Zaloguj się, aby obserwować  
Sule

X-Men Origins: Wolverine - The Video Game - Temat Ogólny

110 postów w tym temacie

No i po 3 dniach grania ukończyłem gierkę na poziomie medium oraz odblokowałem wszystkie stroje. Zajęło mi to 13 godzin( tak bynajmniej pokazuje X-fire. Dawno nie czułem takiej satysfakcji po ukończeniu gry jak teraz. Gra jest świetna. Super się walczy nawet używając klawiatury. Nie miałem problemów z wykonywaniem takich kombinacji ciosów jakie chciałem wykonać. Jedynie z czym był problem w grze to czasem kamera przeszkadzała mi podczas paru momentów. No i wystąpił u mnie pare razy taki błąd że jeżeli nie udało mi się jakiejś czynności wykonać i ginąłem, to podczas loadu gra wywalała się do Windy. Ogólnie gierka bardzo liniowa, ale mi to nie przeszkadza. Po za tym świetne filmiki no i fabuła niezła. Brakuje mi tylko w grze Game for Windows( to bym przynajmniej sobie achviementy poukańczał).
Dla mnie ocena 9/10 i gorąco ją polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Podzielam opinię jak i ocenę. Sterowanie klawiaturą jest bezbłędne z wyjątkiem jednego- uniki. Trzeba 3 przyciski nacisnąć, by wykonać unik, na klawiaturze to było niemożliwe, więc nie korzystałem z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile jest figurek strojów w grze ? Na razie znalazłem tylko jeden. Może ktoś się pokusi o jakiś mały poradnik ;) Pytanie: Jak założyć ten nowy strój?

btw... drylownica rządzi !!! Shift + M2 :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 09:46, BluesBoy napisał:



Wejdź w bonusy i tam musisz wygrać walkę z Wolverinem w tym stroju nowym, dopiero wtedy będziesz mógł go używać. A strojów do odblokowania jest 3. I myślę, że poradnik jest niepotrzebny, wystarczy się rozglądać, a znajdziesz wszystkie figurki. Ja znalazłem ich aż za dużo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jednej z lokacji w lesie jak obiegniemy ją dokładnie to można znaleźć coś takiego (screen poniżej). Wie ktoś o co chodzi ? To jakiś easter egg? Mi to się kojarzy z królem Arturem i mieczem wbitym w skałe. A ten szkielet z wykrzyknikiem (nie można wejść w interakcję z mieczem i szkieletem).
Co o tym sądzicie?

20090629205109

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok... Mam problem z przejsciem misji. Misja to ta, kiedy biegniemy pod mostem czy jakims takim czyms i trzeba skakac po tak wystajacych zgredach czy murkach:/ helikopter sobie dzielnie strzela, pierwszy taki gzyms mozna latwo przeskoczyc bo po drugiej stronie stoi jakis koles to sie mozna rzucic:D ale z drugim mam problem... Za kazdym razem nasz dzielny zółty bohater nie moze doskoczyc... Helikopter strzela i razem z gzymsem ladnie spadamy:( ktos wie na czym polega trik??? Plizzzz help...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakbyś zarzucił screenem, ale jeśli to to, co myślę, to musisz dużo skakać(nawet na prostej drodze) i robić uniki w przód ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 15:53, Harrolfo napisał:

Najlepiej jakbyś zarzucił screenem, ale jeśli to to, co myślę, to musisz dużo skakać(nawet
na prostej drodze) i robić uniki w przód ekranu.


Ok, to chyba nie o to chodzi:) zalaczam screena:D wszystko tam wyjasnilem:) masz moze save''a tuz w nastepnym checkpoincie? Bo jak sam tego syfu nie przeskocze to juz nie wiem co zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 15:53, Harrolfo napisał:

Najlepiej jakbyś zarzucił screenem, ale jeśli to to, co myślę, to musisz dużo skakać(nawet
na prostej drodze) i robić uniki w przód ekranu.


Oczywiscie zapomnialem podwiesic...

20090721165023

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 16:57, Harrolfo napisał:

Tam w lewo - double jump :D
Save''a nie mam, bo mam grę na X360


Double jump? Eeeee... Jak sie robi double jump?:P znam pojedynczy jump... Moze cos mnie ominelo? Chociaz kontrolki mam opanowane. Co sie wciska?:P tzn normalny jump to "spacja", taki ślizg to "Q"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zauważył że poczatek gry, kiedy spadamy i lecimy w dół to tak niemal identycznie zaczynało się MDK2. Normalnie jak jakiś plagiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 12:58, DonJelniu napisał:

Gra bardzo wciąga lecz jest za krótka. ;) bodajże 11h gry to za mało ;PP


A według mnie jest idealnie, bo w końcu ile można siekać tego samego. Z tą grą jest tak samo jak z Call of Duty. W CoD gdyby rozgrywka byłą dłuższa byłą by mniej dynamiczna, tutaj gra straciła by na swym uroku. Dla mnie 11 godzin to akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować