Zaloguj się, aby obserwować  
1947

Tony Hawk's American Wasteland

1671 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2007 o 13:14, Sebo7 napisał:

a ja utknąłem :( jak trzeba zbierac kolesi, żeby odkupic park to zostały mi dwie misje
ze zbieraniem butów dochodze do 20 pudełka :(, i nie udaje mi się jechac tą trasą ,żeby je
wszystkie zebrac

Nie chce ci się, czy nie możesz znaleźć trasy? Tam trzeba też manuali używać itd. :P

Dnia 10.07.2007 o 13:14, Sebo7 napisał:

, i robieniem tricków przy fotografach ( robią mi zdjęcia podczas tricków ) i potem trzeba
transfery ( 4 ) robic w combo i zrobie jeden transfer i potem nie wiem jak dalej pociągnąc
combo, próbowałem manual ale nie wychodzi :(
a w poradniku nic nie ma :(
jeżeli Ktoś może mi coś poradzic to proszę o pomoc

Przed chwilą odpisałem komuś innemu... Trzeba zrobić reverta i od razu potem manuala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 17:20, samson92 napisał:

Nie chce ci się, czy nie możesz znaleźć trasy? Tam trzeba też manuali używać itd. :P

nie mogę znaleźc trasy

Dnia 10.07.2007 o 17:20, samson92 napisał:

Przed chwilą odpisałem komuś innemu... Trzeba zrobić reverta i od razu potem manuala.

o dziękuje zaraz wyprubóję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna!. Ja ją już przeszedłem. Było sporo trudnych momentów, ale jakoś poszło. Według mnie gra jest zrobiona na wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeszedłem tryb fabularny i mogę powiedziec o tej grze tyle :
jest za bardzo niską cenę ( ok 20 zł ),
ciekawe misje składające się na całą historie ( nauka jazdy, budowanie własnego parku itd.)
możliwośc swobodnej jazdy daje dużą frajdę, szczególnie po nowych elementach parku,
w niektórych misjach naprawdę trzeba pomyślec ( chocby np. co trzeba dojśc do teatru nie dotykając ziemi itd. )
gre polecam, bo dała mi dużo frajdy z przechodzenia i jest super, także, a z minusów to :
czasami zacinająca się gra ( nawet jeżeli ma się dobry komputer ) i to chyba tyle
to moja taka mała ocena jak by Ktoś się wachał nad kupnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam dwa problemy z THAW:
1. Gra denerwująco często się przycina i uniemożliwia w znacznym stopniu granie (nie jest to problem sprzętowy ani systemowy, na bank chodzi o samą grę). Ma ktoś taki problem? Rozwiązał go ktoś? Wysłałem już formularz do pomocy technicznej.
Config:
XP
Celeron 2.6 GHz
Nvidia GeForce 6800XT
750MB Ramu
2. Utknąłem w grze (wstyd się przyznać :)) na prawie że samym początku. Dokładnie na nauce parkour. Robię ładnie Wallruny i dalej ni w ząb nie mogę zrobić WALLFIPA! Może ktoś dokładnie po koleji napisać na czym polega ta technika? Wg Frenchiego który uczy tego parkour trzeba potrzymać [spine] aby zrobić wallrun a potem kliknąć [0]+[do tyłu]. No i robię robię a mój koleś tylko odskakuje od ściany w pionie bez obrotu i niczego :(. Pomocy! Opiszcie dokładnie tricka.
Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ajestem fanem Toniego. Przeszedłem jak narazie wszystkie częsći Tońka od 1 poprzez Undergrounda , 2 oraz 3 i American Wasteland. Teraz już tylko pozostała gra przez sieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 22:50, Mr. Q napisał:

Witam! Mam dwa problemy z THAW:
1.

dużo osób tak ma, sprubój stworzyc nowy profil nie w grze tylko ten co się wybiera przy odpalaniu systemu i tam graj ( nie na tym co inst. tylko na drugim, albo sprubój na obu )

Dnia 10.07.2007 o 22:50, Mr. Q napisał:

2. > Z góry dzięki za odpowiedzi :)

już to tłumaczyłem pare razy poszukaj w moich postach nie jest duży ten temat to znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem z przycinaniem się gry, jest to wina gry a nie sprzętu. Aha po zmianie rozdzielczości na mniejszą problem jest mniejszy, ale zawsze jak robie zadania z tablicy obok skateshopu to przy robieniu zadania przycina się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Mi się przycina w momencie jak zmieniam plansze czyli jadę np. do East LA to mi się przycina potem już normalnie a w trybie sieciowym nic się nie przycina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 11:54, Lak5 napisał:

>
Mi się przycina w momencie jak zmieniam plansze czyli jadę np. do East LA to mi się przycina
potem już normalnie a w trybie sieciowym nic się nie przycina .


Mam ten sam problem chociaz mam 2GB RAM procesor 3,7 GHZ i karte graficzna 512 MB nie wiem czego to wina ale zdaje mie sie ze to jest wina tego ze nie ma w tej grze loadingu pomiedzy planszami i gdy jedziemy do innej planszy to sie przycina bo sie wczytuje, ale ogolna moja ocena tej gry to ze jest gowniana wole tony hawk''s underground 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 11:54, Lak5 napisał:

>
Mi się przycina w momencie jak zmieniam plansze czyli jadę np. do East LA to mi się przycina
potem już normalnie a w trybie sieciowym nic się nie przycina .

każdemu się przycina bo się ładuje plansze przy każdym przejeździe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2007 o 17:30, rochicz napisał:

1. Mam problem w misji ze skupieniem i specjalem. Mógł by mi ktoś w tym pomóc ?

ale konkretnie w czym ?
pierwsze to chyba musisz wypełnic specjalny tryb skupienia np. przegrinduj
potem musisz przez 6 sec. byc w skupieniu to włacz skupienie i np. grinduj
a potem masz wykonac trick chyba skok + \/ + < + grind, to weź zacznij grindowac włącz skupienie i podskocz + \/ + < + grind
później musisz w skupieniu zrobic jakiegoś flipa nie pamiętam, ale tam będziesz miał wszystko napisane w prawym górnym ekranie, postępuj zgodnie z tymi wskazówkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 17:48, Sebo7 napisał:

a potem masz wykonac trick chyba skok + \/ + < + grind, to weź zacznij grindowac włącz skupienie
i podskocz + \/ + < + grind


Właśnie tu mam problem, ale za chiny nie chce mi wyjść. Może teraz wyjdzie :) Thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 18:42, rochicz napisał:

> a potem masz wykonac trick chyba skok + \/ + < + grind, to weź zacznij grindowac włącz
skupienie
> i podskocz + \/ + < + grind

Właśnie tu mam problem, ale za chiny nie chce mi wyjść. Może teraz wyjdzie :) Thx

ja też tu miałem problem wstyd się przyznac, ale wiesz jakie jest rozwiązanie trzeba wcisnąc skok + \/ + < a ja wciskałem tak " byle jak " na " szybko " tzn. w dół i od razu w bok, a tu się okazało, że jak wcisnąłem powoli dół + bok ( lewy ) wyszło, także powoli i do końca wciśnij klawisz i dopiero następny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 21:47, rochicz napisał:

Dzięki jeszcze raz. Udało się :D Niestety teraz ten głupi teatr :(

Zna ktoś może jakąś dobrą drogę ?

pierwsza misja ? nie przejdź jej ( specjalnie ) i zobacz jak koleś to przejedzie ( i powtórz za nim )
druga misja ? jedź prosto na skoczni wyskocz grind po lini i utrzymaj równowage potem skok
trzecia misja ? grind ( prosto ) potem skok zatrzymaj się na schodach nabierz rozpędu i skocz grind na donicy po czym skok na teatr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tony Hawk''s w to ja już grałem u kumpla przecinało mu się więc co przestaliśmy ale nadal gra w tony hawk''s
skateboardziści lubią w nią grać i jeździć na desce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 10:38, Sebo7 napisał:

trzecia misja ? grind ( prosto ) potem skok zatrzymaj się na schodach nabierz rozpędu i skocz
grind na donicy po czym skok na teatr


Właśnie tu miałem problem. Próbowałem wielu dróg, ale o tej nie pomyślałem. Jeszcze raz dzięki :)

PS. Sorry, że tak dużo pytań zadaje, ale to mój pierwszy TH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować