Zaloguj się, aby obserwować  
1947

Tony Hawk's American Wasteland

1671 postów w tym temacie

Masz kilka możliwości :
- w tym temacie było dużo opini
- na moim gs-ie pisałem o tej grze ( nie reklamuje )
- w sklepie gram.pl pod produktem ( thaw ) jest dużo opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 23:30, LUIGI93 napisał:

A ja zapytać o opinię na temat TH:AW.
Zamierzam kupić grę i nie wiem czy jest na tyle dobra, aby se nią zaśmiecić dysk :)


Opłaca sie kupić :) nie jest to wyśmienita gra, bo moim zdaniem jest chyba najgorsza część :-/ ale warta wydania 20zł :) Osobiście więcej bym nie dał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzyba wjechać w psa i on wtedy trzymając się niego pojedzie do Beverly Hills i Hollywood i tam musisz zebrać deski ( w trybie chodzenia podejdź do desek i wciśnij grab ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście dałem więcej bo 60 zł i jestem zadowolony nie wiem czemu tobie się nie podoba.
Jedyna cześć która mi się podobała bardziej to część czwarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 17:08, Lord Andre 1 napisał:

Ja osobiście dałem więcej bo 60 zł i jestem zadowolony nie wiem czemu tobie się nie podoba.
Jedyna cześć która mi się podobała bardziej to część czwarta


To mamy zupełnie odmienne gusta :) Dla mnie najgorsza jest część AW a po niej od razu właśnie 4 :P no ale cóż o gustach i guścikach się nie dyskutuje. Czemu mi się nie podoba? sam nie wiem, długo jakoś nie mogłem ugrać w tą część. Mam wrażenie iż zrobiła sie bardziej SIMSowata niż "skejciarska". Element dodania BMXa mi się kompletnie nie spodobał, gdyż jest bardzo ubogi. Zamiast skupić sie na samej desce, to obydwa elementy (deska i rower) wyszły jakieś takie... byle jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo AW nie jest hmm.... jakiś nadzwyczajny i nie uważam go za idea. Grając w niego culem się na tych mapach jakby w zamknięciu tak jakby byłu za male nie wiem sam czemu ale jakoś się ją przeszło. Zupelnie inaczej w innych częściach nie miałem tego typu odczuć grając. Może jak wyjdzie kiedyśśśśśś nowa część to zrobią to inaczej ulepszą itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 17:30, Lord Andre 1 napisał:

Grając w niego culem
się na tych mapach jakby w zamknięciu tak jakby byłu za male nie wiem sam czemu

Ja też czuje, że te mapy są za małe, a szczególnie w grze przez neta czuje się taki " zamknięty " bo przejścia są zablokowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam nie przesadzajcie, mnie się dobrze gra na tych mapkach i najważniejsze jest to że jest parę miejsc, gdzie idzie wykręcić naprawdę niezłe comba ;) Chyba znowu zacznę w to grac :D

A tak w ogóle to jakie są wasze rekordy, bo mój to chyba ponad 23 miliony na Hollywood, wiem że mało ale już więcej nie wycisnąłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 To, kiedy razem gramy ?. Trzeba się umówić w pare osób na jednym serwie i będzie ok.
2 Ja wykręciłem ponad 6 milionów w basenie w Hollywood, wiem, że cienko, ale coś mi nie idzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta misja co trzeba naładować pasek klikaniem klawisza skoku ? najlepiej robić to na klawiaturze, nie ma rady trzeba poprostu szybko klikać i tyle :) nie ma innego sposobu. Potrenuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 20:36, Sebo7 napisał:

Gra przez neta jest super.
A co konkretniej rozumiesz poprzez stwierdzenie " dobre serwery " ?.


Z dobrymi serwerami chodzi mi o to, czy da się swobodnie grać, bez jakichś problemów czy ogromnych lagów. Bo np. ogromnie się zawiodłem gdy chciałem z kumplem pograć w TDU przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W THAW''ie nie mam problemów z przycinkami, chociaż czasami zdarza się sekundowe przycięcie przy dołączeniu się gracza nowego do gry.
Z TDU są takie problemy bo gra nie jest dobrze dopracowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować