt, porazka...

Spokojnie, jest już opublikowana nasza recenzja... a twój post bardziej tam pasuje, niż tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować