Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #31: Na które z nadchodzących gier oczekujesz najbardziej?

57 postów w tym temacie

CZy ja wiem, czy z nielicznych, to aż 3 % (87 osób), najwięcej jest narazie 9%, wiec chyba jednak nie jeden z nielicznych, ja szczerze nawet nie słyszałem o tej grze, ale skoro mówisz że fajna to moze zagram w tą drugą odsłone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy moim numerem jeden tego roku jest F.E.A.R. 2: Project Origin, ale czekam też na bardzo wiele innych gier. Szkoda, że w tej sądzie pojawiło się tak niewiele świetnie zapowiadających się tegorocznych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ,tak panowie watpię żeby na ten rok wypuszczono Diablo 3 ,wiem to akurat z doświadczenia bo długo czekałem na 2 a panowie z "zamieci" sie nie spieszyli zanadto , ale żeby nie offtopowac to moimi hiciorami będą w tym roku GF oraz inne ciekawe tytuły choćby Prototype :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prototype, Just Cause, Bionic Commando. A poza listą na Mafię 2 :>.

EDIT:
Kurde, nie zauważyłem Alpha Protocol ;/ . Na nią również czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, głównie czekam na Dawn of War II, nowego Puzzle Questa i LotR: Conquest. A poza tu wymienionymi to jeszcze na Burnout Paradise na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bionic Commando - to na pierwszym miejscu absolutnie. Mogłoby się wydawać, że gra akcji jak każda inna, ale Bioniczne Ramię otwiera nowe możliwości; zarówno przy poruszaniu się, jak i w walce. Ta gra nie może się nie udać! :D

Dawn of War II - bo pierwszy jest wyśmienity. Mam nadzieję, że drugi będzie jeszcze lepszy, ale szczerze mówiąc, liczę na to, że w pierwszym (albo jednym z pierwszych) dodatku dorzucą Tau jako grywalną rasę... tylko oni w Warhammerze 40000 się dla mnie liczą. ;)

Dragon Age - byłem na pokazie i muszę powiedzieć, że prezentuje się całkiem przyjemnie (miałem okazję również pograć) :)

EndWar - RTS z komendami głosowymi w klimatach Clancy''ego? Rewelacja! Może w wersji PC dorzucą jakiś stuff usprawniający rozgrywkę.

PS - Kto czeka na premierę Sacred 2? Uwaga!

Spoiler

Ta gra już wyszła! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 20:53, Ragnos napisał:

PS - Kto czeka na premierę Sacred 2? Uwaga!

Spoiler

Ta gra już wyszła! :P



Nie bądź taki cwany :) Premiera była na PC, ale Konsolowcy czekają do lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 12:20, Laid back napisał:

> PS - Kto czeka na premierę Sacred 2? Uwaga!

Spoiler

Ta gra już wyszła! :P



Nie bądź taki cwany :) Premiera była na PC, ale Konsolowcy czekają do lutego.


<Rzuca na konsolowców wredne, nie kryjące satysfakcji spojrzenie>
>:3

Nie to, żebym był fanem serii Sacred, ale przynajmniej raz od czasu do czasu gra jest wcześniej na PC. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować