Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lost and Damned wytyczy nowe standardy?

44 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2009 o 14:45, Lukasz924 napisał:


wyraznie pisze ze to dodatek tylko da X360


Pisać to sobie może. GTA 4 też kiedyś było wyłącznie na Xboxa 360 i PS3. Jak i wiele innych gier, które później jakoś na peceta wychodziły. Tak więc, według mnie, szansa na komputerową wersję dodatku jest całkiem spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądząc z polityki jaką prowadzi Rockstar dodatek pewnie po kilku miesiącach trafi na pozostałe platformy, chyba że microsoft naprawdę rozbił duża świnkę na pieniądze :D hmm ja na pewno się skusze z racji że posiadam x360 i jestem fanem serii GTA. Choćby nie wiadomo jakie było i tak zagrać muszę, to działa jak uzależnienie hehe :D PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 16:24, Vojtas napisał:

Nie wierzę, by wyszła wersja free na PC. To, co pasuje do CDP, nie pasuje mi do Rockstara.
Nie po numerze, który odwalili z pseudokonwersją GTA IV.


Problem w tym, że ten dodatek zasadniczo należy do M$, a nie R$... W każdym razie tak by wynikało z tego, ile kasy włożył w GTA4 Microsoft...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pisać to sobie może. GTA 4 też kiedyś było wyłącznie na Xboxa 360 i PS3. Jak i wiele innych gier, które później jakoś na peceta wychodziły. Tak więc, według mnie, szansa na komputerową wersję dodatku jest całkiem spora."

Źle. NIGDY NIE ZAPRZECZONO, jakoby GTA IV miał powstać na PC. Po prostu unikano odpowiedzi na ten temat, nie potwierdzano oficjalnie plotek. Nie zdarzyło się jeszcze, żeby wydano grę na inną platformę, wcześniej WYRAŹNIE zaprzeczając takiej możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hurra! Siłowanie się na ręke! Nowe strony internetowe, kanały telewizyjne! Czujecie to? NOWE KANAŁY TELEWIZYJNE!!! To jest to czego mi brakowało do tej pory, już się nie moge doczekać.

A tak poważniej, to kto z was korzystał z tych wszystkich pierdół, które związane były z utrzymywaniem kontaktów z Romanem&Spółką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 17:32, BigFish napisał:

Hurra! Siłowanie się na ręke! Nowe strony internetowe, kanały telewizyjne! Czujecie to?
NOWE KANAŁY TELEWIZYJNE!!! To jest to czego mi brakowało do tej pory, już się nie moge
doczekać.

A tak poważniej, to kto z was korzystał z tych wszystkich pierdół, które związane były
z utrzymywaniem kontaktów z Romanem&Spółką?


Odczuwam tutaj namiastkę ironii.... hehe ;p a tak na serio w GTA 4 tylko raz włączyłem tv żeby zobaczyć jak to wygląda....a internet...hmm tylko do misji...nic więcej...dobrze że tylko nie na tym polega ten dodatek ... bo gdyby tak Rockstar by się z ,,minimalnie'''' ośmieszył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no no... Multi to jest coś. Niech tylko coś zrobią z zabezpieczeniami, które zamiast zabezpieczać tylko udostępniają w łatwiejszy sposób grę piratom na tacy, a posiadaczom oryginałów tworzą problemy. No, ale pewne są tylko śmierć i podatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 17:40, golona11 napisał:

> Hurra! Siłowanie się na ręke! Nowe strony internetowe, kanały telewizyjne! Czujecie
to?
> NOWE KANAŁY TELEWIZYJNE!!! To jest to czego mi brakowało do tej pory, już się nie
moge
> doczekać.
>
> A tak poważniej, to kto z was korzystał z tych wszystkich pierdół, które związane
były
> z utrzymywaniem kontaktów z Romanem&Spółką?

Odczuwam tutaj namiastkę ironii.... hehe ;p a tak na serio w GTA 4 tylko raz włączyłem
tv żeby zobaczyć jak to wygląda....a internet...hmm tylko do misji...nic więcej...dobrze
że tylko nie na tym polega ten dodatek ... bo gdyby tak Rockstar by się z ,,minimalnie''''
ośmieszył :D

Na początku też używałem internetu tylko do misji, czasem przeczytałem news albo troche pozwiedzałem. Ale najlepsze jest to, że za zwykłym spamem w GTA są całkiem przydatne strony! Np. po ukończeniu gry, gdy wchodzi się na maila dostaje się jakiegoś spama. Sobie myśle ''wywalić tylko'', ale naszło mnie coś żeby otworzyć... a w środku jest połozenie każdego ''random eventa''(ludzie na ulicy), każdego gołębia, broni, życia itp... W telewizji obejrzałem cały program o powstaniu Liberty City, który po prostu rządzi! Takie powinny być filmy dokumentalne! :D

Pozory mylą :P

Co do ''Romana&Spółki'' - używałem tylko taksówki Romana, helikopter od Bruce''a niepotrzebny bo jest taksówka, od Little Jacoba kupywałem broń dość często, rzadko używałem bomby. Tylko Roman się ustatkował w Liberty City z tego wynika :P

Gratulacje dla Rockstara za taki obrany kierunek ;) DLC nabierze wreszcie nowego znaczenia, nie tylko nowe mapy za 600MP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 18:40, Szymek17 napisał:

> Jupi!:)

żartowałem przeciez pisze ci ze narazie tylko na xsa wywchodzi :P



Nie którzy przez takie żart zawału mogą dostać uważaj hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 16:24, Vojtas napisał:

Nie wierzę, by wyszła wersja free na PC. To, co pasuje do CDP, nie pasuje mi do Rockstara.
Nie po numerze, który odwalili z pseudokonwersją GTA IV.


Jak powiedział poprzednik - M$ musiał nieco zabulić za ekskluzywny dodatek na swoją konsolę. Po głębszym zastanowieniu dochodzę do wniosku, że jednak nawet gdyby "Lost and Damned" ukazał się na PeCety, to w wersji płatnej - jak wszyscy doskonale wiemy M$ żąda pieniędzy właściwie za wszystko (XBLA - takie pierdoły jak specjalne tapety, czy tematy "upiększające" Dashboard konsoli są płatne). Tak, czy inaczej wydanie dodatku o wartości 1600MP (w najbliższym sklepie 2100MP warte jest mniej więcej 30 euro) jest po prostu śmieszne. Taką sumę mógłbym wydać nawet na 4-5 używanych gier na X360...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 18:46, golona11 napisał:

> > Jupi!:)
>
> żartowałem przeciez pisze ci ze narazie tylko na xsa wywchodzi :P


Nie którzy przez takie żart zawału mogą dostać uważaj hehe :D

Np. Ja.- ale to z podekscytowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością. Wiecie coś na temat sprowadzenia przez Cenege do Polski wydania pudełko. W końcu u nas w zaściankowym kraju nie mamy usługi Live, a chyba znajdzie się parę osób, które chciałyby zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować