Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rockstar zaprzecza ostatnim doniesieniom

29 postów w tym temacie

Moim zdaniem to by bylo troszke za szybko.Nie dali sie nawet w pelni nacieszyc swoja najnowsza produkcja a juz chca wydawac nowa ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 10:48, Sarturias napisał:

To dobrze bo muszę dobić kiedyś ten 10 lvl w multiplayerze ^^

Gram dość długo w multiplayer GTA i nie uświaczyłem tam żadnego levelowania?(A tak nawiasem, jaki tryb?)
A co do reszty... to dobrze. Muszą czwórkę dopracować jeszcze, zresztą takie wydawanie GTA co roku oznaczałoby praktycznie casualowość serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 11:08, line's napisał:

> To dobrze bo muszę dobić kiedyś ten 10 lvl w multiplayerze ^^
Gram dość długo w multiplayer GTA i nie uświaczyłem tam żadnego levelowania?(A tak nawiasem,
jaki tryb?)
A co do reszty... to dobrze. Muszą czwórkę dopracować jeszcze, zresztą takie wydawanie
GTA co roku oznaczałoby praktycznie casualowość serii.


Bo ja gram na PS3. Możesz tam zdobyć max 10 lvli zbierając kasę w różnych trybach. Jest to czasochłonne, bo tylko na miejscach od 1 do 3 jest jakaś sensowna kasa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie na konwersje GTA IV na PC przeznaczyli odpowiednią wg. nich ilość kasy, w stosunku do zysków. Nie spodziewał bym się więc żadnego rewolucyjnego patcha, bo to po prostu cały silnik wersji na PC jest spieprzony. Nie spodziewali się wielkich zysków to konwersje olali, lub się po prostu z nią nie wyrobili, a musieli wydać przed świętami aby jakoś się sprzedało.

To, że pracują na kolejną częścią to jest jasne, w końcu silnik już mają :). Ja spodziewam się kolejnej części nie wcześniej niż na wrzesień 2010, choć raczej stawiam na święta 2010.

Końcówka roku będzie pod znakiem Mafii 2, a tą również wydaje T2, więc nie ma szans aby sami sobie robili konkurencję.

Co za dużo to nie zdrowo, a GTA w tym roku to by była totalna katastrofa... ja sam czułbym przesyt bo nadal gram w swoje GTA IV na ps3 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 11:47, Shadow8 napisał:

Ta, a kiedyś mówili, że "GTA IV na pewno nie wyjdzie na PC".


To był chwyt marketingowy, dałeś się na to nabrać ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś mnie zapytał, czy wolałbym nowe GTA od Rockstar, nawet, jeśli miałoby być najlepsze spośród całej serii, czy Mafię II, to wybrałbym Mafię. W Mafię grałem dosyć niedawno, można by powiedzieć, że taka gra w obecnych czasach u nowych graczy nie ma szans, ponieważ ma już przestarzałą grafikę. Ale gra powala na ziemię od razu :-) Nie to co GTA, które nieraz jest monotonne i nudne, Mafia to po prostu majstersztyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować