Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan - wywiad o przyszłości, planach i polskiej wersji gry

111 postów w tym temacie

Czemu nie możecie tych wszystkich filmików wrzucać na Youtube? Od czasu tej nowego odtwarzacza nie można oglądnąć żadnego filmiku bo 1 minutowy trailer ładował mi się 30 minut, dosłownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byście wyłączyli te wszystkie torrenty to by zasuwało :P

Fajnie została rozwiązana kwestia abonamentu, ale lepiej by było gdyby go w ogóle nie było - jak w GW :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 19:21, gogowitczak napisał:

byście wyłączyli te wszystkie torrenty to by zasuwało :P

Fajnie została rozwiązana kwestia abonamentu, ale lepiej by było gdyby go w ogóle nie
było - jak w GW :-)


I tak jest świetnie, więc nie narzekaj. Ciekaw jestem tylko, czy gracze zmienią nastawienie po otwartej becie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeżeli dobrze zrozumiałem, to nie trzeba kupować polskiej edycji jeżeli posiada się oryginalną angielską, aby móc grać na serwerach PL, ale jak jest z kwestią językową? czy będzie jakieś spolszczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę, błagam, wrzućcie to na inny serwer... po godzinie wczytało się ok 2 minuty... przypadkowo nacisnąłem "odśwież" i od nowa się ładuje... Boże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 19:44, kubak4 napisał:

Proszę, błagam, wrzućcie to na inny serwer... po godzinie wczytało się ok 2 minuty...
przypadkowo nacisnąłem "odśwież" i od nowa się ładuje... Boże...


To samo tutaj. Godzinę czekam i mam jak na razie... ok. 2,5 minuty >_>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw. jako zapalony gracz pvp, muszę zwrócić uwagę na błędne tłumaczenie, ew. nie oddające do końca wypowiedzi pana EE :> Zaraz na początku jest mowa o dodawaniu nowych elementów do gry i jak w tłumaczeniu jest napisane "szczególnie tych związanych z PvE", a w swojej wypowiedzi EE nie mówi, że szczególnie content pve, tylko mówi o nowym contencie i wymienia ("specific pve content").

Jest to taka drobna, ale moim zdaniem istotna nieścisłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedys CDP teraz gram - a zawsze zalosne serwery, zawsze pamietam wszyscy narzekali ze patchy/dem/trailerow nie idzie sciagnac bo trwa to godzinami/tygodniami.

Tak szczerze to jak chce sie aspirować do miana porządnego portalu to trzeba inwestowac w sprzet i ludzi. Bo inaczej to po prostu smiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mialem problemow z tym filmikiem ( moze juz cos poprawili). Tak bedzie bedzie spolszczenie .W wywiadzie jest to wyjasnione wiec skąd te pytania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sebao2, bo jak zauważyłeś są problemy z filmikiem i ja np. jeszcze do tego nie doszedłem ;)

Nefarel, pvp w AoC jest esencją gry :> Jest to cos co naprawde milo urozmaica lvlowanie ;) A w endgame? No coz brakuje jeszcze jakichś aren czy battlegroundów, ale miejmy nadzieję, że wszystko jest na dobrej drodze :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzylem na przedstawiciela Funcomu to wydawał mi sie idealna ilustacja dla powiedzenia - robic dobra mine do złej gry ; takie zapowiedzi, takie oczekiwania a gra w niszowej niszy

A ten specjalista od PR to taki troche nerwowy. Moze zle sie czuje opowiadajac bajki. Podoba mi sie tez "spatchowanie patchem".

A grze zycze jak najlepiej, choc to stracone zyczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować