Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Legacy of Kain: Defiance - opinie, porady, spostrzeżenia

256 postów w tym temacie

Mam wieeelką prośbę... :)
Mógłby mi ktoś przesłać sejwa z samego początku ósmego Chapteru na kombosista@interia.pl ??
Byłbym bardzo wdzięczny. Poprostu mam kompa świeżo po formacie, a ostatnio zapomniałem zgrać sejwy i niechce mi się przechodzić wszystkiego od nowa. Help!
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam!moze ktos z was wie co mam zrobic w zamQ vorador! przebilem wloczniami 3posagi leje sie z nich krew jak z cebra i nie wiem co dalej jak ktos wie niech napisze dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 21:51, mok.wwo napisał:

witam!moze ktos z was wie co mam zrobic w zamQ vorador! przebilem wloczniami 3posagi leje sie
z nich krew jak z cebra i nie wiem co dalej jak ktos wie niech napisze dzieki

Skocz do tego stawu pod gargulcami, a potem już z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 19:10, mok.wwo napisał:

jestem pod tymi gargulcami w wodzie i nie zabardzo che sie co kolwiek stac moze trzeba cos
jeszcze zrobic???help:)


Jeżeli przebiłeś wszystkie 3 posągi i krew się leje to wystarczy podejść do stawu. Pochodź trochę wokół niego. Gra ma czasem problemy z odczytaniem pewnych rzeczy i trzeba jej trochę w tym "pomóc" próbując coś zrobić "na chama". W stawie o ile dobrze pamiętam jest teleport, a podchodząc do niego powinien włączyć Ci się filmik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EEE mam prosbe moze ktos mi spolszczyc cala solucje do tej gry (wstyd sie przyznac utknalem na samym poczatku) nie znam angileskiego.Jezeli znajdzie sie chetny prosze o kantaktna gg 7486958 z gory dzieki

PS jestem zawsze niewidoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 12:29, MlodyChemik napisał:

EEE mam prosbe moze ktos mi spolszczyc cala solucje do tej gry (wstyd sie przyznac utknalem
na samym poczatku) nie znam angileskiego.Jezeli znajdzie sie chetny prosze o kantaktna gg 7486958
z gory dzieki

PS jestem zawsze niewidoczny


Powiedz w czym problem na forum, a dostaniesz bardziej szczegółową radę, niż w solucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cze mam otworzyc drzwi ale sie nie da bo pilnuja je takie dwa ptaki ktore jak mnie zobacza to zamykaja dostep do tych dzwi:( i pisze ze mam uzyc jakiegos czru ale nie wiem jak go wlaczyc mam juz ten czarny miecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 17:19, Soldatowy napisał:

Cze mam otworzyc drzwi ale sie nie da bo pilnuja je takie dwa ptaki ktore jak mnie zobacza
to zamykaja dostep do tych dzwi:( i pisze ze mam uzyc jakiegos czru ale nie wiem jak go wlaczyc
mam juz ten czarny miecz...


Nawalaj w ten krwawy kryształ obok schodów. Jak już będziesz miał pełny pasek miecza, przytrzymaj i puść przycisk ataku Reaverem, ale zrób to POZA zasięgiem wzroku gargulców. Jesteś teraz niewidzialny i przejdziesz obok nich bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cze znowu mam problem otoz musze zdobyc air reavera i chce wlaczyc portal wiec przesuwam jedna skale aby wiatr nie wydobylwal sie z tej dziury wszystko idzie dobrze ale kiedy przesuwam druga skale to po chwili mi sie odsuwa na miejsce a tam jest taki przycisk i przez nie nie moge go wlaczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 11:09, Soldatowy napisał:

cze znowu mam problem otoz musze zdobyc air reavera i chce wlaczyc portal wiec przesuwam jedna
skale aby wiatr nie wydobylwal sie z tej dziury wszystko idzie dobrze ale kiedy przesuwam druga
skale to po chwili mi sie odsuwa na miejsce a tam jest taki przycisk i przez nie nie moge
go wlaczyc:(


Musisz odsunąć obie skały na swoje początkowe miejsca. Wtedy przesuń tą skałę, która sama się odsuwa i przełącz przycisk. Dopiero potem przesuń drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w zamku vorador (czy jakos tak) niezdobyłem jeszcze reavera wody i nie wiem gdzie mam go zdobyć. Jeśli chodzi o te włócznie którymi trzeba przebic posągi żeby płyneła z nich krew to znalazłem tylko 2 włócznie do tych posągów na "skrzydłach" formacji xD. Brakuje mi jeszcze do środkowego i nie wiem gdzie mam ją zdobyć. NIe wiem co mam teraz robić. Prosze o pomoc. Z góry thx....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Posiadłości Voradora :)
Jeśli oglądałeś filmiki to powinieneć zauważyć że niektóre ściany (te z malunkami) popękały. Musisz iść przez któreś z drzwi (tych po bokach, nie pamiętam które) i tam porozwalaj popękane ściany, gdzieś tam będzie przejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porozwalałem wszytskie które znalazłem. Pamiętam że w jednym było przejśćie do jakiejś jakby świątyni gdzie na ścianach były znaki reaverów...A za druga rozwaloną ściąną byłol przejść do ścieków gdzie znalazłem artefakt który miał otworzyć przejśćie...niestety nadale nie mam 2 części artefaktu i tez nie wiem jak ją zdobyć...;/
Reavera ziemi tez nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 22:46, Paladyn Rage napisał:

Sorki że zaofftopuje, ale nie ma ktoś może pojęcia co z sequelem?


Defiance to ostatnia część sagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować