Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs BattleForge - dołącz do betatestów i stwórz kartę swojego bohatera!

26 postów w tym temacie

gram.pl

Czas wyłożyć karty na stół! Mamy dla Was dokładnie 1000 kluczy umożliwiających udział w betatestach gry BattleForge. To jednak nie wszystko - przygotowaliśmy również specjalny konkurs, a zwycięska praca prezentowana będzie na całym świecie!

Przeczytaj cały tekst "Konkurs BattleForge - dołącz do betatestów i stwórz kartę swojego bohatera!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie, bo nigdzie nie jest to napisane. Ten opis to ma być po polsku czy po angielsku?

EDIT: Ale ze mnie analfabeta. Przecież na stronie konkursu pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klucze do bety rozdawali na PGA, wziąłem parenaście tych kart i się dostałem :) A gra może na prawdę być niezła i wciągająca, nawet przyjemnie się gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 19:22, Liqid napisał:

Piszesz o tych kluczach z PGA może? Bo to swoją drogą tajemniczo zabrzmiało ;P


Te klucze co tam rozdawali to nie były klucze na beta-testy, tylko na dodatkowa kartę. A żeby było się dostać na te beta testy to wystarczyłoby się zarejestrować i po kilku dniach dostawało się e-maila z kluczem do beta wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 19:01, Piotrbov napisał:

To dopiero teraz się klucze rozdają? Ja już tą grę mam od ponad miesiąca.

A niektórzy nie. Może i na forum BattleForge rozdają totalnie za free(wystarczy poprosić xD). Tutaj jest jeszcze lepiej, bo generator jest. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 20:52, Gol Galad napisał:

> To dopiero teraz się klucze rozdają? Ja już tą grę mam od ponad miesiąca.
A niektórzy nie. Może i na forum BattleForge rozdają totalnie za free(wystarczy poprosić
xD). Tutaj jest jeszcze lepiej, bo generator jest. :>


No tak, ale warto zauważyć, że liczba kodów jest ograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że będę mógł pobawić się w grafika i narysować własną kartę. Potrafię ciekawie pisać, ale do tego się nie nadaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz... Czemu ten Dark Slayer mówi prawie tym samym głosem co Ork w Bitwie o Śródziemie II, nie wspominając o tym, że wszystkie jego teksty niczym się nie różnią od tych orkowych z BoŚ?! Myśleli, że fani tego nie zauważą? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm serwery offline ale takie male pytanko:P tak wlasciwie tog dzie ten cholerny klucz trzeba wpisac? do patchera mozna dostac sie wpisujac dane z ea konta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy nie mogę zrozumieć tego całego szumu wokół beta testów. Teoretycznie każdy tester powinien wykonywać usługę dla producenta - wyszukiwać błędy... natomiast widzę w tych wszystkich "betach" odwracanie kota ogonem, ludzie traktują to jako okazję do pogrania za darmochę (nie każdemu się chce błędy zgłaszać), a nawet są gotowi odkupywać/ sprzedawać udział w betach, a przeróżne portale ogłaszają konkursy, gdzie nagrodą jest udział w becie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 13:59, Xeoo napisał:

hmm serwery offline ale takie male pytanko:P tak wlasciwie tog dzie ten cholerny klucz
trzeba wpisac? do patchera mozna dostac sie wpisujac dane z ea konta...

http://www.battleforge.com/forum/showpost.php?p=15369&postcount=3
Tu jest opisane. Po spatchowaniu gry dopiero wpisujemy klucz. : )

btw. Ja od wczoraj to dopiero 4GB ściągnąłem. O ile mi wiadomo, to łącznie ma to wszystko ok. 10GB, jak przeczytałem na forum. Trochę się pościąga, ale na święta przynajmniej będzie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować