Zaloguj się, aby obserwować  
paw216

Konkurs Efekt Serii

925 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2008 o 00:42, chy napisał:

> Dobra ok,to powiedz mi po co ludzie któzy wysyłają jedne zgłoszenie mają wygrać?!

nie wiem po co maja wygrywac ludzie ograniczeni, ktorzy maja za złe innym, ze zarejestrowali
kilka gier. zawiść - straszna rzecz.


Nie,nie jestem zawistny:) Po prostu kwestjonuje sens tego konkurs bo jego hasło brzmiało:Zarejestruj dowolną gre z TS,PK,XK i wygraj] i tu sie zastanawiam czemu nie napisali:"Zaresjestru 50 gier z TS albo z XK]....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ''zarejestruj dowolna gre'' jest rownoznaczne z ''zarejestruj tylko jedna gre''? Człowieku, nie rozumiesz, ze ilosc ma tu małe znaczenie? Jak potrafisz napisac cos dobrego, to i jedna gra wystarczy zeby zgarnac nagrode. A jak jakis "niedobry burak z mnostwem gier" zarejestruje wszystkie, i nie bedzie potrafił napisac nic lepszego niz "Efekt serii to jest fajna rzecz, tanie gry bardzo dobrej jakosci, dajcie mi nagrode bo nie mam w co grac plz", to nic nie wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 00:46, rafekx 12 napisał:

Nie,nie jestem zawistny:) Po prostu kwestjonuje sens tego konkurs bo jego hasło brzmiało:Zarejestruj
dowolną gre z TS,PK,XK i wygraj] i tu sie zastanawiam czemu nie napisali:"Zaresjestru
50 gier z TS albo z XK]....:)

Tak rozumując, to nie napisali też by zarejestrować tylko jedną grę, więc wcale nie powinni przydzielać nagród....
Czytałeś w ogóle regulamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 00:53, kordzio1 napisał:

Czytałeś w ogóle regulamin?


A po co regulamin mu? Świat jest zły, cd-projekt go oszukał, a burżuje niszczą jego psyche. Walcz z systemem, rafekx!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 00:56, chy napisał:

> Czytałeś w ogóle regulamin?

A po co regulamin mu? Świat jest zły, cd-projekt go oszukał, a burżuje niszczą jego psyche.
Walcz z systemem, rafekx!


A może nie przekręcaj mojego nicku ok?! Jak cos to CD-Projekt[przez małą litera z początku nie oddajesz swojeje koochanej firmie która obdaruje cie 8 prezentami szacunku] Świat nie jest zły:) Ale nie,Życzę ci wygrania 8 gier na które tak zasługujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 01:03, rafekx 12 napisał:

A może nie przekręcaj mojego nicku ok?! Jak cos to CD-Projekt[przez małą litera z początku
nie oddajesz swojeje koochanej firmie która obdaruje cie 8 prezentami szacunku] Świat
nie jest zły:) Ale nie,Życzę ci wygrania 8 gier na które tak zasługujesz:)


I ty mi mowisz, ze nie jestes zawistny - a tu tyle ironii i złosliwosci w jednym poscie, bo wysłałem wiecej zgłoszen niz ty. Bidny. A, poza tym to faktycznie kosmicznie przekreciłem twojego nicka, trudno było sie po tym pozbierac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 00:19, rafekx 12 napisał:

No właśnie...:( I jak tu ma uczciwy wygrac skoro jedna osoba wysyła 8 zgłoszeń albo i
więcej.Ehhh wszystko dla nagrody by zrobili,tak samo jest z gram.pl gdzie jedna osoba
wysyła odpowiedzi z 20 kont...:) Gratuluje:(


To jest właśnie bardzo uczciwy system. Ktoś kupuje gry CDProjektu to mu się należy, a że ty kupiłeś jedna grę za 20zł bo konkurs jest i tylko na nagrodę liczysz to masz jedną. To jest świetny pomysł ze strony CDP. Promuje prawdziwych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziska wrzućcie na luz, bo nie ładnie to wszystko wygląda, ten wasz spór :[
Liczy się tylko pomysł, a nie ile kto gierek zarejestrował (chyba, że ktoś miał kilka oryginalnych pomysłów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 12:50, Grinczar napisał:

Kto wygrał, kto wygrał?! Oczywiście GRAM.pl jak zwykle się spóźnia... Były kiedyś jakieś
wyniki konkursu na czas?

Zamiast GRAM.pl wasze oczka widzą CD Projekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 15:08, paw216 napisał:

Wszyscy mówią że wygrają gry przecież są jeszcze inne nagrody np:Zestaw komputerowy

No tak, ale szansa na wygranie zestawu komputerowego jest o wiele, wiele mniejsza, niż szansa na wygranie jakiejś gr, nie sądzisz? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 15:10, Robak 007 napisał:

No tak, ale szansa na wygranie zestawu komputerowego jest o wiele, wiele mniejsza, niż
szansa na wygranie jakiejś gr, nie sądzisz? ;]


A jeżeli to co mowia w newsach (że poziom prac jest wysoki) to prawda, a nie przymilanie sie ludziom, to szansa wydaje mi sie wyjatkowo mała.
A jak to ma być z tymi grami do wygrania? Bo ktoś wczesniej napisał, że sa do wyboru z katalogu. Serio tak jest? Bo pamietam ze w tym starym konkursie gry były losowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 15:52, chy napisał:

> No tak, ale szansa na wygranie zestawu komputerowego jest o wiele, wiele mniejsza,
niż
> szansa na wygranie jakiejś gr, nie sądzisz? ;]

A jeżeli to co mowia w newsach (że poziom prac jest wysoki) to prawda, a nie przymilanie
sie ludziom, to szansa wydaje mi sie wyjatkowo mała.
A jak to ma być z tymi grami do wygrania? Bo ktoś wczesniej napisał, że sa do wyboru
z katalogu. Serio tak jest? Bo pamietam ze w tym starym konkursie gry były losowane.

Jest to raczej nadinterpretacja inf. zawartej na stronie ES "GRY PREMIEROWE z katalogu CD Projekt", bo niczego więcej nie widziałem na temat gier do wygrania. Ze względu na problemy organizacyjne (np.wszyscy zwycięzcy wybierają sobie 1 grę, której jest zbyt mała ilość egzemplarzy) wątpię w takie rozwiązanie, pewnie będzie to wyglądało tak, że gry się rozlosuje a sami gramowicze będą mogli sobie gry między sobą wymieniać co najwyżej. Dziwi mnie jedynie, że z tego tekstu wynika, że gry-nagrody to wydania premierowe, a nie ma inf. o tańszych seriach... choć w praniu może wyjść inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zestaw komputerowy dostanie tylko jedna osoba i kto wie może to być jeden z nas??ale mi się zdaje że najwięcej osób dostanie notatniki ale może najwięcej jest gier???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie nie przejmujcie sie znając życie wyniki będą ........ w swoim czasie, jak znamy gram.pl to przy takich konkurasch to i tak warto czekać, no bo co nam zostaje, a że mała obsuwka, to trudno, zdarza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 19:37, Filip1010 napisał:

Czy mi sie zdaje czy już 14 grudnia? Wyniki miały być 13 czyli wczoraj... Jak nie było
tak nie ma;/


Była informacja prasowa CDP, że wyniki bedą w następntym tygodniu, Spayki pisał, że CDP dało ciała, i wyniki będa w poneidziałek.

No, ale kurcze kto by czytal to co piszą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 16:18, kordzio1 napisał:

Jest to raczej nadinterpretacja inf. zawartej na stronie ES "GRY PREMIEROWE z katalogu
CD Projekt", bo niczego więcej nie widziałem na temat gier do wygrania. Ze względu na
problemy organizacyjne (np.wszyscy zwycięzcy wybierają sobie 1 grę, której jest zbyt
mała ilość egzemplarzy) wątpię w takie rozwiązanie, pewnie będzie to wyglądało tak, że
gry się rozlosuje a sami gramowicze będą mogli sobie gry między sobą wymieniać co najwyżej.
Dziwi mnie jedynie, że z tego tekstu wynika, że gry-nagrody to wydania premierowe, a
nie ma inf. o tańszych seriach... choć w praniu może wyjść inaczej :)


Joł, fajnie byłoby wygrac jakiegos drakensanga, hyh.

No, co jest! Już poniedziałek, a wynikow dalej nie widac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować