Zaloguj się, aby obserwować  
1947

Tony Hawk's American Wasteland

1671 postów w tym temacie

Wyjeżdżam z kasyna na wschodnie LA, a tam czeka Murphy (chyba) i każe mi spieprzać do Ośrodka. Tak więc robię, podążając za czerwoną gwiazdką, jednak na końcu miasta nie mam gdzie dalej jechać. Jak ukończyć to zadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Jest to temat ogólny o grze Tony Hawk’s American Wasteland
Opis gry przez gram.pl "Kolejna odsłona świetnej zręcznościówki z cyklu Tony Hawk''s. Po raz pierwszy nic Cię nie ogranicza: ani czas, ani teren, po którym jeździsz, ani nawet to, co nosisz. Całe miasto należy do Ciebie i możesz je traktować jako jeden wielki skate park. Gdy znudzisz się jazdą na deskorolce przesiądź się na rower i ruszaj w teren! Naucz się nowych, odjechanych trików i zaskocz swoich znajomych w rozgrywce sieciowej"

Wymagania systemowe: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=467&p=916
1 Jeżeli macie problemy z zaliczeniem tricku/zadania: tutaj jest patch http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10183#u_49
2 ustawienia gry możecie zmieniać w tabelce, która pojawia się po kliknięciu na ikonkę TH:AW’a
3 Instrukcję oraz poradnik znajdziecie
- w pudełku z grą
- na płytce, a konkretniej start>wszystkie programy>Aspyr Media,INC>Tony Hawk’s American Wasteland>dokumenty
4 Jeżeli Wam się gra przycina to spróbujcie, przeskanować komputer, zainstalujcie grę i stwórzcie nowy profil (ten co się wybiera przed włączeniem pulpitu jak są dwa lub więcej) i nie na tym co instalowaliście tylko na tym drugim włączcie, spróbujcie dać najmniejszą grafikę i stopniowo do góry (każde ustawienie sprawdzaj tzn. włącz gre i zacznij gra, może trafisz takie ustawienie, że będzie dobrze działała gra)
PS miejsce w, którym jest instrukcja/poradnik zależy od wydania

Oznaczenia w grze: K – flip, G – Grab, R – grind, i R z strzałką - spine
Najczęściej zadawane pytania :
1 Pytanie: Jestem przy zadaniu z wykonaniem Walfflip’a i nie udaje mi się, robię Wallruna i wykonuję daną kombinację i nic, spadam na dół
Odpowiedź: podchodzisz do ściany i wciskasz spine + /\ i wypróbuj pare razy, żeby mniej więcej dowiedzieć się, gdzie zeskakuje, i ponownie podchodzisz do ściany i wciskasz spine + /\ i gdzieś tak mniej więcej w połowie od ziemi do miejsca zeskoku ( przy wallrunie ) klikasz \/ + ollie
PS jak nie będzie wychodziło to odłóż deskorolkę i tak jak wyżej tylko przy \/ + ollie dołóż jeszcze flip, i trenuj długo bo to trudne tricki
2 Pytanie: Jak się robi tricki na BMX’ie ?
Odpowiedź: Tricki na rowerze wykonuje się klawiszami do sterowania i klawisze do rozglądania się
3 Pytanie: mam wykonać graffiti z wykorzystaniem wszystkich stylów, i mi nie wychodzi
Odpowiedź: zacznijcie robić nowe graffiti i po kolei z każdego stylu wybierz inną rzeczy, skopiuj i do skopiowanej dodaj nową rzecz z nowego stylu znowu skopiuj itd.

PS najpierw musisz odblokować wszystkie style (tzn. wypełnić wszystkie misje u grafficiarzy)
PS Przed zadaniem pytania, proszę przejrzeć moje małe FAQ, i użyć wyszukiwarki, jeżeli nie znajdziecie odpowiedzi, śmiało pytajcie
PS2 Postaram się uzupełniać FAQ co jakiś czas
Wykonał : Sebo7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem w Santa Monica mam przebrac sie w ufoludka to sie przebralem potem do alvy stworzyc trik.tworze grinda lub manuala i jak juz wchodze do tego robienia i patrze a tam jest(stworz nowy trik lub obrot)ale ja niechce stworzyc obrotu tylko grind


POMOCY PLZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 22:58, Lord Kapitan napisał:

mam problem w Santa Monica mam przebrac sie w ufoludka to sie przebralem potem do alvy stworzyc
trik.tworze grinda lub manuala i jak juz wchodze do tego robienia i patrze a tam jest(stworz
nowy trik lub obrot)ale ja niechce stworzyc obrotu tylko grind

Jeśli nie chce ci się tworzyć nowego triku, stwórz byle co i zapisz jako grind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tam się chyba wybiera przy tworzeniu na początku czy ma być to manual czy grind, to dajesz grind i robisz trick np. kickflip + grind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Jest to temat ogólny o grze Tony Hawk’s American Wasteland
Opis gry przez gram.pl „ Kolejna odsłona świetnej zręcznościówki z cyklu Tony Hawk''s. Po raz pierwszy nic Cię nie ogranicza: ani czas, ani teren, po którym jeździsz, ani nawet to, co nosisz. Całe miasto należy do Ciebie i możesz je traktować jako jeden wielki skate park. Gdy znudzisz się jazdą na deskorolce przesiądź się na rower i ruszaj w teren! Naucz się nowych, odjechanych trików i zaskocz swoich znajomych w rozgrywce sieciowej.„
Wymagania systemowe
: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=467&p=916
1 Jeżeli macie problemy z zaliczeniem tricku/zadania : tutaj jest patch http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10183#u_49
2 Ustawienia gry
możecie zmieniać w tabelce, która pojawia się po kliknięciu na ikonkę TH:AW’a
3 Instrukcję oraz poradnik znajdziecie
- w pudełku z grą
- na płytce, a konkretniej start>wszystkie programy>Aspyr Media,INC>Tony Hawk’s American Wasteland>dokumenty
PS miejsce w, którym jest instrukcja/poradnik zależy od wydania
4 Jeżeli Wam się gra przycina to spróbujcie, przeskanować komputer, zainstalujcie grę i stwórzcie nowy profil ( ten co się wybiera przed włączeniem pulpitu jak są dwa lub więcej ) i nie na tym co instalowaliście tylko na tym drugim włączcie, spróbujcie dać najmniejszą grafikę i stopniowo do góry ( każde ustawienie sprawdzaj tzn. włącz gre i zacznij gra, może trafisz takie ustawienie, że będzie dobrze działała gra )
Oznaczenia w grze : K – flip, G – Grab, R – grind, i R z strzałką - spine
Najczęściej zadawane pytania :
1 Pytanie : Jestem przy zadaniu z wykonaniem Walfflip’a i nie udaje mi się, robię Wallruna i wykonuję daną kombinację i nic, spadam na dół
Odpowiedź : podchodzisz do ściany i wciskasz spine + /\ i wypróbuj pare razy, żeby mniej więcej dowiedzieć się, gdzie zeskakuje, i ponownie podchodzisz do ściany i wciskasz spine + /\ i gdzieś tak mniej więcej w połowie od ziemi do miejsca zeskoku ( przy wallrunie ) klikasz \/ + ollie
PS jak nie będzie wychodziło to odłóż deskorolkę i tak jak wyżej tylko przy \/ + ollie dołóż jeszcze flip, i trenuj długo bo to trudne tricki
2 Pytanie : Jak się robi tricki na BMX’ie ?
Odpowiedź : Tricki na rowerze wykonuje się klawiszami do sterowania i klawisze do rozglądania się
3 Pytanie : mam wykonać graffiti z wykorzystaniem wszystkich stylów, i mi nie wychodzi
Odpowiedź : zacznijcie robić nowe graffiti i po kolei z każdego stylu wybierz inną rzeczy, skopiuj i do skopiowanej dodaj nową rzecz z nowego stylu znowu skopiuj itd.
PS najpierw musisz odblokować wszystkie style ( tzn. wypełnić wszystkie misje u grafficiarzy )

PS Przed zadaniem pytania, proszę przejrzeć moje małe FAQ, i użyć wyszukiwarki, jeżeli nie znajdziecie odpowiedzi, śmiało pytajcie
PS2 Postaram się uzupełniać FAQ co jakiś czas
Wykonał : Sebo7
Dziękuje Wojmanowi za przypięcie posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem przy tym typku w santa monica znaczy kolo alvy i mam wystraszyc tego ziomala kolo mlyna.Jak mam zrobic ten trik na tym wagoniku?ale i tak niewiem jak to zrobic bo pisze nacisnij(strzalke do gory,strzalke w dol i kp 8
0robie tak i nic sie nie dzieje


POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz zrobic grinda na tym torze na ktorym jedzie kolejka
trik ktory sam stworzyles
przebrac sie za kosmite
najlepiej skoczyc grind jak wagonik bedzie przy gosciu przejezdzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm coś mi się przypomina.... Chyba tam na tym Chińskim wejściu czy czymś albo tam gdzieś blisko tego gościa albo czekaj... Tam gdzieś na lewo od gościa do góry rozejrzyj się w każdym razie i screen jest bardzo mylący :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 18:08, PRINCE JANEK napisał:

Hmm coś mi się przypomina.... Chyba tam na tym Chińskim wejściu czy czymś albo tam gdzieś blisko
tego gościa albo czekaj... Tam gdzieś na lewo od gościa do góry rozejrzyj się w każdym razie
i screen jest bardzo mylący :P

Na lewo od jakiego gościa? Na lewo do góry od graficiarza nic nie ma
Aha, jeszcze jedno: jak wykonać feeble grind na rowerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować