Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lepszej machinimy dzisiaj nie obejrzycie

100 postów w tym temacie

wszystko fajnie, ale mjusik raczej beznadziejny... prędzej się podobał autorowi, niż pasuje do tego.
ale i tak na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam kanał machinimy na youtube. Dla znających angielskiech szczególnie polecam przygody bohatera Halo 3 - genialne teksty i genialne wulgaryzmy
-You obviously a lier!
-You obviously a hore.
xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 11:34, Zaitsev napisał:

> By była dużo lepsza gdyby autor wykazał się odrobiną gustu i dobrał lepszą muzkę.
>:)
> Bleh.... po prostu wszystko zepsuła.
IMHO, trochę przesadzacie. Nie wiem skąd macie info, że to japońska piosenka - wokalistka
śpiewa przecież po angielsku. Tytuł samego utworu "hide & seek", więc akurat tutaj bardzo
pasuje. No ale gusta nie powinny być przedmiotem dyskusji.



Nie słyszysz nippońskiego, bo nie wyłapujesz japońskich słów ;) (słowa wypowiadane jakby przez megafon).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 17:21, line's napisał:

Polecam kanał machinimy na youtube. Dla znających angielskiech szczególnie polecam przygody
bohatera Halo 3 - genialne teksty i genialne wulgaryzmy
-You obviously a lier!
-You obviously a hore.
xD


Swoim angielskim to się nie popisałeś.. polskim zresztą też nie ;p

A filmik bardzo fajny. Dynamiczny i pomysłowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Lepszej machinimy dzisiaj nie obejrzycie"
A co, usuneli Arby ''n The Chief i World of Roguecraft z youtube?
Chyba nie.

AAAAA, kapuje! Po prostu kolejny "chwytliwy" news zaitseva, ktory ma malo wspolnego z rzeczywistoscia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 17:46, Daronk napisał:

> > By była dużo lepsza gdyby autor wykazał się odrobiną gustu i dobrał lepszą
muzkę.
> >:)
> > Bleh.... po prostu wszystko zepsuła.
> IMHO, trochę przesadzacie. Nie wiem skąd macie info, że to japońska piosenka - wokalistka

> śpiewa przecież po angielsku. Tytuł samego utworu "hide & seek", więc akurat tutaj
bardzo
> pasuje. No ale gusta nie powinny być przedmiotem dyskusji.


Nie słyszysz nippońskiego, bo nie wyłapujesz japońskich słów ;) (słowa wypowiadane jakby
przez megafon).


Te słowa przez megafon to faktycznie są jakby japońskie, ale głowy nie dam, bo nie jestem w stanie wyłapać ani jednego słowa xd. Ale piosenka mi się podoba, IMO pasuje idealnie do dynamicznej, skaczącej i ubranej w czerwień kobiety zabójczyni :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 17:56, MacJak napisał:

Te słowa przez megafon to faktycznie są jakby japońskie, ale głowy nie dam, bo nie jestem
w stanie wyłapać ani jednego słowa xd. Ale piosenka mi się podoba, IMO pasuje idealnie
do dynamicznej, skaczącej i ubranej w czerwień kobiety zabójczyni :D.



No bo artystka wykonująca ten utwór jest Azjatką [Namie Amuro] płyta gdzie znajduje się w/w utwór to "Play" i jak by nie patrzeć to ten utwór chyba jest najlepszy z całej tej płyty.

http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewArtist?id=74068261 < do otwarcia tego linku potrzeba iTunes by nie było ;p

A i tak na marginesie ona śpiewa po angielsku i japońsku w tym utworze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz racji. Filmik jest zrobiony po mistrzowsku :> naprawdę robi wrażenie chodź jakoś ta władczyni stormwindu przypomina mi presta ale u presta warlockowych skrzydeł nigdy nie widziałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to pani Katrana Prestor ;). Już jej nie ujżysz w Stormwind, gdyż po patchu 3.0 cała historia związana z Onyxią została usunięta. Przeszukaj sobie wowwiki czy coś innego to się dowiesz czemu ma te skrzydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik jest genialnie zrobiony jak przy takim małym składzie ludzi:P Co do muzyki nie podoba mi się ten gatunek, ale przy takich produkcjach nie o to chodzi, ma pasować do filmu a nie być oddzielną częścią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co w tym filmiku takiego nadzwyczajnego, filmik jak filmik. Może i wydarzenia na filmiku zostały zaprezentowane w miarę ciekawy sposób, ale nie widzę w tym nic co mogło by choć odrobinę zachwycić, ale może to dlatego, że nie jestem fanem World of Warcraft. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować