Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie czekaj, dołącz do betatestów polskiego serwera gry Age of Conan 2009 przed innymi!

243 postów w tym temacie

Axel Yellow
Robotnik
20.12.2008, 12:49

no i się udało... mogę screena wrzucić


Skoro nikt z ekipy Gram.pl nie pofatygował sie by opisać "co i jak" Ty podasz magiczny sposób na wejscie do świata Hyborii. Ja nadal nie moge sie zalogować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche to nie fer ze strony serwisu, ze nie napisza jakis wyjasnien(news jest ze niby wszystko gra) , zamowienia od razu sie stwozryly a potem radzcie sobie sami... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olewanie klientów jest widać podstawa reklamy AOC-a być może jeszcze nie zatrudnili admina który mógłby napisać jakiekolwiek info przyszłym klientom???
Zapewne nie byli przygotowani na to,że gracze bedą sie pytali co i jak,dlaczego i po co? w godzinę po tak "wspaniałym" URUCHOMIENIU POLSKIEGO SERWERA"
Pozdrawiam

20081220130543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 13:05, SzaryPies napisał:

Olewanie klientów jest widać podstawa reklamy AOC-a być może jeszcze nie zatrudnili admina
który mógłby napisać jakiekolwiek info przyszłym klientom???
Zapewne nie byli przygotowani na to,że gracze bedą sie pytali co i jak,dlaczego i po
co? w godzinę po tak "wspaniałym" URUCHOMIENIU POLSKIEGO SERWERA"
Pozdrawiam


No właśnie szukają ludzi do pracy :D
http://www.gram.pl/news_8g7gGuq6_Mistrz_Gry_Age_of_Conan_2009_pilnie_poszukiwany_Oferta_pracy_czeka_wlasnie_na_Ciebie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jescze sciagam klienta gry ,ale jedno co mnie ruszylo to to ze, wiekszosc z was nie rozumie chyba co to jest beta.
Narzekacie na wszystko przeciez po to jest beta zeby wszystko dograc do premiery a nie ze juz ma wszystko dzialac.Cierpliwosci i zrozumienia to nie pączki u babci,bedziemy narzekac jak zaplacimy za gre a nie teraz niechcesz problemow czekaj na premiere kup gre i nie placz na forum ze cos nie dziala bo ma prawo, to beta dla ludzi chetnych do testowania i znajdowania bledow i problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mogłby napisać mi krok po kroku co ja mam zrobić żeby zacząć grać?
Jak włanczam ikonkę AoC włancza mi się Menadżer uaktualnień z tamtąd mogę przejść na moje konto( też mam anulowane grywalne) ale jak połączyć się z serwerem? Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pliki sciagniete,dopiero instaluje ale co chwile są błędy ... pisze coś że jak anuluje instalacje danego pliku to gra pobierze ten plik z internetu... i tak co chwile, ponad polowa juz zainstalowana..

Jak dzisiaj nie zagram to REZYGNUJE...

btw. coś mi się wydaje że AoC w polsce to będzie nie wypał przy takiej trosce o graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować