Zaloguj się, aby obserwować  
Lukasz924

GTA IV The Lost and Damned - temat ogólny

47 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2008 o 19:14, Lukasz924 napisał:

czyli co jaki i kiedy. i mam od razu pytanie czy wyjdzie ten dodatek na PC?? jest juz
cos wiadomo??

dodatek jak narazie jest zapowiedziany tylko na xbox 360 i nintedo DS. Premiera zaplanowana jest chyba na 23 marca ale znając rock* będą opóżnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 19:35, sportowiec 7 napisał:

> czyli co jaki i kiedy. i mam od razu pytanie czy wyjdzie ten dodatek na PC?? jest
juz
> cos wiadomo??
dodatek jak narazie jest zapowiedziany tylko na xbox 360 i nintedo DS. Premiera zaplanowana
jest chyba na 23 marca ale znając rock* będą opóżnienia

Pomyliło ci się z GTA china town wars, która wyjdzie na nintendo DS w marcu. Te GTA ma wyjść 17 lutego 2009 na xbox life. Ale to chyba jakieś informacje na temat jego GTA, bo gra wydaje mi się że później wyjdzie. A na PC na pewno będzie, przecież rockstar nie zapomina o PCtowcach. Jak na razie sylko GTA storie''sy nie wychodzą na PC.

http://www.rockstargames.com/thelostanddamned/index2.html link do strony o grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 19:14, Lukasz924 napisał:

czyli co jaki i kiedy. i mam od razu pytanie czy wyjdzie ten dodatek na PC?? jest juz
cos wiadomo??

Narazie wiadome jest ze bedzie zajebisty ten dodatek i ze bedzie w lutym.Niebuj sie napewno wyjdzie na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, o czym ty mówisz. TLaD to DLC, czyli dodatkowa zawartość do GTA IV i wychodzi tylko na Xboxa 360. Na DS-a wychodzi GTA: Chinatown Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku zaczynam ferie, konto Live przedłużyłem o 3 miesiące i kupiłem 2100 MS Points. Jedynie TLAD brakuje :) W każdym razie jestem już przygotowany i z wielką niecierpliwością czekam na "The Lost And Damned".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 11:49, Igor FCBayern napisał:

W każdym razie jestem już przygotowany i z wielką niecierpliwością
czekam na "The Lost And Damned".


Bedziesz sie denerwowal jak za jakis czas The Lost And Damned bedzie na PC na dodatek za darmo w ramach przeprosin dla graczy z problemami z GTA IV. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 13:30, Wojman napisał:

> W każdym razie jestem już przygotowany i z wielką niecierpliwością
> czekam na "The Lost And Damned".

Bedziesz sie denerwowal jak za jakis czas The Lost And Damned bedzie na PC na dodatek
za darmo w ramach przeprosin dla graczy z problemami z GTA IV. :)

Nie sądzie aby M$ zrobił aż TAKI prezent graczom PeCetowym.

Ale wszystko może się zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 13:30, Wojman napisał:

Bedziesz sie denerwowal jak za jakis czas The Lost And Damned bedzie na PC na dodatek
za darmo w ramach przeprosin dla graczy z problemami z GTA IV. :)

"I pan w to wierzy?" ;)
Z resztą póki co to chętnie popatrzę jak PC-owcy się denerwują z powodu braku zapowiedzi TLAD na PC :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 13:40, Igor FCBayern napisał:

> Bedziesz sie denerwowal jak za jakis czas The Lost And Damned bedzie na PC na dodatek

> za darmo w ramach przeprosin dla graczy z problemami z GTA IV. :)
"I pan w to wierzy?" ;)
Z resztą póki co to chętnie popatrzę jak PC-owcy się denerwują z powodu braku zapowiedzi
TLAD na PC :>


Świetne rozumowanie. Równie dobrze, pctowcy chętnie popatrzą na skrzywione miny jak pojawi się jakas super gra na PC na wyłączność. Czemu wiekszosc konsolowców to tacy kretyńscy ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 13:40, Igor FCBayern napisał:

Z resztą póki co to chętnie popatrzę jak PC-owcy się denerwują z powodu braku zapowiedzi
TLAD na PC :>


Ja tam sie nie denerwuje. Poki co gram w Grand Theft Auto IV na PC i nie narzekam. A jak przejde na 100% to bede sie zastanawial nad jakims dodatkiem.

A i prosze sie wzajemnie nie obrazac. Nie wazne na czym sie gra, wazne ze wszyscy jestesmy graczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na ile mniej więcej godzin gry będzie starczał ten dodatek ? Wiadomo już takie rzeczy ? ;P

Wczoraj oglądałem drugi trailer TLAD i powiem ,że według mnie ciekawie się zapowiada, lecz trochę drętwo to wszystko na filmiku wyglądało... xD

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 13:50, Citkowsky napisał:

Świetne rozumowanie. Równie dobrze, pctowcy chętnie popatrzą na skrzywione miny jak pojawi
się jakas super gra na PC na wyłączność. Czemu wiekszosc konsolowców to tacy kretyńscy
ludzie?

Przede wszystkim nie bierz wszystkiego tak poważnie. Trochę luzu... Poza tym nie jestem konsolowcem ani tym bardziej kretynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, M$ zapodał nam blokadę regionalną (mam konto na UK) i możemy zapomnieć o dodatku... To jest chore! Kupiłem punkty, czekałem z wywieszonym jęzorem na to DLC które, jak widać po ocenach, jest naprawdę b.dobre! To my w końcu jesteśmy w tej Unii czy nie? Totalna olewka ze strony MS! Podpięli nas zdaje się pod Niemcy (a tam GTA 4 nie ma w sklepach, zakaz...) i chyba nie mają zamiaru nic z tym zrobić! A kase za xlive! i ms points to Microsoft połyka bez mrugnięcia okiem. Coś mi się zdaje że dzisiejszego dnia fora zostaną zalane postami podobnymi do mojego. Po raz kolejny MS nas olewa i nabija w butelkę! I tak na koniec - UWAGA !!! DODATEK MA BLOKADĘ REGIONALNĄ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 12:41, Wojman napisał:

Niektorzy jakos sciagaja ten DLC:

Ale Igor FCBayern nie mieszka w Polsce. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 12:41, Wojman napisał:

Niektorzy jakos sciagaja ten DLC:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=46049&pid=24



1. Czy Igor FCBayern mieszka w Polsce?
2. Może ściąga dodatek "naszym" sposobem? Obejście blokady, kombo PC z sieciówką-router-konsola, dużo kombinowania.

Jeśli ściąganie możliwe jest tylko po obejściu blokady, to muszę dokupić sieciówkę i kabel, niby koszt mały ale nie o to chodzi! M$ nie traktuje graczy poważnie, to się już ciągnie od ilu? 2 lat? Może im trzeba mapę kupić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, mieszkam w Szkocji i na szczęście nie mam żadnych problemów z TLAD. Co prawda nie znam się na tych wszystkich blokadach regionalnych, ale jakoś nie chce mi się wierzyć w blokadę dla Polski. Ace słusznie zauważył - Microsoft bez żadnych "ale" ściąga od nas pieniądze za Live i MS Points, a przy okazji tak oczekiwanego DLC wystawia nam środkowy palec... Mam nadzieję, że zostaną zalani górą maili i postów na forum. Być może da im to coś do zrozumienia...

Jeżeli zaś o samą grę chodzi... Fajna :) Pierwsza rzecz, która mnie zachwyciła to nowy temat muzyczny. Stacje radiowe również przeszły mały lifting - do kilku z nich dodano nowe utwory. Po dosyć kiepskiej moim zdaniem oprawie muzycznej z GTA4 teraz pędzenie Chopperem po autostradzie w rytmie ostrych rockowo-metalowych dźwięków sprawia mi ogromną frajdę :)
Lost and Damned zmienił również w dużym stopniu cały klimat gry. Po Grand Theft Auto IV pozostało tu już tylko miasto. Cała reszta wydaje mi się kompletnie inna. Jeszcze wczoraj wieczorem cieszyłem się życiem pędząc Infernusem po autostradzie z Nico ubranym w garnitur, a dzisiaj jadę tą samą drogą z tą różnicą, że teraz jestem brudnym, ubranym w skórę harleyowcem, który pędzi na czele gangu środkiem autostrady, pokazując środkowy palec mijanym kierowcom. To też ma swój klimat. Szczególnie kiedy wszyscy nasi kompani odpalają w tym samym czasie swoje maszyny. Nawet ryk silnika pędzącego Infernusa nie jest w stanie dorównać hukowi sześciu Chopperów :>
Na koniec wspomnę jeszcze o tym, że w "The Lost and Damned" poprawiono model jazdy motorem. Teraz można wchodzić w zakręty na ręcznym bez obaw o 180-stopniowy obrót czy przymusowe hamowanie na masce taksówki jadącej z naprzeciwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować