Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia II przed listopadem 2009

41 postów w tym temacie

Co w tym dziwnego. Może mi ktoś wytłumaczyć jaki jest problem z przerzuceniem sie na viste na szybkim komputerze (raczej tylko na takim mozna grac)? Ja nie mam żadnych problemów z tym systemem. Fakt, że czekałem z instalacją na SP1, ale teraz narzekanie na viste jest bezsensu. Jest nawet dosyć komiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia 2 i Bioshock 2 - czekam i już zacieram ręce :). Zwłasza na myśl o drugiej Mafii - jedynka to dla mnie ideał pod każdym względem, jedyna w moim życiu gra ktorej wystawiam 10/10. Nie martwi mnie też fakt, że premiera może być dopiero jesienią 2009 - niech sobie w spokoju pracują nad grą i dopieszczą ją pod każdym względem.

byverter ---> Wiesz jeżdżenie po Viście jest po prostu "trendy". Ja na obecnym kompie mam Vistę od samego początku - i podobnie jak Ty nie mam z nią żadnych problemów: żadnych zwiech, blue screenów i tym podobnych atrakcji. Owszem - jak ktoś ma starego kompa, to nie ma sensu żeby sie przesiadał tym bardziej że Xp to bardzo dobry system. Jednak na nowym kompie ? Nie wyobrażam sobie powrotu do staruszka XP - bo stare to jest dobre wino i skrzypce :)

ps. Oczywiście tak jak pisali poprzednicy Mafia II będzie chodzić także pod XP. Do niektórych niestety nie może to dotrzeć, bo żywią się plotkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

refekx 12 podał już linka więc już się nie sprzeczajcie co jest lepsze.

Ja mam oba systemy i vista nie jest zła. Co prawda używam jej tylko w gierkach pod DX10 ale to już nie jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2008 o 16:44, rafekx 12 napisał:

To powinno rozwiać wszystkie spekulacje?:) http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=44286


Bardzo zadowalające to rozwianie :p Swoją Drogą rok 2009 moze być bardzo ostry pod względem gier a na samą myśl że MAFIA 2 po tak długim czasie trafi na półki sprzedaży każdego przyprawia o ślinkę. Oby nie zepsuli tej gry. Tyle czasu ją robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże mafia ;> ile to już lat , a do dziś pamiętam te wszystkie misje , tankowanie na stacji , przekroczenie prędkości , policję klimacik ehh.. żeby teraz robili gry z takim zapałem , co ja bym za to dał...

a co do systemu to Vista jest kolejnym produktem ubocznym na który niektórzy się nabrali jest czymś jak WINDOWS 98 + ŁATKA NA GRAFIKĘ :) bo do XP go nie porównuje nawet , sądzę że windows seven to będzie wreszcie kawałek porządnego kodu bo jak nie to chyba trzeba będzie wystartować z kolejną petycją do Billa o nie zamykanie XP ;) bo przecież to jest na razie jedyny rozsądny system operacyjny , szkoda że nie ma żadnej konkurencji bo chętnie przesiadłbym się na coś innego ;) nie lubię być uzależniony od Microsoftu bo wiadomo , jeżeli człowiek nie ma wyboru to jadą sobie z nim do woli ,a jeżeli jest jakaś konkurencja to jest i wyścig ;) , a i nawiasem nie wyobrażam sobie żeby ktoś wprowadził do jakiejś gry ograniczenie na 1 system ;> chociaż pamiętam że SHADOWRUN był tylko na Viste chociaż kilka dni po premierze pojawiły się "łatki" na ten "problem"... Pozdro dla fanów "Prawdziwych Gier"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia II, Borderlands ahhh wspaniale, wspaniale *zaciera ręce jak szalony*

Co do "systemów" ciesze się, że będzie tez działało na XP bo mimo, iż kupowałem nowy PC to zakupiłem do niego staruszka XP właśnie, bo nie mam zamiaru bulić niewiadomo ile za crap od m$ którego będę używał jedynie do pogrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze zwrocic uwage na to, ze gra Mafia 2 ma sie pojawic przed listopadem a raczej do listopada przyszlego roku. Oznacza to nie mniej, nie wiecej, ze... ta gra moze zostac wydana rownie dobrze w czerwcu albo podczas wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez obrazy ale chyba ich po...ało przeniesli o prawie rok co za ciumoki...
z poczatku mafia miala byc we wrzesniu tego roku potem na wiosne przyszlego teraz kurde na pazdziernik nosz kur..a mać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 08:40, Wojman napisał:

Prosze zwrocic uwage na to, ze gra Mafia 2 ma sie pojawic przed listopadem a raczej do
listopada przyszlego roku. Oznacza to nie mniej, nie wiecej, ze... ta gra moze zostac
wydana rownie dobrze w czerwcu albo podczas wakacji.


I ja chciałem to zasygnalizować, ale jakoś mi już zabrakło sił bo i tak nazwy newsa się już chyba nie zmieni? ;p Pan barakudo1 jak widać błędnie wyciągnął wnioski i w jego przypadku bym zastosowal srodki masowego rażenia (hehe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam niecałe 11 miesięcy (a może i mniej) na kupienie nowego komputera? Hm... już zabieram się za namawianie rodziców do tego zakupu. Mafia II jest jedyną grą dla, której mogę się tak poświęcić. No może nie jedyną bo jeszcze Call of Duty: Modern Warfare II i może Hitman 5 (nic narazie nie wiadomo na ten temat... niestety:().

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda , że na drugą część Mafii trzeba będzie czekać aż do końca października przyszłego roku , ale w sumie dzięki temu gracze mogą tylko zyskać , gra im dłużej jest robiona tym większa szansa , że będzie bardziej dopracowana. Nie zawsze ta zasada się sprawdza , ale w przypadku Mafii II chyba można być o to spokojnym. W przyszłym roku Take-Two raczej nie zabłyśnie w oczach graczy , bo niestety nie za bardzo mają czym. Z tego co szykują na przyszły rok , interesuje mnie tylko BioShock 2 i właśnie Mafia II , no i może jeszcze ewentualnie Grand Theft Auto: Chinatown Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah.. Mafia 2. Kontynuacja najlepszej gry w historii, a na pewno najbardziej realistycznej. I do tego Bioshock 2, niedawno jedynkę skończyłem - super. Miejmy nadzieję że Mafii nie spartolą, że będziemy mogli się cieszyć z tego sequelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świąteczny trailer Mafii 2 pokazany na SpikeTV jest po prostu rewelacyjny!

Ahh, gdy wrócę się te kilka lat wstecz i przypomnę sobie Mafie - od razu na myśl przychodzą same pozytywy. Mafia to dla mnie jedna z najlepszych gier, w jakie dane mi było zagrać. Gra po prostu miażdżyła klimatem, a różnorodność aut i The Lost City of Heaven - po prostu miodzio. Na pewno jeszcze nie raz wrócę do tej produkcji. Nadzieje w związku z drugą odsłoną mam duże, mam nadzieję że Take-Two nie zawiedzie i otrzymamy produkcję, która będzie rywalizować o "grę roku 2009"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed listopadem. To fajnie bo pierwsza część była kultowa i bardzo mi się podobała.
Jednak myślę że i tak wykorzystają czas że w październiku 2009 jednak wyjdzie.

Bo po co mają mówić że przed listopadem a potem pół roku wcześniej wydać i zmarnować ten czas na dopieszczenie?
No nie wiem. Ja na grę czekam. Może pobić GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować