Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gearsy 2 - spora łata w drodze

28 postów w tym temacie

MateoKiszlo, a piractwa na X360 niby nie ma? Nawet sobie grywali w multi... Aha, no i do co obrazka, trochę mało ma czasu na poprawianie bugów :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 14:14, Zaitsev napisał:

Życzenie twe rozkazem dla mnie jest.


To ja też mam życzenie. ;)

Zresztą widać to po samych rankingach aktywności na Xbox Live - ostatnimi czasy popularniejsze od GoW2 było Call of Duty 4 oraz Halo 3. Obie te gry wyszły w zeszłym roku...

Obie wyszły... w 2007 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jak z L4D, pelno bugow a zadnych poprawek. Niemniej z GoW2 jest gorzej bo multi jest praktycznie niegrywalne.... Az dziwne ze ta gra ma 4 miejsce w rankingu popularnosci, nie powinno jej w ogole tam byc, widze ze jest pelno masochistow na swiecie ktorzy proboja w to grac bez poprawek.

@Damianuss1, lyczko1992
Jak tak bardzo chcecie grac to kupcie konsole, rany... -_-'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valium - w L4D nie grałem, ale kiedy wyszło? Bo taki GoW 2 dostaje porządnego patcha w ponad 2 miechy po premierze (2 miechy upłyną za 5 dni, ale nie sądzę, żeby już wtedy będzie patch), do tego po miesiącu ŻADNYCH informacji, poza tym, że "we''re working on this problem" .
I to obiecują go ludzie, którzy w październiku obiecywali, że multi jest mega dopracowane i dostaniemy grę z idealnie zrobionym kodem. Anybody else''s bullshit detector just got off?
Zawiodłem się wielce na GoW 2, ale przysiągłem, że wrócę, jeśli naprawią to, co mnie najbardziej denerwowało. Większość z tych rzeczy już wymienili w tej liście, więc jeśli patch nie okaże się bullshitem, a gracze faktycznie zauważą poprawę (i nie zobaczymy dwustu nowych bugów i exploitów, które powstaną), wtedy wrócę do gry i odzyskam zaufanie do Epic. Na razie nie ma co się napalać. I też czekam na wersję PC, jedynka na PC była o WIELE lepsza od konsolowej, jeśli dwójka zachowa tendencję, to możemy uzyskać doskonały produkt do multi. Szkoda, że w jedynkę gra tak mało ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 19:58, MadeinHell napisał:

xbox life też nie mam...

Ja też nie mam, gdyż nie istnieje nic takiego. Xbox live, to tak... ale life nie. A to jest duża różnica. Tylko się czepiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Epic, wyjdźcie z tego jacuzzi pełnego półnagich panienek i do roboty.

Znaczy... ja bym nie wychodził :)

Pamiętam moment, w którym siec zalały obrazy GoW''a 2. Miesiąc przed premierą, no bezczelność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z Epic Games coś strasznie zajęci są wszystkim, tylko nie tym co dla graczy aktualnie jest najważniejsze. No bo co oni mają do roboty oprócz robienia tej łatki, podobno robią jakiś dodatek do UT3. Fajnie, tylko graczom coraz bardziej ta gra się nudzi, a do premiery tego dodatku najwyraźniej jeszcze daleko. Podobno robią też jakąś jeszcze nie ujawniona grę, ale to przecież jakaś dalsza przyszłość, bo na premierę w tym roku nie ma co liczyć, tak więc czym oni się zajmują, że zrobienie łatki tak im długo wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować