Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan - wywiad o przyszłości, planach i polskiej wersji gry

111 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2009 o 22:30, Ilona napisał:

Niezłe sobie to wykalkulowali. Przycięli na abonamencie to zwiększyli cenę za pudełko.
Widocznie statystyki wyraźnie pokazują, że większość graczy ucieka z tej gry, zaraz
po pierwszym darmowym miesiącu. Więc cena abonamentu tak na prawdę ma małe znaczenie.
I tak na samych polskich pudełkach chcą sobie zarobić.

W Irlandii Edycja Kolekcjonerska AoC na polskie kosztuje ok 65 zł i to z darmową przesyłką
!!!
Edycja zwykła ok 40 zł.


kpina z polaków ! Anuluje moje zamówienie bo to złodziejstwo i wyzysk . Najwyżej kupie
sobie EK za granicą ewentualnie dodam patch pl i zaoszczędzę 155 zł !

Heh te Edycje Kolekcjonerskie CiDIprojektu od czasów gram.pl są żałosne. tanie tekturki
z rolek po papierze toaletowym + chińskie gadżeciki za 30 centów. A jak komuś dadzą niekompletny
zestaw EK to niech nie liczy na to, że mu wymienią albo dostaniecie brakujący element.

Po tym co zobaczyłam w becie PL. Nie wiem czy mam ochotę w to grać. Ja się dziwię, że
ta gra ma już pół roku od premiery, sprawia wrażenie gorszej od alfy. Tę grę wymyślił
jakiś amator. A jakie wymagania systemowe. I jeszcze kasę z ludzi zdzierają co miesiąc.
Polskie tłumaczenie jest beznadziejne. Dialogi jak dialogi, ale cała reszta ? Ktoś powiedział,
że takie świetne tłumaczenie i teraz wszyscy to powielają. Bzdura . Ani składu ani ładu.
Zresztą będzie otwarta beta, kto ciekawy niech sam zobaczy zanim kupi .

Za cenę polskiego pudełka mam abonament do wowa na łohoho i jeszcze dłużej.
Zresztą założę się, że za max pół roku gra będzie free to play tak jak to było z Archlordem.

Obniżcie cenę pudełek tego czego to może więcej ludzi da się nabrać na polską wersję
z niskim abonamentem za imitację płatnego MMO.


a czegoś się spodziewała bo takiej grafice wymagań do tibii ? .W Polsce cena angielskiej gry podstawki kosztuje 99 zł do 130 zł ,więc cena polskiej edycji specjalnie nie zaskakuje .Nie wymyśli ją amatorzy gra po prostu wyszła nie dopracowana zapewne przez goniące terminy...
Wracaj do słodkiego jak żelki wowa :) nikt specjalnie za tobą nie będzie płakał .
Grze trzeba dać szansę i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 18:59, mstoprocent napisał:

W Polsce Funcom nie zgodził się na serwer PvP. Wynik oficjalnej ankiety od CDP: http://img.gram.pl/upl/artykul/20090113145659.jpg


Załączony link pokazuje ni mniej, ni więcej tylko preferencje tych graczy którzy wzieli udział w ankiecie na gram.pl.
Nie ma w nim ani słowa o tym ca co Funcom się zgodził, a na co nie. Albo podaj link do potwierdzonej informacji że Funcom jasno stwierdza, że nie będzie w ogóle polskiego serwera PvP, albo przestań kłamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 09:31, MarcusBrutus napisał:

> W Polsce Funcom nie zgodził się na serwer PvP. Wynik oficjalnej ankiety od CDP:
http://img.gram.pl/upl/artykul/20090113145659.jpg

Załączony link pokazuje ni mniej, ni więcej tylko preferencje tych graczy którzy wzieli
udział w ankiecie na gram.pl.
Nie ma w nim ani słowa o tym ca co Funcom się zgodził, a na co nie. Albo podaj link do
potwierdzonej informacji że Funcom jasno stwierdza, że nie będzie w ogóle polskiego serwera
PvP, albo przestań kłamać.


Poprzedni post został usunięty, widzisz MarcusBrutus nikt nic nie ukrywa :D

http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;igtv,1531,2;core.html

TU masz wypowiedź Erlinga Ellingstena gdzie jasno stwierdza. Nie będziemy mogli grać na EU serwerach, ale będziemy mieli do wyboru PvP i PvE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 12:31, mstoprocent napisał:

> > W Polsce Funcom nie zgodził się na serwer PvP. Wynik oficjalnej ankiety od
CDP:
> http://img.gram.pl/upl/artykul/20090113145659.jpg
>
> Załączony link pokazuje ni mniej, ni więcej tylko preferencje tych graczy którzy
wzieli
> udział w ankiecie na gram.pl.
> Nie ma w nim ani słowa o tym ca co Funcom się zgodził, a na co nie. Albo podaj link
do
> potwierdzonej informacji że Funcom jasno stwierdza, że nie będzie w ogóle polskiego
serwera
> PvP, albo przestań kłamać.

Poprzedni post został usunięty, widzisz MarcusBrutus nikt nic nie ukrywa :D


Tak? To dlaczego ja nadal widzę twój poprzedni post?

Dnia 15.01.2009 o 12:31, mstoprocent napisał:

http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;igtv,1531,2;core.html

TU masz wypowiedź Erlinga Ellingstena gdzie jasno stwierdza. Nie będziemy mogli grać
na EU serwerach, ale będziemy mieli do wyboru PvP i PvE.


Wiesz że to akurat to sugeruje zarówno wywiad, do którego komentarze zawiera właśnie ten temat, jak i post pracownika CD Projekt - oba sprzed prawie miesiąca i znacznie wcześniejsze niż twoje informacje? A zobacz jeszcze kto się dopytywał o kompatybilność wersji... Więc "Hameryki" to kolego nie odkryłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wiesz że to akurat to sugeruje zarówno wywiad, do którego komentarze zawiera właśnie ten temat, jak i post pracownika CD Projekt - oba sprzed prawie miesiąca i znacznie wcześniejsze niż twoje informacje? A zobacz jeszcze kto się dopytywał o kompatybilność wersji... Więc "Hameryki" to kolego nie odkryłeś."

Nie wiem do czego Ty w ogóle pijesz. Trzymaj się tematu bo zaczynam mieć wrażenie, że rozmawiasz sam ze sobą o tym co Ci do głowy przyjdzie. Sprawa jest prosta. CDP bądź FC chcą aby gra nie osiągneła sukcesu bo zamiast wyrolować polaczków polaczki ich oleją :] Serwer gry liczący 200 osób to będzie tak zwany "Epic fail".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 21:01, mstoprocent napisał:

Nie wiem do czego Ty w ogóle pijesz. Trzymaj się tematu bo zaczynam mieć wrażenie, że
rozmawiasz sam ze sobą o tym co Ci do głowy przyjdzie. Sprawa jest prosta. CDP bądź FC
chcą aby gra nie osiągneła sukcesu bo zamiast wyrolować polaczków polaczki ich oleją
:] Serwer gry liczący 200 osób to będzie tak zwany "Epic fail".


Nie wiem dlaczego Ty wciąż kłamiesz że Funcom graczom czegoś "odmówił", a polska edycja Age of conan będzie "okrojona" i jest to "ukrywane" (robisz to też w tym temacie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37464&u=252). Opierasz to tylko na własnych wymysłach i wynikach wypowiedzi beta testerów - czyli na ankiecie która miała miejsce już po tym jak otworzono pierwszy serwer beta. To, że po tej ankiecie otworzono serwer beta PvP, o czym już 08.01 (czyli 5 dni przed Twoim postem ) w tym temacie napisano, to już do Ciebie nie dociera ...

Piję więc do Twojego zakłamania, lub bezdennej głupoty jako prowokatora. Do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego Ty nie umiesz dostrzegać pewnych faktów. Zauważyli to już ludzie na becie(poczytaj forum) zauważyli to ludzie na innych forach, ale taki MarcusBrutus nie spojrzy nawet i nie pomyśli. Mówisz, że nie dostajemy okrojonej wersji. To pytam Ciebie czym jest wersja bez PvP? Taką dostajemy, to jaką wersję dostają Rosjanie, Anglicy czy Niemcy? Rozszerzoną? Bo nie dostają takiej gry jak my. My dostajemy grę bez paru elementów, bez możliwości migracji na EU serwery, bez możliwości gry na Europejskich i Polskich(dla przykładu Niemcy mogą grać na swoich i na Europejskich), bez możliwości gry na PvP. Dlaczego Ty kłamiesz zatem, że nie jest tak jak ja mówię? Trudno to sprawdzić? Spróbuj chociaż. Bo ja rozumiem, że głupich nie sieją, ale możesz chociaż spróbować się sprawą zainteresować a nie pierdoły gadać ot dla spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 14:36, mstoprocent napisał:

Nie rozumiem dlaczego Ty nie umiesz dostrzegać pewnych faktów. Zauważyli to już ludzie
na becie(poczytaj forum) zauważyli to ludzie na innych forach, ale taki MarcusBrutus
nie spojrzy nawet i nie pomyśli. Mówisz, że nie dostajemy okrojonej wersji. To pytam
Ciebie czym jest wersja bez PvP? Taką dostajemy, to jaką wersję dostają Rosjanie, Anglicy
czy Niemcy? Rozszerzoną? Bo nie dostają takiej gry jak my. My dostajemy grę bez paru
elementów, bez możliwości migracji na EU serwery, bez możliwości gry na Europejskich
i Polskich(dla przykładu Niemcy mogą grać na swoich i na Europejskich), bez możliwości
gry na PvP. Dlaczego Ty kłamiesz zatem, że nie jest tak jak ja mówię? Trudno to sprawdzić?
Spróbuj chociaż. Bo ja rozumiem, że głupich nie sieją, ale możesz chociaż spróbować
się sprawą zainteresować a nie pierdoły gadać ot dla spamu.



Primo: Udowodnij że NIE BĘDZIE polskiego serwera PvP. Jak na razie nie potrafisz tego zrobić. Podajesz linki do wywiadów w których przedstawiciel Funcomu mówi wyraźnie że taki serwer będzie, ale upierasz się że nie, mimo że Ci na to zwracam uwagę. Dlaczego? Bo Ty wiesz lepiej? I na takiej podstawie przeczysz zapewnieniom przedstawicieli firmy? To się właśnie nazywa kłamstwo - wiesz nie to Erling powiedział, ale idziesz w zaparte. ŻAŁOSNE!

Secundo: Udowodnij że polska wersja językowa gry nie będzie obsługiwać serwera PvP, kiedy zostanie on uruchomiony. Wtedy możesz twierdzić, że jest to wersja okrojona. Dopóki tego nie zrobisz takie twierdzenie też jest w zasadzie kłamstwem.

Tertio: Gram w wersję EU od końca sierpnia. W tym temacie wypowiadałem się wcześniej niż ty i to dokładnie w kwestii grania na serwerach polskich i Europejskich (i wiem, że Polskie serwery będą oddzielne właśnie ze względu na niższy abonament = coś za coś). Forum beta testów także czytałem i nie ma na nim nic co by potwierdzało twoje wymysły (nota bene - niejaki Abdulah to chyba ty, no chyba że powtarzasz słowo w słowo jego posty?). Wiec nie próbuj obrócić kota ogonem - bo każdy kto nawet czytał tylko ten temat wie, kto co sprawdzał i kto tu kłamie.

Skończę chyba tę "dyskusję " bo nic więcej nie ma potrzeby już mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kończąc tej żałosnej dyskusji. Wypowiedź GM: "Serwer PvP bêdzie dostêpny,! je¿eli Funcom! bêdzie zadowolony z ilo¶ci aktywnych graczy na serwerze PvE". Czyli o tym jak miałem rację i genialnych negocjacjach cenowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować