Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Killzone 2 bez edycji kolekcjonerskiej

27 postów w tym temacie

E tam... I tak kupiłbym podstawkę ;] Killzone 2 to pewny hit 2009 i najważniejsza dla mnie będzie sama gra. Chociaż za hełm helghasta i replikę (najlepiej ASG ) Karabinku M-82G ( standardowy karabinek ISA widać go na 80% trailerów Killzone 2 :P ) dałbym naprawdę sporo ;]

PS. Wam też się bardziej podoba europejska wersja okładki ;] ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może troszkę szkoda że Edycji Kolekcjonerskiej nie będzie , ale idzie to przeboleć . Najważniejsze jest to że gra jest wspaniała i zapowiada się kozacko . Już nie mogę się doczekać premiery . Pierwszy Killzone był świetny i bardzo dobrze się przy tej grze bawiłem . Kontynuacja zapowiada się na jeszcze większy sukces i bardzo dobrze bo świetna seria z mocnym klimatem . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwacznie to wytłumaczył. Moim zdaniem po prostu logistycznie się nie wyrobili i bardziej opłaca się twierdzić że EK nigdy nie było i nie miało być.

Niemniej szokuje mnie to że do tak Hypowanej gry nie ma kolekcjonerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, amerykańska okładka ładniejsza... ;/
Jak będzie okazja to poproszę rodzinę ze Stanów o wysłanie mi tej gry najwyżej.

Co do newsa. Nie planowałem kupować kolekcjonerki więc zwisa mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony i ich marketing... Ta gra powinna mieć kampanię reklamową co najmniej na poziomie Halo 3. Brak edycji kolekcjonerskiej takiego tytułu to jakaś kpina. Mam nadzieję, że nowy Killzone sprzeda się bardzo dobrze, bo gra na to zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbiło mnie, a tak liczyłem na edycję kolekcjonerską, chociażby na jakiś głupi nieśmiertelnik z logo K2...;( No, ale najważniejsze, że gra nie zaliczy obsuwy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Trochę dziwne posunięcie, ale przynajmniej większość graczy, których nie było by stać na EK nie będą czuć się poszkodowani biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ,że nie ma edycji kolekcjonerskiej Killzone 2 ,bo właśnie zamierzałem ją zamówić (pre-order) zamiast zwykłej edycji ,ale cóż ważne ,że grę otrzymamy tego 25 grudnia. ;]


PS.A co do okładki to według mnie nasza jest ładniejsza od tej USA. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, pewnie by wrzucili jakiegos "zlotego lancera" co tylko psuje klimat. Przynajmniej nie bede sluchal dzieci jak to sie podniecaja ze maja cos w grze z EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh Sony i ich marketing, normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Ktoś tym Japońcom powinien wytłumaczyć jak się robi pieniądze. Takie np. Halo 3 wygrało wyłącznie reklamą (i dużą bazą fanów poprzednich części), bo sama gra to średniak. A ja jakoś nie widuję za dużo reklam KZ2, a postaci z tej gry są nie mniej charakterystyczne niż z Halo. Oj, Sony, Sony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować