Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kto przełamie hegemonię CoD: World at War?

48 postów w tym temacie

I tak oto plaga Brytoli wrzeszczących gdzie popadnie "you cu**, you d**k" etc etc, plus bełkoczących tak, że nie da się ich zrozumieć, ucieka z CoD 4 i przenosi się do piątki.
<rence>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to kupię CoD 5, gdy CoD 4 umrze w moim sercu... bo już w niego nie gram :).

Nie lubie gdy sequel wychodzi tak szybko i robię sobie taki własny mały strajk ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty 5 jest moim zdaniem najgorszą częścią ze wszystkich dla mnie i tak seria zakończyła się na 2 w której jeszcze było czuć klimat II wojny światowej. A tak na marginesie 119zł za COD 5 to wielka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD:WaW jest bardzo dobre. Niestety nie umywa się do CoD:4. A to, że Brytyjczycy kupują COD5 jest pewnie spowodowane, że czwórka była świetna.
@Lee1234 119 to cena nienajgorsza. vide GTA 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy doczekamy się kolejnego CoD''a to większość graczy nie będzie musiała przeskakiwać z IIWŚ do nowoczesności, bo ta WIĘKSZOŚĆ przeżuci się na szóstkę z czwóreczki.
Mimo tego, że kupiłem CoD''a 5 to i tak należę do tej większości, która gra w 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak jak przy FC2, tak tutaj znowu widać progress rynku komputerowych strzelanin vide psy wchodzące po drabinie. Taaaa to jest dopiero coś! Takich cudów to nawet w realu nie macie! Ani macro!... Czemu, ach czemu coraz bardziej twórcy FPS''ów idą tylko na grafikę... No nic, może ArmA2 mnie jakoś usatysfakcjonuje w kwestii gameplaya...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 18:50, zako95 napisał:

CoD:WaW jest bardzo dobre. Niestety nie umywa się do CoD:4. A to, że Brytyjczycy kupują
COD5 jest pewnie spowodowane, że czwórka była świetna.
@Lee1234 119 to cena nienajgorsza. vide GTA 4

hmm... to tak jak by zrezygnować z upragnionego PS3 żeby kupić Xboxa bo taniej.
nie wiem czemu nie można wydać 2. dych więcej żeby kupić zamiast Coda GTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co rok nowy CoD? Widzę że z tego zaczyna po mału robić się FIFA. No ale przynajmniej dla mnie CoD to jest gra, anie jak FIFa... bez porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie. COD5 jest extra, nie wierzyłem w tą firmę, ale jednak się nie zawiodłem, misję trzymają klimat, są takie niespodziewanie momenty i zapierające dech w piersiach akcje. Japończyk wchodzi na drzewo na przykład, niektórzy udają, że są trupami, a podchodzisz to jep! (że się tak wyraże) i z bagnetem, oczywiście system odpierania ataku jest podobny jak z psami, czyli [V] i go odpycha, nożyk w gardło i dead. SPOILER! Pierwsza misja u rusków, wszyscy trupy, a szwab ich dobija. Jeden tam się odzywa daje ci snajperkę i masz zacząć zdejmować, jak zaczną przelatywać samoloty, by zagłuszyć. KONIEC SPOJLERA! I nie mówcie mi, że COD5 jest do bani. Ot, moje zdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD 4 jak dla mnie byl lepszy od 5. Ta ostatnia odslona nie miala jakby tego klimatu i filmowego singla za malo bylo w niej adrenaliny i chyba juz sie przejadal II wojna światowa w wersji call of duty. Kolejna część musi byc modern :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zielonego pojęcia nie mam dlaczego CoD-WaW tak długo trzyma się na listach przebojów, dlamnie ta gierka jest lekko poprawioną pod względem multiplay''a czwórką a o singlu szkoda nawet wspominać, jak w niego zagrałem tak odłożyłem grę na półkę od lat nie grałem w coś tak bez klimatu:/
Nadzieję za to pokładam w Infinity Ward i ich kolejnego CoD''a a Treyach mam nadzieję że nie zajmie się więcej tą serią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum o grach a prosze, jak malo prawdziwych graczy.
CoD:WaW popularne? Top sprzedaz? Chyba TYLKO w uk .
Na xfire nie potrafi pobic nawet CoD2, tak samo na www.clanbase.com, w CoD4 okolo 1500 klanow, w CoD:WaW ledwo 50 .
Gra jest totalnym nie wypalem sprzedajacym sie tylko dlatego ze CoD4 byl bardzo dobry .
Mod, wszystko to samo, glupio zrobione mapy, bronie tez zalosne.
Zreszta, 90% lanów zapowiedzianych na przyszly rok stawia rowniez na CoD4.

Spoiler

Klan w ktorym gram jest jednym z czolowych na swiecie, wiec wiem co mowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie CoD5 jest lepszy w multi, a w singlu tylko trochę gorszy. (te granaty ni stad ni zowąd) A w czwórkę sporo gralem.

a Treyach mam nadzieję że nie zajmie się więcej tą serią.

Wielu graczy mówi, że UO był najlepszą częscia serii, a to Treyarch go wyprodukował :)
Pod inną nazwą, ale ludzie ci sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować