Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #31: Na które z nadchodzących gier oczekujesz najbardziej?

57 postów w tym temacie

Czekam na nowego Just Causa, gra niedoceniana a tak dobra ze przeszedłem ją w 99% (wszystko prócz wyścigów).
Oby nowy TW nie był taki zabugowany, oby.
Zapomniałe mzaznaczyć Dragon Age :] ale ok, teraz czekamy na premiery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna z tych gier nie jest obiecująca dla mnie, no jedynie The Sims 3 i Street Fighter IV, ale najbardziej to czekam na heavy rain i pare innych które ukaża się moze dopiero pod koniec 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście to czekam na Prototype [oby go nie zepsuli jak np. Mirror''s~] i LotR. Grałem w demo na X-ie i miło by było zagrać w takiego Savage''a w klimatach LotRa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie mylę to wielkiej Mafii 2 nie ma,to taki wielki oczekiwany tytuł a tu figa na sądzie głosuję na inną(Mafia 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 17:13, Asul napisał:

Jak się nie mylę to wielkiej Mafii 2 nie ma,to taki wielki oczekiwany tytuł a tu figa
na sądzie głosuję na inną(Mafia 2)


A umiesz czytać?
Ankieta dotyczy gier mających premierę w pierwszym kwartale.

JA oczekuję na Prototype, Just Cause 2, Ojca Chrzestnego 2 i om Clancy''s H.A.W.X.. Zaznaczyłem jeszcze simy bo też chętnie bym zagrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 17:19, Asul napisał:

crash no bulwers stało się coś ? W tym kwartale to tylko TS3 i GF2..


No stało się coś... bo masz pretensje, że nie ma mafii a nawet nie przeczytałeś dokładnie o czym jest sonda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Dragon Age: Origin, bo wierzę w Bioware i Street Fightera IV, bo wierze, że zmieni coś w ciągle powtarzających się bijatykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczyłem "inną", gdyby na tej liście był Operation Flashpoint 2 to bym go zaznaczył, ale jak widać znalazły się zwykłe gry akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoimi głosami obdarowałem rzecz jasna gry cRPG: Dragon Age: Origins, Alpha Protocol oraz Two Worlds: Temptation. Pierwsze dwa tytuły pochodzą od renomowanych twórców: BioWare oraz Obisidian, dlatego też liczę na to, że będą to ponadprzeciętne produkcje. Nowa gra Reality Pump natomiast zapowiada się naprawdę ciekawie i myślę, że warto dać jej szansę na wykazanie się.

Zaznaczyłem też "inna", ponieważ jest kilka innych gier na które warto czekać: Afterfall, Deus Ex 3, Divinity 2, Grotesque oraz Risen. Wszystkie te tytuły zapowiadają się na dobrej klasy gry cRPG.

Jeżeli wszystkie podane przeze mnie tytuły wyjdą w tym roku, to czeka nas prawdziwa RPGowa uczta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm myślałem że Disciples 3 będzie w pierwszym kwartale - a jeżeli będzie to brak jej na tej liście jest cokolwiek dziwna... ale to moje zdanie. Tak czy inaczej zaznaczyłem F.E.A.R 2 i inną grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jako jeden z nielicznych czekam na Majesty 2 ;) Jak dla mnie to jest dopiero uzależniająca gra. W jedynkę gram do tej pory na słabszym kompie. Najciekawszą opcją jest zostawienie swojego królestwa na noc i zobaczenie jak radzi sobie nasze społeczeństwo po 6-8godzinach :D (Wystarczy we Freestyle''u wybrać opcję odradzających się legowisk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować