Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trofea popsute, ale spokojnie - Sony ponoć pracuje nad poprawką

13 postów w tym temacie

No to już jest trochę naciągany problem. Po co nagle ludzie zmieniają hasła, gdyby tego nie robili to nie byłoby problemów. Proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 14:48, vazon napisał:

No to już jest trochę naciągany problem. Po co nagle ludzie zmieniają hasła, gdyby tego
nie robili to nie byłoby problemów. Proste...


Faktycznie, w ogóle jakby ludzie nie korzystali z PS3 to nie było by problemów. Proste...

Proponuję puknąć się najpierw w głowę przed napisaniem czegoś tak bzdurnego - użytkownik ma pełne prawo do zmiany hasła, a to, że wiążą się z tym nieprzyjemności dla niego jest sporym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ad0

W pełni się z tobą zgadza. Cały ten potencjał ps3 zamienia się w pic po takich akcjach. Na moim xboxie nigdy nie miałem podobnych problemów. I podejrzewam że mało kto miał. Od początku te trofea najlepsze nie były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm... poprzednim razem Microsoft miał lepszą maszynkę ale nie miał doświadczenia na rynku konsol i jego polityka go zniszczyła... teraz Sony ma lepszy sprzęt ale o tak pokręconej strukturze że samo nie wie co robić... myślę że gdyby nie doświadczenie firmy ta konsola nie miała by szans... choć polityka Sony też najlepsza nie jest... Tekken 6 byłby hitem... dla tej gry myślałem o PS3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sigh. Pile, tak jakby Microsoft problemów w ogóle nie miał, a z XBL miał ich trochę.
To że ty nie miałeś problemów nie znaczy, że tysiąc innych graczy nie będzie ich miało.

Swoją drogą uważam, że trofea w PS3 są zbędne. Gra sama z siebie powinna zachęcać do ponownego przejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się, można powiedzieć. Równie dobrze mogło to się przytrafić Microsoftowi. Darujcie sobie te fanatyczne posty na temat xboxa błagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, a kiedyś konsole były uznawane za sprzęt bezproblemowy w porównaniu z PC. A teraz co? Przegrzewanie, rysowanie płyty, instalacje, problemy z hasłem itd. Świat schodzi na psy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić, czemu ktokolwiek korzysta z FW 2.50 skoro najnowszym jest 2.53 ? Problem naciągany i to bardzo, bo ściągnięcie nowego FW to robota na 30 minut, więc wcale nie tak dużo.

@cytat
"Swoją drogą uważam, że trofea w PS3 są zbędne. Gra sama z siebie powinna zachęcać do ponownego przejścia."

Dopóki nie dostałem trofeów też tak myślałem. Takie rzeczy przedłużają żywtoność gier, i dzięki temu zamiast raz albo dwa, przejdziesz ją trzy razy.

@cytat
"choć polityka Sony też najlepsza nie jest... Tekken 6 byłby hitem... dla tej gry myślałem o PS3..."
n/c, albo nie, lepiej skomentuję :)
Jeśli na PS3 czekałeś tylko na TEKKENA6, to współczuję :)

A co do "podkradanych exclusive''ów. Trudno, żeby żadna gra nie wyszła też na X360, przecież PS2 miał tyle gier na wyłączność, bo nie było konkurenta (czyt. jakiejkolwiek innej konsoli). Proste. PS3 nadal ma wiele świetnych exclusive''ów, dla której warto kupić konsole. Przykłady? Motorstorm, LBP, MGS, Resistance, Yakuza, KillZone, Heavy Rain, Uncharted, God of War. Takze jak ktos na PS3 widzial tylko TEKKENA, to niech lepiej nie kupuje żadnej konsoli, bo na X360 tez są gry lepsze od TEKKENA (w tym także bijatyki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować