Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ruszają beta-testy polskiego serwera Age of Conan 2009

61 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2008 o 11:01, mithos napisał:

- Jay Z
"Jesli masz angielska wersje zarejstrowana w gram.pl to z pewnoscia otrzymasz mailing
umozliwiajacy testowanie polskiej wersji gry bez potrzeby sciagania klienta od nowa."

Mam angielską wersję kupioną na gram.pl ale nie dostałem karty rejestracyjnej co w takim
przypadku?
Proszę o ewentualną odpowiedz na maila (michal@sworobowicz.pl), żeby nie spamować tutaj
w razie dłuższej korespondencji :)


Hej, moj blad, zaraz wyedytuje posta: Chodzi o to, ze osoby, ktore kupily gre w gramie, otrzymaja mailing z instrukcja dotyczaca testow polskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie mianowicie chodzi oto czy osoby które zamówiły grę w PRE-ORDER mogą liczyć na key do beta testów w pierwszej kolejności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 12:09, OKTAN napisał:

Witam mam pytanie mianowicie chodzi oto czy osoby które zamówiły grę w PRE-ORDER mogą
liczyć na key do beta testów w pierwszej kolejności ?


Tak, szczegóły już za chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ramonek to chyba masz stare informacje! Abonament w Age of Conan będzie najtańszym w całej europie to 1, a 2 będzie tańszy od abonametów innych MMO, przykładowo zeby zagrac w WoW''a trzeba placic cos koło 50zł jak się nie myle, miesięcznie. A tutaj kupujesz gre, masz 30dni w cenie, dalej przez 3 pierwsze miesiące, opłata za każdy z nich wynosi 19.90zł a po 3 miesiącach płacisz miesięcznie 29.90zł Wiec wydaje mi sie ze jest to naprawde tanio, zwłaszcza że sam nie gram w WoWa z 2 powodów. 1szy to abonament, za wysoki jak dla mnie, a 2gi to mam dość cukierkowości i dziecinności jaka jest tam przedstawiona, dlatego juz wiem ze AoC to gra dla mnie :)


Btw. Czy musze w tym momencie zamówić PRE-ORDER zeby dostac klucz do testowania?? Czy narazie jeszcze nie musze zamawiać a mimo to mogę liczyć na klucz?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj nie robcie prosze serverow testowych PvE... Przeciez ta gra jest nastawiona glownie na PvP a na takim serverze mozna wiecej przetestowac, bo nie dosc ze robi sie to samo co w PvE to jeszcze zabija sie swobodnie innych graczy, zdobywa level PvP, nabija sie zla karme! przeciez na to glownie czekali gracze, wiec nie wiem jaki jest sens testowania serverow PvE :( radze to przemyslec

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"> Witam mam pytanie mianowicie chodzi oto czy osoby które zamówiły grę w PRE-ORDER mogą
> liczyć na key do beta testów w pierwszej kolejności ?

Jay Z
Tak, szczegóły już za chwilę..."

Ta chwila trwa już ponad godzinę od tamtego postu... Więc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Wchodzisz w link poniżej i zamawiasz grę, ( ja zamówiłem edycje standardową - 119zł )

2.Dostaniesz numer zamówienia i wiadomość o potwierdzeniu na maila.

3.Wchodzisz na swoje konto na www.gram.pl i w zakładce "MOJE ZAMÓWIENIA" masz link "Pobierz mój klucz", pobierasz i zapisujesz na dysku. Tyle :)

http://www.gram.pl/news_8g7gGOC3_Nie_czekaj_d..._innymi.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radze Ci przeczytać temat zanim napiszesz coś głupiego

"Jeżeli - z jakiś względów - tytuł ten nie przekona Was do siebie, będziecie mogli zrezygnować ze złożonego zamówienia, nie tracąc przy tym możliwości zabawy z wersją beta. "

Z tego co widze jeżeli Age od Conan nie spodoba mi się podczasz testowania to mogę zrezygnować z zamówienia ;]

Dla mnie bomba, pogram i zdecyduje czy warto wyłożyć kase czy jednak zrezygnować :)

Dokładnie, BRAWA dla autorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

za co płacić? nie potwierdzisz zamówienia na 5 dni przed wysyłką nic ci nie wyślą ;) nie panikuj :)
jak tak się boisz, że ci kurier do drzwi zapuka to ustaw, że płacisz przelewem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie zamawiałeś nic z ich sklepu, bo inaczej wiedziałbyś że są solidni, a nie wprowadzał innych ludzi w błąd.

Już raz zamawiałem grę (Gothic 3) jako Pre-Order w Sklep.gram.pl, czyli tak samo jak teraz AGE OF CONAN i zrezygnowałem z zamówienia :) Zamawiam zawsze z opcją "Płatne przy odbiorze".

Poza tym przy składaniu zamówienia oraz w mailu potwierdzającym jest wyraźnie napisane że dostaniesz maila 5 dni przed wysłaniem paczki w celu potwierdzenia i do tego momentu możesz śmiało czekać z zrezygnacją :)

A gdyby kiedykolwiek nawet okazało się że chcieli by oszukać to wtedy odezwę się do nich z odpowiednim pismem od Pana z Ochrony Praw Konsumenta :)

Choć jeszcze nigdy nie zawiodłem się na sklepie GRAM.PL ani żaden z moich znajomych,a Age of Conan i tak wiem że mi sie spodoba bo jest to jedyny MMO który mnie zainteresował tak poważnie, a cukierkowej grafiki WoWa mam już serdecznie dość, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować