Zaloguj się, aby obserwować  
fine

Spolszczenie do gta4

18 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2009 o 19:18, fine napisał:

Witam!Czy mógłby mi ktoś powiedzieć skąd mogę sciągnąć spolszczenie do gta4 bo podobno
już jest.


Jest, ale nieoficjalne i z tego co mi wiadomo to jeszcze nie skończone w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 19:19, FoZz napisał:

> Witam!Czy mógłby mi ktoś powiedzieć skąd mogę sciągnąć spolszczenie do gta4 bo podobno

> już jest.

Jest, ale nieoficjalne i z tego co mi wiadomo to jeszcze nie skończone w 100%.


Dokładnie ;) Najlepsze spolszczenie jest dopiero skonczone w 40%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 19:19, FoZz napisał:

> Witam!Czy mógłby mi ktoś powiedzieć skąd mogę sciągnąć spolszczenie do gta4 bo podobno

> już jest.

Jest, ale nieoficjalne i z tego co mi wiadomo to jeszcze nie skończone w 100%.

Bardzo bym prosił żebyś mi napisał skąd mogę sciągnąć to sploszczenie nie musi być w 100 procenrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w tym przypadku nie - gra w polsce, wyszła oryginalnie po angielsku, więc to wcale nie musi być "pirat".

Ale ja nie widzę sensu ściągać spolszczenia... Angielska wersja jest taka dobra, że spolszczenie pewnie tylko popsuje efekt. No chyba, że ktoś ma poważne problemy z językiem angielskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli uważasz, że jeżeli byłem u rodziny w Niemczech i kupiłem sobie 4 gry, które są po Niemiecku i chcę do nich spolszczenie to jestem piratem? Cóż za prymitywny osąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 16:20, fearlord napisał:

Czyli uważasz, że jeżeli byłem u rodziny w Niemczech i kupiłem sobie 4 gry, które są
po Niemiecku i chcę do nich spolszczenie to jestem piratem? Cóż za prymitywny osąd.

Ale o czym rozmowa? Pisałem post wyżej - GTAIV wszędzie wyszło po angielsku. Spolszczenie fanowskie chyba nie jest w takim wypadku pirackie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 16:29, fine napisał:

Czyli skąd mogę sciągnąć to spolszczenie nawet jeśli tłumaczy tylko 40 procent gry?

Ale po co ci to spolszczeni w 40%? po Angielsku tak samo się gra :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś wreszcie napisać to o co proszę a nie zadawać zbędnych pytań?SKĄD MOGĘ SCIĄGNĄĆ SPOLSZCZENIE DO GTA4 MOŻE BYĆ NAWET W 40 procentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 17:04, fine napisał:

Czy może mi ktoś wreszcie napisać to o co proszę a nie zadawać zbędnych pytań?SKĄD MOGĘ
SCIĄGNĄĆ SPOLSZCZENIE DO GTA4 MOŻE BYĆ NAWET W 40 procentach

www.google.pl
Ta strona parzy czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 16:20, fearlord napisał:

Czyli uważasz, że jeżeli byłem u rodziny w Niemczech i kupiłem sobie 4 gry, które są
po Niemiecku i chcę do nich spolszczenie to jestem piratem? Cóż za prymitywny osąd.

Nie, to nie osąd ;P To zależy o jakie spolszczenie chodzi chłopie, jeśli te 4 spolszczenia które byś ściągnął były by żywcem wyciągnięte z oryginalnej wersji, to jak myślisz to legalne? Ale z takim GTA które wersji polskiej nie ma, i powstanie w pełni fanowskie, to raczej inaczej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 16:20, fearlord napisał:

Czyli uważasz, że jeżeli byłem u rodziny w Niemczech i kupiłem sobie 4 gry, które są
po Niemiecku i chcę do nich spolszczenie to jestem piratem? Cóż za prymitywny osąd.

To nie jest prymitywny osąd. Nie jestem jurystą i ani specjalistą, ale spolszczenie nie będzie pirackie, kiedy zostanie opublikowane przez Cenegę zgodnie z postanowieniami licencyjnymi, gdyż w tej chwili dostępne amatorskie (czyli pirackie) spolszczenia łamią umowy licencyjne - ich powstanie wymagało ingerencji osób trzecich za pomocą narzędzi third party w kod gry. To jest piractwo i to nie jest forma moda ani innego rozszerzenia - to nieoficjalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega opublikuje spolszczenie prawdopodobnie za pół roku.A przecież GTA4 wyszło o wiele wcześniej.Na CENEGĘ nie ma co liczyć.A te 4 spolszczenia o których piszę Vincent Law to chyba z głowy wyciągnął te spolszczenia niczego takiego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować