Zaloguj się, aby obserwować  
szoszosz

TOP GEAR - temat ogólny

1000 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2007 o 03:39, Pizduszek napisał:

Fajne i szybkie auta tam pokazują. Ciekawe kiedy pokażą Koenigsegg CCXR.


A czy jego już tam czasem nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 20:02, xDeuSx napisał:

A czy jego już tam czasem nie było?


CCXR nie było jeszcze w Top Gear.
W odcinku 8x1 był "zwykły" CCX. Obie wersje są dość podobne wyglądem, więc mogłeś się pomylić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 20:26, Linux M napisał:

> A czy jego już tam czasem nie było?

CCXR nie było jeszcze w Top Gear.
W odcinku 8x1 był "zwykły" CCX. Obie wersje są dość podobne wyglądem, więc mogłeś się pomylić.
;)


Ale trzeba przyznać, że Koeningsegg jest wręcz smerfastyczną maszyną :) A pamięta ktoś ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 20:58, master matrox napisał:

Ale trzeba przyznać, że Koeningsegg jest wręcz smerfastyczną maszyną :) A pamięta ktoś ile kosztuje?

Idealny też, aby rzucić palenie. A co do ceny to: http://pl.wikipedia.org/wiki/Koenigsegg_CCX "Cena samochodu gotowego do jazdy wynosi €510,000 ($644,589)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 21:00, Michał Raven napisał:

Idealny też, aby rzucić palenie.


Jak to mówią: "Pal gumę, a nie duszę". xD
BTW wiecie, że CCX zyskał też zaszczytne miano najprzestronniejszego supersamochodu świata? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, czy będzie nowa seria TOP GEAR emitowana na TVN TURBO? Bo na koniec poprzedniej serii Jeremy mówił coś, że to już ostatnia seria, i w prasie tak czytałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 20:20, JayC napisał:

Wiadomo, czy będzie nowa seria TOP GEAR emitowana na TVN TURBO? Bo na koniec poprzedniej serii
Jeremy mówił coś, że to już ostatnia seria, i w prasie tak czytałem...


Szukałem i znalazłem ekskluzywny wywiad z Panem Jeremy w brytyjskiej gazecie. Jak wiadomo jedno pytanie dotyczyło kolejnej serii TG. Również łatwe do przewidzenia było że ww. Pan będzie robił wszystko, żeby nie udzielić odpowiedzi. Mniemam, że jest to najlepszy dowód na to, że następna seria będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 20:24, Kawosz napisał:

Szukałem i znalazłem ekskluzywny wywiad z Panem Jeremy w brytyjskiej gazecie. Jak wiadomo
jedno pytanie dotyczyło kolejnej serii TG. Również łatwe do przewidzenia było że ww. Pan będzie
robił wszystko, żeby nie udzielić odpowiedzi. Mniemam, że jest to najlepszy dowód na to, że
następna seria będzie.


...jak to zwykle Jeremy. A jeśli on próbuje się wymigać od odpowiedzi, również myślę, że następna seria będzie. Nie wyobrażam sobie TVN Turbo, godziny 10 rano w sobotę bez mojego TOP GEAR i śniadanka... a jeśli próbowaliby zmienić prowadzących... to też nie wchodzi w rachubę. Trójca Jeremy, Richard i James jest po prostu fenomenalna, nikt ich nie zastąpi, i to głównie dzięki nim program ma tak fantastyczną atmosferę. Pytanie tylko - kiedy start nowej serii? Kiedy TVN Turbo zacznie emitować nowe odcinki? Bo gdyby TOP GEAR naprawdę zniknęło, to nie miałbym wiele do oglądania w telewizji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 20:28, JayC napisał:

> Szukałem i znalazłem ekskluzywny wywiad z Panem Jeremy w brytyjskiej gazecie. Jak wiadomo

> jedno pytanie dotyczyło kolejnej serii TG. Również łatwe do przewidzenia było że ww. Pan
będzie
> robił wszystko, żeby nie udzielić odpowiedzi. Mniemam, że jest to najlepszy dowód na to,
że
> następna seria będzie.

...jak to zwykle Jeremy. A jeśli on próbuje się wymigać od odpowiedzi, również myślę, że następna
seria będzie. Nie wyobrażam sobie TVN Turbo, godziny 10 rano w sobotę bez mojego TOP GEAR i
śniadanka... a jeśli próbowaliby zmienić prowadzących... to też nie wchodzi w rachubę. Trójca
Jeremy, Richard i James jest po prostu fenomenalna, nikt ich nie zastąpi, i to głównie dzięki
nim program ma tak fantastyczną atmosferę. Pytanie tylko - kiedy start nowej serii? Kiedy TVN
Turbo zacznie emitować nowe odcinki? Bo gdyby TOP GEAR naprawdę zniknęło, to nie miałbym wiele
do oglądania w telewizji...



Poruszę moje zagraniczne koneksje i spróbuję w niedługim czasie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Oczywiście jeśli informacje prasowe okażą się wiarygodne.

P.S. I znów usłyszymy Jeremy''ego jadącego Gallardo - "i''m falling in love!!!" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 20:31, Kawosz napisał:

Poruszę moje zagraniczne koneksje i spróbuję w niedługim czasie odpowiedzieć na Twoje pytanie.
Oczywiście jeśli informacje prasowe okażą się wiarygodne.

P.S. I znów usłyszymy Jeremy''ego jadącego Gallardo - "i''m falling in love!!!" :)


Więc czekam na wiadomości.

Tja, i znów będzie: "I... NEED... MORE... POWER!!! POOOOOOOOWEEEEEEEEEEER!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich:
Spokojnie, bez obaw. Nowa (10.) seria Top Gear będzie prawdopodobnie w październiku, ale w GB na BBC2.

Kiedy wystartuje w Polsce na Turbinie, tego nie wiem, ale znając życie pewnie na zimę (raczej po nowym roku). Jednak to są tylko moje domysły i pod żadnym pozorem nie należy w nie wierzyć. ;)

M. Raven
Dobrze chociaż, że nic mu sie nie stało. :P
Z tego co zrozumiałem, to wypadek był podczas kręcenia odcinka. Ciekawe czym jeździli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 20:48, Linux M napisał:

Do wszystkich:
Spokojnie, bez obaw. Nowa (10.) seria Top Gear będzie prawdopodobnie w październiku, ale w
GB na BBC2.

Kiedy wystartuje w Polsce na Turbinie, tego nie wiem, ale znając życie pewnie na zimę (raczej
po nowym roku). Jednak to są tylko moje domysły i pod żadnym pozorem nie należy w nie wierzyć.
;)


Dobrze chociaż, że w ogóle będzie... Kiedy Turbo wyemituje to już nie ważne, aby wyemitowało, bo BBC nie mam.

Dnia 11.09.2007 o 20:48, Linux M napisał:

M. Raven
Dobrze chociaż, że nic mu sie nie stało. :P
Z tego co zrozumiałem, to wypadek był podczas kręcenia odcinka. Ciekawe czym jeździli...


No drugiego poważnego wypadku Chomika już bym nie przetrwał. A co do kwestii pojazdu - to już i tak nie ważne. Więcej tym wozem nie pojedzie... :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nieoficjalnie donosi finalgear.com 10 seria Top Gear rozpocznie się prawdopodobnie już 7 października.
Pozostaje tylko czekać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 20:08, Linux M napisał:

Jak nieoficjalnie donosi finalgear.com 10 seria Top Gear rozpocznie się prawdopodobnie już
7 października
.
Pozostaje tylko czekać. :D


Coś w tym jest - ma na myśli ziarno prawdy. Nie komentuje plotek, jednak cieszę się na samą myśl o nowej, świeżej serii, nowych samochodach, przygodach - może tym razem na Szpicbergenie :)
Już się śmieję na myśl o nowych żartach o Stig''u :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować