Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Legacy of Kain: Defiance - opinie, porady, spostrzeżenia

256 postów w tym temacie

cześ to znowu ja. gdzie sie znajdue klucz do tych drzwi zebym mógł przejśc dalej, niestety musie go sobie powięszkyć. prosze o szybko odpowiedź z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 12:39, PACKO napisał:

cześ to znowu ja. gdzie sie znajdue klucz do tych drzwi zebym mógł przejśc dalej, niestety
musie go sobie powięszkyć. prosze o szybko odpowiedź z góry dzięki!


Więc po kolei...
W miejscu gdzie znajduje się głowa tego psa/gargulca (zwał jak zwał :P) Kainem poprostu przejść się nie da. Taką możliwość posiada jedynie Raziel dzięki reaverowi mroku. Są miejsca, do których jedną postacią wejdziesz, a inną już nie. Dzieje się tak dlatego bo Raziel z Kainem poprostu nie mogą spotkać się zbyt wcześnie no i dzieli ich jeszcze jakieś 500 lat, ale to już szczegół :P)
Co do tych drzwi to włącz sobie okno ekwipunku/pomocy tam będziesz miał napisane co masz w tej chwili zrobić (prawdopodobnie chodzi o znalezienie klucza) i gdzie go szukać. Poprostu sam ten screen w chwili obenej niewiele mi mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka za drugi post, poprostu zapomniałem jeszcze o tym problemie :P

Wskazówka na przyszłość. Praktycznie zawsze kiedy masz te kule (pełniące mniej więcej funkcje klucza) to trzeba zmienić ich kolor na przeciwny. Tak jak jest w tym przypadku. Znajdujesz się w jakieś świątyni niestety nie pamiętam oznaczenia tego symbolu, który jest u góry. Ale do rzeczy. Za pomocą reavera światła zmień kolor kuli na jasny, a wtedy otworzy Ci się portal przed, którym jest ta kula i będziesz mógł wejść do właściwej świątyni, w której zdobędziesz kolejnego reavera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki pomogło
lecz mam jeszcze 1 problem chapter 5 mam poszukać jakiegoś kawłka do ułożenia puzli tak pisało lecz to jakas układanka z brakującym kawałkiem obok stoi drugi posążek który wskaazał mi droge ale ja i tak nie mam pojecie gdzie tego szukać załączam obrazek dla wyjaśnienia o co chodzi
prosze o p0omoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze pamiętam to przyszedłeś z lewej strony screena z powiedzmy "góry". W układance brakuje jednego z emblematów musisz po niego iść. Posągiem wogóle się nie przejmuj on nie ma roli w tej chwili. Idź w prawą stronę tam jest przejście. Wkońcu dojdziesz do miejsca, które jest pokazane parę postów wcześniej na screenie. Kiedy weźmiesz z tamtąd emblemat pozotaje powrócić do układanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam to znowu ja!Pisze żebym znalzł relikt zimi co jest bodajże w kształcie kuli żeby odblokować te drzwi na scrennie (gdzie znajduje się artifact do otwarcia drzwi). a główne polecenie brzmi żebym znalazł źródło do włączenia portala. acha to jest 9 rozdział i gram kainem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 18:52, lucian81 napisał:

kurcze no nie dam rady czy to z tego miejsca mam tam wskoczyc i czy na ta półke po jakoś non
stop prubóje i nie moge dać sobie rady

Nie musisz nigdzie wskakiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu utknąłem. :( Jestem Kainem w siódmym chapterze i nie wiem co robić znowu mam znaleźć jakieś eblemat/y, ale nigdzie nic nie ma. Daję screeny. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legacy of Kain to wcale nie taka łatwa gra, cierpliwość jest potrzebna, fakt, ale o niektóre momenty lepiej zapytać kolegów na forum :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 15:19, JayC napisał:

Legacy of Kain to wcale nie taka łatwa gra, cierpliwość jest potrzebna, fakt, ale o niektóre
momenty lepiej zapytać kolegów na forum :D.

święta racja, jeszcze żadna gra z serii nie sprawiła mi tyle problemów co Defiance. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała seria jest trudna, co dopiero Defiance. Dlatego czasem lepiej jest zapytać się kolegów, niż marnować czas lub ginąć cały czas w jednym miejscu bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki spory problem utknołem w 8 chapterze razhielem i niewiem jak zdobyc 2 i 3 broń do zabicia posoągów pomoze mi ktoś?? zgóry dzieki pozdro 4al

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 17:42, kombesista napisał:

Pomocy! też utknąłem, nie wiem jak mam rozwalić tego palącego się stwora. Znacie jakiś sposób
na niego? Daję screena.


Wybaczcie nieobecność, ale nie jestem non stop na forum musicie sobie tez dawać sami radę :P
Co do stwora (nie mylić z tym forumowym :P) to jest dosyć prosty. Najlepiej trzymać się na niego na obległość i uderzać telekinezą raz za razem. Bardzo przydatne do unikania jego ataków jest zaminienie się w mgłę (o ile pamiętam w trybie walki, któryś kierunek i spacja). Gdy pasek telekinezy się naładuje to znów uderzaj raz za razem. Po około 4 takich seriach stwór padnie. Pamiętaj zanim pasek się naładuje skup się tylko na omijaniu jego ataków, walka w zwarciu jest w tym przypadku duuużo trudniejsza.
Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2006 o 17:47, Ninja Seba napisał:

Wybaczcie nieobecność, ale nie jestem non stop na forum musicie sobie tez dawać sami radę :P
Co do stwora (nie mylić z tym forumowym :P) to jest dosyć prosty. Najlepiej trzymać się na
niego na obległość i uderzać telekinezą raz za razem. Bardzo przydatne do unikania jego ataków
jest zaminienie się w mgłę (o ile pamiętam w trybie walki, któryś kierunek i spacja). Gdy pasek
telekinezy się naładuje to znów uderzaj raz za razem. Po około 4 takich seriach stwór padnie.
Pamiętaj zanim pasek się naładuje skup się tylko na omijaniu jego ataków, walka w zwarciu jest
w tym przypadku duuużo trudniejsza.
Powodzenia :)


Czyli dokładnie tak samo jak z kamiennymi stworami, dzięki. Mentorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co do gierki jest wypas !! mam pada do kompa i jest gierką idealną do grania na padzie . I wiem dlaczego wszyscy nazekają na kamery, bo to nie giera na PC tylko na PS 2 :) takie jest mje zdanie :) dobra fabuła i fajny klimat dlamnie 10 /10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować