Zaloguj się, aby obserwować  
Lukasz924

GTA IV The Lost and Damned - temat ogólny

47 postów w tym temacie

Wieczorem pewnie będzie już fala filmików na Youtube z TLAD to chętnie obejrzę gameplay :) Jestem ciekaw jak poprowadzona jest fabuła


PS: Niech moderator zmieni na "temat ogólny" z "tamat ogólny". Razi w oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 13:52, jackass napisał:

http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=1851
SPOSÓB NA OMINIĘCIE BLOKADY REGIONALNEJ !

co za tym idzie ,ściągnięcie tego dodatku .


Dzięki za info, bardzo się przyda, jest kilka rzeczy które chciałbym pobrać z XBL:)
Swoją drogą nie wiesz może jak na Viście\Win7 beta udostępnić dwa połączenia (czy w ogóle się da), bo narazie nie bardzo wiem jak to zrobić ze względu na możność udostępnienia tylko jednego połączenia naraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 17:35, rafekx 12 napisał:

Pojawił się na gol''u gameplay z gry: http://www.gry-online.pl/S014.asp?ID=325
na mnie zrobił naprawde duże wrażenie

Przyjemny gameplay. Osobiście jestem już nieco dalej niż jego autor i mogę brać udział w wojnach gangów oraz wyścigach, które również są ciekawe. Szczególnie te drugie, ponieważ nic nie stoi nam na przeszkodzie aby za pomocą kija baseballowego strzelić w zęby rywala, który próbuje nas wyprzedzić ^^ Nie zgodzę się jednak z jedną rzeczą, o której mówi autor gameplaya. Nowy model jazdy sprawił, że motory prowadzi się o niebo lepiej, tak jak w San Andreas.

Pamiętacie misję z GTA IV, w której mieliśmy udać się z Playboy''em do jakiegoś bloku aby sprzedać dwóm facetom narkotyki?

Spoiler

Jak się później okazało, pracowali oni dla LCPD

W "The Lost and Damned" Znowu wykonujemy tę misję, ale z nieco innego punktu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 13:52, jackass napisał:

http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=1851
SPOSÓB NA OMINIĘCIE BLOKADY REGIONALNEJ !

co za tym idzie ,ściągnięcie tego dodatku .


Sorry za drugiego posta ale wygląda na to że ten poradnik na ten moment jest bezużyteczny gdyż po wykupieniu jedno miesięcznej subskrybcji i skonfigurowaniu wszystkiego (trochę to trwało ale się udało) nadal nie mogę pobierac rzeczy typu Doom,DN3D czy Ultimate MK3.
Nie wiem czy przypadkiem MS nie poradził sobie z "oszukiwaniem" przez użytkowników itd.
Jeśli się mylę a znasz kogoś kto tego sposobu używa to daj znać, gdyż chętnie bym pobrał w/w gierki.

Co do samego DLC to jak narazie jest bardzo dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj cały wątek ,może zły VPN wpisujesz .Nie znam się na tym ,ale wiem ,że działa ,bo aktywnie udzielam się na tamtejszym forum i ludziom pomaga wymieniony sposób .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z pytaniami - jak to jest z tym dodatkiem?
Czy jest on wklejony w grę, czyli gdy włączasz podstawkę, to masz elementy z dodatku, czy niet? ;]
Czy się go uruchamia osobno?
Z tych kwestii chciałbym jakieś informacje. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 22:27, Cygi napisał:

A ja z pytaniami - jak to jest z tym dodatkiem?
Czy jest on wklejony w grę, czyli gdy włączasz podstawkę, to masz elementy z dodatku,
czy niet? ;]
Czy się go uruchamia osobno?
Z tych kwestii chciałbym jakieś informacje. ;]


Gdy pobierzesz ten dodatek i uruchomisz GTA IV z płyty, to zostaniesz zapytany czy chcesz odpalić "czyste" GTA IV czy też wersję Lost And Damned. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 22:27, Cygi napisał:

/.../

Aby pograć w "The Lost and Damned" należy włączyć podstawową wersję gry. Wtedy automatycznie uruchamia się TLAD. Nie wiem tylko co zrobić jeżeli będę chciał sobie pograć w zwykłe GTA4. Usunąć dodatek z dysku? :\

@JackXP PL
Tak się dzieje tylko za pierwszym razem. Potem automatycznie uruchamia się dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 22:10, jackass napisał:

Przejrzyj cały wątek ,może zły VPN wpisujesz .Nie znam się na tym ,ale wiem ,że działa
,bo aktywnie udzielam się na tamtejszym forum i ludziom pomaga wymieniony sposób .


Heh przeglądnąłem i od samego początku stworzyłem wszystkie połączenia, pozmieniałem adresy itd itp ale dalej jest to samo (założyłem konto na Relakks i zapłaciłem za 1 miesiąc) nie mogę ściągnąć triali z blokadą regionalną.
Nie bardzo wiem co mogę jeszcze zrobić,dobrze że Relakks za 1 miesiąc nie żąda wiele bo bym żałował prób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 22:19, Citkowsky napisał:

Czy ten dodatek wprowadza jakiekolwiek nowe auta czy tylko ten motocykl?

Nie motocykl lecz motocykle. I to co najmniej 6. Z nowymi autami się raczej nie spotkałem, poza tymi, które dowożą nam broń. Takie klimatyczne vany stylizowane na te z lat hmm... 40''?

Przed chwilą ukończyłem wątek główny TLAD. Misje poboczne typu wojny gangów czy wyścigi pozostawiłem na później, podobnie jak nowe tryby w multi. Co mogę teraz powiedzieć o tym dodatku? Jak na DLC to jest on fantastyczny! Z całej masy nowych bajerów najbardziej zadowolony jestem z samych misji. Nie chcę spoilerować tym, którzy TLAD jeszcze nie ukończyli więc powiem tylko tyle, że pod tym względem "The Lost and Damned" jest jak wszystkie najciekawsze misje z GTA IV (jak np. napad na bank) zebrane do kupy. Nie polegają one na dotarciu do celu i wyeliminowaniu delikwenta. Tutaj z każdym nowym zadaniem mamy coś nowego i świeżego. Nie ma sposobu aby się nudzić! Świetne są też smaczki z Nico B i w ogóle te nawiązania do fabuły Grand Theft Auto IV :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 22:19, Citkowsky napisał:

Czy ten dodatek wprowadza jakiekolwiek nowe auta czy tylko ten motocykl?

Wprowadza całkiem sporo nowych pojazdów. Tutaj masz listę nowych pojazdów http://www.rockstargames.com/thelostanddamned/vehicles/ . Jak widać nowych motorów jest aż 17 oraz 3 nowe auta. Niestety jeszcze nie wszystkie mają zdjęcia w galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować