Zaloguj się, aby obserwować  
1947

Tony Hawk's American Wasteland

1671 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2008 o 20:16, Liqid napisał:

Ja osobiście utknąłem na tym zadaniu z luką na kwietnikach z Alvą. Mam wszystkie umiejętności
na maxa (prócz jednej, ale mniejsza), ale jakoś nie mogę doskoczyć tam, zwykle brakują mi z
2m. Co zrobić?


Musisz na skoczniach rozpędzić się na maksa, wyskoczyć, szybko przejść w focusa i tamten trick co trzeba. Bardzo trudne zadanie, jak przechodziłem to to zajęło mi ok 20-30min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 07:25, kuba456852 napisał:

co mam zrobić w misji: wykonaj impossible na schodach ????

Musisz się odpowiednio rozpędzić(może na tej rampie za tobą) a potem, jeżeli samo imposibble ci nie wyjdzie, będziesz musiał zrobić kombinację : bonless a potem imposibble, gdyż dystans do pokonania jest duży, a jak wiasomo bonless przedłuża, troszeczkę czas lotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 16:37, kuba456852 napisał:

a co mam zrobić z gościem o nazwie "CARNYM''??


musisz spotkać się z tonym alvą i kupić strój ufo. Potem stwórz swojego grinda i grindując wskocz do wagonika. Wtedy kolo się przestraszy i rob co tam trzeba dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 15:45, kuba456852 napisał:

mam problem....... jestem w msji u tego żółtka i mam zrobić tail block slide ale nie wiem jak,
pomużcie......!!!!


Napewno masz masz podane jakich przycisków użyć. np. G to wiadomo że szóstka i graby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra sproboje jeszcze raz......... mam misje w której trzeba zrobić grafiti na ścianie wyświetla sie następujący obrazek(na dole) ale ja i tak nie wiem w którym to jest miejscu mozecie mi ktoś powiedzieć albo np: wciepnąć do painta i zaznaczyć miejsce
PROSZE

20080110181051

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 14:12, kuba456852 napisał:

jak zrobić thalwhip na BMX ???

Z tym zadaniem miało problem pełno ludzi, nawet ja sam. Więc tak: wchodzisz na BMX''a rozpędzasz się jadąc na rampę i naciszkasz 4 ale to 4 po prawej stronie klawiatury. Puźniej będziesz musiał wykonać tricki na klawisz 6 i klawisz 8. To są klawisze odpowiadające za poruszanie kamery, piszę jakbyś sobie zmienił na inne. Ale domyślnie to jest klawisz 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 15:47, kuba456852 napisał:

Mam misje w której trzeba zrobić BoardWhack na spryskiwaczach.
Wiecie jak to zrobić??


A możesz mi powiedziec dla kogo Sebo7 robił faq? Dla takich osób jak ty, więc nie pytaj się bez sensu. Przeczytaj faq, może akurat jest tam odpowiedź na twoje pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować