Zaloguj się, aby obserwować  
kacper78

Spyro - wszystko z serii gier o małym smoczku, która podbiła serca milionom graczy

66 postów w tym temacie

1. Ta głowa otwiera się po pozbieraniu wszystkiego, co się da, uwolnieniu wszystkich smoków, no, ogólnie zaliczeniu wszystkich plansz na 100%.
2. Za tą bramą "orbową" jest stały wzmacniacz oddechu Spyro. Po przejściu przez ten power-up Spyro na stałe i nieodwracalnie ma ten super ognisty oddech, który rozwala wielkie potworki, stalowe skrzynki, rekiny itp.
3. Podobna sytuacja: musisz zebrać wszystkie klejnoty i smocze jaja z innych plansz, potem otworzy się portal ostateczny.

A od siebie dodam, że polecam mój kanał i nowo rozpoczętą serię Let''s Play Spyro the Dragon z polskim komentarzem :)
http://www.youtube.com/watch?v=v_stT4APiBE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem, ale że akurat miałem do zareklamowania swój kanał, to odpowiedziałem. A nuż poddałeś się w poszukiwaniach? :) Na tym samym kanale są jeszcze Let''s Play''e z Dungeona Keepera 2 (w toku, nowy odcinek czy dwa co niedzielę) i Crasha Bandicoota 3 (kompletny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 21:17, Richmond94 napisał:

/ciach/


Wow:) A napisy to tez twoja robota? No no bardzo fajnie:) Tylko mam nadzieję, że dasz też filmiki ze Spyro 2 oraz 3. A po za tym, to staraj się nie jąkać jak mówisz, oraz mów wyraźnie (a nie tak jakbyś gadał z nudów) to naprawdę umila oglądanie filmiku. A i oczywiście rozumiem, że pokazujesz przejście gry na 100% tak? Podoba mi się:) Tylko liczę, na fajne komentarze w dalszych odcinkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie, po StD będzie GtG, a potem YotD :) Napisy sam zrobiłem w pewnym programie (sza!). Przejście gry na te 120% nawet, tylko na odcinkach nie będzie widać zbierania każdego gema z osobna, bo jak mówiłem: jeden się zawieruszy i będę 5 minut go szukał, to bez sensu i nudne w filmiku. Dzięki za wsparcie i komentarze :)
Co do nudów, to kręcę tylko jak jestem wesoły, jak jestem zmęczony, chory lub zły (np. wczoraj mimo niedzieli nowego DK2 nie było) to po prostu się nie opłaca, po głosie słychać wszystkie emocje komentatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś by to zainteresowało - kręcę pierwszą na polskim YT serię z The Legend of Spyro: A New Beginning, zapraszam wszystkich serdecznie do zapoznania się z nią :) Im dalej w las, tym lepszy komentarz (musiałem się po przerwie rozgadać).
Odcinek 1:
[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować