Zaloguj się, aby obserwować  
Sule

X-Men Origins: Wolverine - The Video Game - Temat Ogólny

110 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2009 o 19:51, lis_23 napisał:

Ja utknąłem w tym miejscu ... wiem,że to jest na pewno proste,ale kompletnie nie wiem,gdzie
iść / po przemieszczeniu osłon i tak mnie ten laser zabija /.

To bardzo proste. Najpierw musisz te osłony przemieścić do samego końca. Ta druga trochę dłużej to więc nie przerywaj. Potem to już wystarczy biec środkiem chowając się za tarczami. Jak druga dojedzie do końca rozwalasz działko i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są jakieś ustawienia grafiki...? czyżby aż tak bardzo poszli na łatwiznę z konwersji na PC, że nie mamy możliwości ustawienia poszczególnych detali...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 23:05, Maurycy_69 napisał:

Gdzie są jakieś ustawienia grafiki...? czyżby aż tak bardzo poszli na łatwiznę z konwersji
na PC, że nie mamy możliwości ustawienia poszczególnych detali...?


Można jedynie rozdzielczość zmienić...widocznie twórcy nie chcieli, by gracze pogubili się w mnogości ustawień graficznych ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 23:45, Ecko09 napisał:

Można jedynie rozdzielczość zmienić...widocznie twórcy nie chcieli, by gracze pogubili
się w mnogości ustawień graficznych ;P

no jest jeszcze jedna opcja - niskie detale.
nie wiem czy dużo daje, nie próbowałem jej włączać.
Trochę nędznie wyglądają te obrażenia Logana i krew się dziwnie błyszczy jak kisiel.. myślałem że po prostu mi się jakieś niskie ustawienia graficzne domyślnie ustawiły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 00:16, Maurycy_69 napisał:

no jest jeszcze jedna opcja - niskie detale.
nie wiem czy dużo daje, nie próbowałem jej włączać.


Znacząco po jakości gry schodzi, ale grac się da ;)

Dnia 20.05.2009 o 00:16, Maurycy_69 napisał:

Trochę nędznie wyglądają te obrażenia Logana i krew się dziwnie błyszczy jak kisiel..
myślałem że po prostu mi się jakieś niskie ustawienia graficzne domyślnie ustawiły..


To UE3 - tam tak wygląda wszystko (podobieństwo do Gears of War), dżungla przypomina mi na każdym kroku przyrodę z Turoka, z tego co pamiętam tam też kisiel był :P

Zagraj jak nie grałeś w gry na tym siniku i się przekonasz, hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 07:26, Kakarotto napisał:

Znacząco po jakości gry schodzi, ale grac się da ;)

Chodziło mi raczej o różnicę wydajności :) Grafika to drugorzędna sprawa :)

Dnia 20.05.2009 o 07:26, Kakarotto napisał:

To UE3

wiem i tym bardziej się dziwię..

Dnia 20.05.2009 o 07:26, Kakarotto napisał:

Zagraj jak nie grałeś w gry na tym siniku i się przekonasz, hehe :P

ja tam w UT3 nie widziałem kisielu i niedopracowanych tekstur (te uszkodzenia ciała logana..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 14:35, Maurycy_69 napisał:

Chodziło mi raczej o różnicę wydajności :) Grafika to drugorzędna sprawa :)


U mnie jest znacząca różnica co do wydajności, ledwo gram, ale jakoś idzie :P

Choć podczas walki z

Spoiler

" gigantyczną, mechaniczną zagładą mutantów"

było 30 fpsów, przy czym nieraz jak się kilku wrogów normalnych wojów napatoczy to w trakcie walki przycina trochę.

Optymalizacja kodu gry chyba nie wyszła do końca :P

Dnia 20.05.2009 o 14:35, Maurycy_69 napisał:

> To UE3
wiem i tym bardziej się dziwię..


W GoW z tego co pamiętam krew też nie wyglądała realnie, ciemny kisiel xD

Dnia 20.05.2009 o 14:35, Maurycy_69 napisał:

ja tam w UT3 nie widziałem kisielu i niedopracowanych tekstur (te uszkodzenia ciała logana..)


Pewnie przez to, że to pierwsza gra z Loganem na UT3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2009 o 07:26, Kakarotto napisał:

To E3 - tam tak wygląda wszystko (podobieństwo do Gears of War), dżungla przypomina
mi na każdym kroku przyrodę z Turoka, z tego co pamiętam tam też kisiel był :P

Nie przesadzaj - Turok przy Wolverine wygląda,jakby miał z 10 lat / jedna z najbrzydszych gier wydanych w przeciągu ostatniego roku - a Wolverine trzyma poziom ... tylko,ze się tnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 18:25, lis_23 napisał:

Wolverine trzyma poziom ... tylko,ze się tnie ...

No to już nie wina gry tylko sprzętu ;p

Odbiegając od tematu.. mam problemy z zabiciem levithana.. jest jakiś super sposób na niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 19:53, Maurycy_69 napisał:

Odbiegając od tematu.. mam problemy z zabiciem levithana.. jest jakiś super sposób na
niego?


Wymijaj go robiąc uniki jak na ekranie podpowiedzi mówią. Jak będziesz na nim to namierz go i skocz mu na plechy. Bij. Jak będzie chciał ciebie zrzucić (widać jak się zamierza na ciebie) naciśnij klawisz za skok odpowiedzialny. Rób do skutku tak, aż padnie.



Spoiler

IMO to najtrudniejszy przeciwnik, przynajmniej ten za pierwszym razem, potem same leszcze są :P



___________________

lis_23 -> Turok wyglądał nie najgorzej i ponadto w max detalach bez ścinek chodził, Wolverine chodzi kiepsko ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 19:53, Maurycy_69 napisał:

> Wolverine trzyma poziom ... tylko,ze się tnie ...
No to już nie wina gry tylko sprzętu ;p

Sprzętu? - Crysis chodzi mi na maxa na directx10,a Turok miałby nie chodzić? - bez przesady,ta gra wygląda po prostu,jakby była robiona na PSX2 i to kilka lat wstecz.
Sorry za off.

is_23 -> Turok wyglądał nie najgorzej i ponadto w max detalach bez ścinek chodził, Wolverine chodzi kiepsko ;(

Turok się nie tnie,ale graficznie nie dorównuje Wolverinowi - grając w pierwszą misję w dżungli myślałem sobie właśnie o tym,że Turok mógłby chociaż tak wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 19:53, Maurycy_69 napisał:

> Wolverine trzyma poziom ... tylko,ze się tnie ...
No to już nie wina gry tylko sprzętu ;p

Odbiegając od tematu.. mam problemy z zabiciem levithana.. jest jakiś super sposób na
niego?


Dużo szybciej można go pokonać (zwlaszcza jak ma sie już rage) najpierw bijąc go konwencjonalnie do połowy zdrowia. Potem (gdy obłoży się kamieniami) trzeba to skakanie na plecy uprawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ma ktoś może problem z dźwiękiem w filmikach? tzn ja go w ogóle nie mam... a jak odpalę filmik z poziomu windowsa, to jest tylko podkład muzyczny a głosów brak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 20:33, Skie napisał:

Dużo szybciej można go pokonać (zwlaszcza jak ma sie już rage) najpierw bijąc go konwencjonalnie
do połowy zdrowia. Potem (gdy obłoży się kamieniami) trzeba to skakanie na plecy uprawiac.


Ja tam wolę na plecy skakać, jak się wie jak to robić to idzie szybko i bez straty zdrowia, choć i tak sie ono regeneruje dość szybko bez mutagenów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 08:00, Kakarotto napisał:

> Dużo szybciej można go pokonać (zwlaszcza jak ma sie już rage) najpierw bijąc go
konwencjonalnie
> do połowy zdrowia. Potem (gdy obłoży się kamieniami) trzeba to skakanie na plecy
uprawiac.

Ja tam wolę na plecy skakać, jak się wie jak to robić to idzie szybko i bez straty zdrowia,
choć i tak sie ono regeneruje dość szybko bez mutagenów :P


fakt, ale ja teraz gram na hardzie i straaasznie długo sie tego lewiatana dziubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 10:54, Skie napisał:

fakt, ale ja teraz gram na hardzie i straaasznie długo sie tego lewiatana dziubie


IMO pierwszy Leviathan to najtrudniejsza walka w grze. Reszta "bossów" jest słaba, nawet ten

Spoiler

gigantyczny niszczyciel mutantów

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to prawda - potem już nasz wolvie jest napakowany mutagenami i doświadczeniem to jest łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 11:16, Skie napisał:

to prawda - potem już nasz wolvie jest napakowany mutagenami i doświadczeniem to jest
łatwiej.


A doświadczenie się łatwo zdobywa, aż za łatwo... samo zbieranie tagów duzo daje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 11:21, Kakarotto napisał:

> to prawda - potem już nasz wolvie jest napakowany mutagenami i doświadczeniem to
jest
> łatwiej.

A doświadczenie się łatwo zdobywa, aż za łatwo... samo zbieranie tagów duzo daje ;)


no tak, ale dzieki temu (między innymi) to taka dobra gra - gładko idzie, wrogów się siecze, odstresowac sie można po dniu pracy. I polecam granie na hard - tu juz nawet trzeba pomysleć co sie robi i kogo atakuje, żeby przetrwać.
Ale jak dla mnie, najmilsza niespodzianka growa w tym roku (jak na razie rzecz jasna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 14:53, Skie napisał:

no tak, ale dzieki temu (między innymi) to taka dobra gra - gładko idzie, wrogów się
siecze, odstresowac sie można po dniu pracy.


I przez to jest łatwiutka ta gra, samo siekanie tylko :P

Dnia 21.05.2009 o 14:53, Skie napisał:

I polecam granie na hard - tu juz nawet
trzeba pomysleć co sie robi i kogo atakuje, żeby przetrwać.


Mam mało czasu na granie i jestem jeszcze jak na moje oko w 2/3 gry... zanim zagram rugi raz na hardzie to nie wiem :(

Dnia 21.05.2009 o 14:53, Skie napisał:

Ale jak dla mnie, najmilsza niespodzianka growa w tym roku (jak na razie rzecz jasna)


Rok nie jest jeszcze w połowie, może coś jeszcze wyskoczy dobrego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować