Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Need for Speed: Shift

971 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2009 o 19:00, Citkowsky napisał:

I luzik. Oby tylko patch dodał ,,możliwość grania" na kartach od ATI a w szczególności
4850 bo te ciągłe freezy dobijają. Jadę sobie normalnie bez przycinek a tu gra staje
na pare sekund i znowu rusza. Eh ta optymalizacja.

Ja na HD4770 nie mam żadnych problemów z freezami. Gram kilka godzin i bez ścinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 23:15, Michal_Raven napisał:

Zgodnie z tym co przewidziałem patch nadjechał przed północą: http://www.motogames.gram.pl/news-1353.html



Łatka już się zasysa i czeka na dzień kiedy będę miał czas przysiąść nad NFSem:)
Online undercovera odrzucił mnie po 15min jazdy. Więcej go nie włączyłem.
Multi Shifta odpaliłem raz, przejechałem 2 mecze i też więcej nie włączyłem.
Jednak multi w GRIDzie rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, niech Wam będzie, oderwałem się na paręnaście minut i odpaliłem SHIFTA i zobaczyłem co ten nowy patch jest wart. I wiecie co? Ten patch to jedno wielkie........zbawienie dla graczy którzy mają karty ATI.
Zagrałem 3 wyścigi autem klasy drugiej (Nissan 350z) i 1 wyścig autem 4tej klasy (McLaren).
Ani jednej przycinki, nieustająca płynność animacji nawet podczas startu jak w polu widzenia jest ponad 10 przeciwników.
Jedyna irytująca rzecz której nie naprawili? Długie ładowanie się aut gdy chcemy je obejrzeć w salonie lub w garażu.
Sama rozgrywka jest miodna.
Pograłbym teraz sobie dłużej ale muszę wracać do zarzadzania:) W czwartek wieczór przysiądę coś mi się zdaje i ostro nadrobię zaległości.
Aj, tej zimy jest w co grać (będzie): NFS Shift dokończyć, DiRT2, Saboteur, CoD MW2, Stalker ZP i parę innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z logowaniem się do trybu multi w Need for Speed Shift. Podczas logowania na moje konto wyskakuje mi informacja, że podany klucz cd jest już zarejestrowany i cofa mnie do poprzedniego menu. Jestem pewien, że podaję prawidłowy e-mail i hasło a gra dalej nie chce mnie połączyć z EA Nation. Dodam jeszcze informację, że posiadam oryginalną grę i zarejestrowałem ją właśnie pod to konto, którym się loguję do EA. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 00:21, Citkowsky napisał:

dobra, niech Wam będzie, oderwałem się na paręnaście minut i odpaliłem SHIFTA i zobaczyłem
co ten nowy patch jest wart. I wiecie co? Ten patch to jedno wielkie........zbawienie
dla graczy którzy mają karty ATI.
Zagrałem 3 wyścigi autem klasy drugiej (Nissan 350z) i 1 wyścig autem 4tej klasy (McLaren).
Ani jednej przycinki, nieustająca płynność animacji nawet podczas startu jak w polu widzenia
jest ponad 10 przeciwników.
Jedyna irytująca rzecz której nie naprawili? Długie ładowanie się aut gdy chcemy je obejrzeć
w salonie lub w garażu.
Sama rozgrywka jest miodna.
Pograłbym teraz sobie dłużej ale muszę wracać do zarzadzania:) W czwartek wieczór przysiądę
coś mi się zdaje i ostro nadrobię zaległości.
Aj, tej zimy jest w co grać (będzie): NFS Shift dokończyć, DiRT2, Saboteur, CoD MW2,
Stalker ZP i parę innych:)



Zgadzam się w 1000%.Przed patchem 20-30 fps po patchu najmniej 30, a średnio 40 fps.W końcu dobra robota EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zasysam patcha i wieczorkiem pogram. Mnie najbardziej interesuje jak poprawili bugi z ustawieniami aut, czy da się w końcu sensownie je poustawiać.

Wrzuciłem wczoraj dwa filmiki z 3 Tier''a. Zainstaluje patcha i nagram jeszcze raz to samo. Zobaczę czy jakaś różnica będzie.

http://www.youtube.com/watch?v=qCqwLXGSXek - czasówka Silverstone International
http://www.youtube.com/watch?v=DExPb5DWGKE - czasówka Silverstone National

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już po instalce patcha. Na razie skupiłem się tylko na wydajności. Jak wcześniej pisałem, na Nordschleife w pojedynkę miałem średnio 80 fps, a z całą stawką 55. Teraz ponownie przejechałem tę trasę i wynik jest znacznie lepszy- z pełną stawką zawodników mam średnio 69 fps (minimum 32), a samotnie 102 (min. 71 fps). A więc poprawa jest znaczna. Teraz odpalę benchmark jeszcze w rozdzielczości full HD i zobaczę jakie będą wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeee, ten pacz jest genialny. Przeszedłem jeszcze raz serię i odblokował mi się pojedynek z rywalem bez problemu. Teraz wreszcie mogę bez przeszkód przejść grę ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wraz z patchem rozpocząłem grę od nowa. Wcześniej zdarzało mi się, że po zjeździe na pobocze przód samochodu zaczynał podskakiwać jak sprężyna - działo się tak nawet po powrocie na równą trasę. Teraz już tak się nie dzieje i jakby nieco lepiej ogólnie się jeździ. No i 5 autek w garażu mam gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny patch''yk, w końcu samochody nie podskakują:) Poprawiłem swój wcześniej wyśrubowany rekord o prawie sekundę i to na domyślnych ustawieniach! Nie miałem wczoraj czasu bawić się w ustawienia, ale od razu widać, że Audi TT zupełnie inaczej się prowadzi, tak bardziej normalnie:)

20091203145916

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początkowo psioczyłem na drift, że trudny i niewykonalny, a teraz czerpię duża przyjemność z dobrze wykonanego ślizgu :) W Shifcie jest zdecydowanie najbardziej realistyczny drift z jakim miałem do czynienia w grach. No i z autem trzeba tutaj delikatnie jak z kobietą, bo inaczej się zbiesi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co zauważyłem? Gra premiuje tych którzy w nią grają, a zapomina o tych którzy odkładają ją na półkę. A konkretnie chodzi o rankingi. Przez pewien czas nie grałem w Shifta i wszystkie moje rekordy zniknęły z tabelki. Myślałem, że tak jak w ProStreecie, wszystkie wyniki po miesiącu znikają, ale po zainstalowaniu najnowszego patcha i pograniu jakiś czas, wszystko wróciło na swoje miejsce:) Sprytnie to wykombinowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie niestety wróciło wrażenie zmarnowania 100zł na tą grę. Patch pomógł w płynności ale przez pierwsze 2 dni (zagralem z 5 wyścigów). Przykatowałem ją trochę bardziej i wszystko jest jak było. Gra działa płynnie, po czym zwiecha na 2-3sek i znowu wszystko ok. Następnym razem kupię sobie Geforce''a skoro radeon ma takie problemy. Widać nvidia ma więcej kasy na łapówki dla twórców gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 13:55, Citkowsky napisał:

Gra działa płynnie, po czym zwiecha na 2-3sek i znowu wszystko ok.


Za takie zwiechy nie muszą być winą karty graficznej. Możliwe, że jakiś program, usługa, a może jakiś szpieg, działa w tle i ci przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 15:00, AdamSloma napisał:

> >>..............


Nic mi nie przeszkadza. Inne gry pomykają aż miło (np demo DiRTA 2) tylko z tym syfem problem od początku jest. Zresztą na forach z tego co czytałem kazdy kto ma R4850 ma ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 15:10, Michal_Raven napisał:

> >...........


Źle podchodzisz do sprawy. To nie karte graficzną robiono pod Shifta a Shifta pod karty graficzne. Widać nvidia sypnęła groszem i dostali lepszą optymalizację.
Dobrze, że DiRT 2 chodzi jak marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 15:22, Citkowsky napisał:

Źle podchodzisz do sprawy. To nie karte graficzną robiono pod Shifta a Shifta pod karty
graficzne. Widać nvidia sypnęła groszem i dostali lepszą optymalizację.
Dobrze, że DiRT 2 chodzi jak marzenie.

Dziwne, że u mnie na słabszej karcie od HD4850 nie ma żadnych problemów, a też mam ATI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 15:32, Michal_Raven napisał:

>>..................

to masz szczęście.
Z reguły nikt kto ma 4850 nie gra komfortowo w tą produkcje. I nie wazne czy ustawisz wszystko na low czy na high. Zwiechy kilkusekundowe są zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować