Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podsumowanie listopada w Stanach Zjednoczonych

26 postów w tym temacie

Wśród wielkich zwycięzców gdzieś w cieniu pozostało Sony.

# PlayStation 2 - 206 tys.
# PlayStation 3 - 378 tys.
# PSP - 421 tys.

Czy ja wiem ;] Dziwi mnie raczej co dorośli ludzie w tym Wii widzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dwa lata wyjdzie nowa konsola microsoftu i amerykanie powiedzą : " Jezu, gdzie mieliśmy głowę" i pobiegną do sony ;). A co do wii, proste :D WII jest jakby to ująć INNA - inne pady, inne gry. Taka odmiana :).

Najbardziej mi się podoba PS2 - jedyna prawdziwa i dobra konsola w historii :). (PS3 jeszcze nie kupiłem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

resident evil 4, medal of honour vanguard ze świetnym multi, metroid prime 3 coruption, super mario galaxy, super smash bros brawl (best fighting game E V E R) to tylko niewielki procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 14:35, DoomnY napisał:

Dobre pytanie. W co ludzie na tej konsoli grają? Chodzi mi oczywiście o poważne gry,
a nie Wii Sport, Wii Pogłaszcz kota, Wii Zbuduj dom i inne jakieś casualowe tytuły.

Wii kupują głównie gracze, którzy preferują platformówki, przygodówki czy też gry logiczne, dla takich graczy X360 i PS3, na których są praktycznie same FPSy i gry sportowe to jeden wielki niewypał...
Bardzo dobrych (niekazualowych) gier na Wii jest już dość dużo, a zapowiedzi jeszcze więcej, szczególnie przyszły rok zapowiada się wyjątkowo dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SONNY sprzedalo w listopadzie w Ameruce cos okolo miliona konsol. Microsoft 800k. Sony wygralo, tylko PS3 nie.Zreszta... Od kiedy PS3 jest w stanie konkurowac z X360 w Ameryce. W Azjii i Europie, to jeszcze ma szanse, ale w Ameryce raczej nikle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 15:32, DoomnY napisał:

Ale podaj tytuły to se oblukam na googlach jak to wygląda. Bo przeglądając ofertę gier
na Wii widzę tylko produkcje Nintendo dla dzieci i rodziny.


Widac masz problemy z obsluga wyszukiwarki google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, on X360 calkiem ładnie sobie poradził w okresie przed swiątecznym:)
Co do PS2 to dalej konsola robi wrażenie, taki "staroć" a dalej bawi, co mnie zresztą nie dziwi bo wybór gier na nią jest wręcz oszałamiający.
Jak chodzi o PS3 to brakuje jej dobrych ger na wylączność, dlatego przegrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dwa lata wyjdzie nowa konsola sony i japończycy powiedzą : " Jezu, gdzie mieliśmy głowę" i pobiegną do microsoft ;). A co do wii, proste :D WII jest jakby to ująć INNA - inne pady, inne gry. Taka odmiana :).

Najbardziej mi się podoba XBOX 360 - jedyna prawdziwa i dobra konsola w historii :). (XBOX 720 także kupię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 14:47, Paweł Age napisał:

Za dwa lata wyjdzie nowa konsola microsoftu i amerykanie powiedzą : " Jezu, gdzie mieliśmy
głowę" i pobiegną do sony ;).


taaa a nowa odslona X''a bedzie kosztowac tyle samo co stare PS3, bo sony nie obniza nigdy cen ;) A microsoft chetnie doplaci do kazdej kosoli sporo kasy bo gry sie swietnie na niego sprzedaja - tak to widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi, skoro przedstawiłeś zestawienie z konsol, to czemu nie PC? Jedna gra, to raczej nie jest top ten.

Poza tym, ile razy ma powtarzać, że NPD jest FIRMĄ, a nie żadną organizacją. Organizacją jest ESRB albo WOŚP.

The NPD Group, Inc. is a leading global market research company [..]

Przepisujesz wszystko jak leci, czy czasem coś sprawdzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 16:12, DoomnY napisał:

http://tinyurl.com/5fa8kl
Naprawdę robią wrażenie te tytuły. Może pokażę je mojej 13 letniej siostrze poza RE4,
które nawiasem mówiąc było już na wszystkich innych platformach.


Obawiam się że gry produkcji Nintendo mają status wiekuistego exclusive''a. Ten nurt na platformach N w ogóle nie słabnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Resistance 2 sobie tak słabo poradziło... Bo gra jest naprawdę doskonała :) Ale co to Gears Of War 2 to naprawdę zasłużone pierwsze miejsce :)

PS. Nie można mówić o Sony w cieniu MS... Sony sprzedaje w europie swoje konsole nieco lepiej niż MS w Japonii też są na prowadzeniu... No i Sony ma też PSP i PS 2 co daje im sporo kasy...

PS2. Ale ten Gears Of War 2 robi mi sieczkę z mózgu... gdyby nie wewnętrzny rozsądek ( nie chce posiadać dwóch konsol bo czasu na nie bym nie miał... ) już dawno bym dokupił sobie X''a dla tej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vojtas ---> oczywiście masz rację w kwestii NPD. użyłem słowa "organizacja" z (niepotrzebnego) rozpędu. przepraszam za ten błąd. Umieszczanie rankingu gier pecetowych uznałem z kolei za zbędne. i bez tego raport prezentuje się kompletnie. a najbardziej zainteresowani mogą bez trudu odnaleźć wspomniane przez Ciebie zestawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować