Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie czekaj, dołącz do betatestów polskiego serwera gry Age of Conan 2009 przed innymi!

243 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2008 o 14:34, Brigand2003 napisał:

Igorwer -> tak, przyjdzie, pod warunkiem, że kupiłeś też wersję polską. Samo posiadanie
angielskiej nie uprawnia to wzięcia udziału w polskiej becie :)


Hmm, no to może ktoś będzie taki dobry i podrzuci mi kluczyk? Kupie jakieś piwko czy coś :) Pokażcie że macie serce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sproboj zobaczyc w zakładce zamówienia swojego konta gram.pl, ja właśnie tam mam do pobrania klucz (zamówiłem niecałe 5min temu dla klucza:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 14:34, Brigand2003 napisał:

Igorwer -> tak, przyjdzie, pod warunkiem, że kupiłeś też wersję polską. Samo posiadanie
angielskiej nie uprawnia to wzięcia udziału w polskiej becie :)


No to ja czegoś tu nie rozumiem. Przecież jest napisane "Oczywiście nie zapominamy również o osobach, które wcześniej skorzystały z naszej przedpremierowej oferty bądź też zdecydowały się na zakup anglojęzycznego wydania najnowszej produkcji studia Funcom. Każdy z nich na swojej skrzynce pocztowej znajdzie szczegółowy opis zasad umożliwiających rywalizację...". Czyli jak mam wersje angielską kupiona w gram.pl to powinienem tez otrzymać klucz do bety PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze nienawidziłem MMO. Nie są warte swojej ceny. Za 60 zł co dwa miesiące mam jakiś lepszy tytuł.
To tak jakby kupić film i przyjść do domu i jeszcze płacić za oglądanie tego filmu w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaja jakieś ! Wchodzę w moje zamówienia, patrzę na zamówienie z EK AoC PL i co widzę ? Ze 180zł. podwyższyli mi cenę do 210zł. o.O pytam się grzecznie WTFIT ???
Na dodatek ogólny wygląd tej EK nie bardzo mi się podoba ;/ Box, w którym ma się to wszystko znaleźć taki jakiś...brzydki i na dodatek wygląda tak jakby miał się otwierać tak samo jak EK ME co jest IMO najgorszym "zamknięciem" ;/ Grafika na koszulce...wolałbym jednak albo logo Conana, albo tę "lekko okrytą" laskę tylko w innej pozycji (czyli nie tej co jest na kalendarzu w grudniowym CDA) ;] Na artbooku też mogłaby być inna grafika, ale nie jest źle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze pytanie. Na jakiej zasadzie będzie aktywacja kluczy w wersji angielskiej? Bo chyba nie po to teraz aktualizuję client''a, żeby się za pięć dwunasta dowiedzieć, że trzeba pobrać tą betę ze sciagni.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dwie informacje odnosnie bety AoC 2009:

- klucze do bety wyświetlane są na koncie przy zamówieniu,

- posiadacze angielskiego klienta nie muszą sciągać polskiej wersji,
instrukcję z opisem co należy zrobić by zmienić wersję otrzymają mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne wrażenia.
Miałem właśnie składać zamówienie. Zobaczyłem cenę i stwierdziłem, że poczekam do premiery.
Czekam na listę serwerów i wrażenia betowiczów, nie kupię kota w worku.
Szkoda, bo za 8 godzin byłbym już posiadaczem 1/4 klienta AoC ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mając ten klucz trzeba ściągać klienta? Czy można na angielskiej wersji testować serwer? I odnośnie kodu - mogę zamówić grę, wykorzystać kod i anulować zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę wagę plików i to, że posiadam Neostrade dochodzę do wniosku, że mogę sobie raczej odpuścić betę. Disconnect, disconnect, to potrafi dobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze jasno i dobitnie odpowiedziec na pytanie: Jesli mam angielska wersje gry zakupiona na gram.pl (dawno temu kiedy byla jej premiera) to czy tez dostane klucz do bety PL ? Bo jedni pisza ze nie a inni ze tak. Zaden mail nie przyszedl a w moje zamowienia tez nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, również zgłaszam, że zamawiałem przed premierą angielską EK i:
1) nie było możliwości jej zarejestrowania w ''moich grach''
2) w ''moich zamówieniach'' i na skrzynce NIC na ten temat się nie pojawiło.
W związku z tym, dla samego klucza, zamówiłem wersję angielską i uzyskałem go. Natomiast żaden e-mail ani dalsze instrukcje nie przyszły. Czekam na wskazówki, jak dostać się do bety w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że faktycznie poprawili w stosunku do tego co było przez trzy-cztery pierwsze miesiące na angielskich serverach. Życzę Wam ludzie żebyście bawili się tak dobrze jak ja bawiłem się kiepsko, a będzie dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie dostałem instrukcji jak użyć klucza, ale domyśliłem się, że należy go użyć na tej samej stronce, gdzie rejestruje się pełniaka conana - czyli register.ageofconan.com Wklepałem i założyło mi konto oznaczone jako beta account, więc chyba jest OK. Ale nikomu nic nie chcę gwarantować, żeby potem nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować