Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Need for Speed: Shift

971 postów w tym temacie

przed chwilą pojeździłem sobie Murcileago po modyfikacji i okazuje się że to normalnie przyśpiesza jak rakieta, jeździ jak po szynach, zakręty można skręcać na maxa i nie wypadasz z toru(AWD) jest ciężkie w miarę więc można się rozpychać :D wygląda na to że jest to najlepszy wóz w grze(zondą R tak dobrze mi się nie jeździło, pewnie dla tego że klawiatura + auto RWD z dużą mocą=fail...ale z drugiej strony Veyron i CCX też mi nie szedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odznaczył ktoś wszystkie zakręty na nordschleife?? Chodzi mi o ten najwolniejszy, bo gra mi go nie zalicza, a po przejechaniu go dostaje normalnie punkty za perfekcyjny zakręt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 23:40, AdamSloma napisał:

Odznaczył ktoś wszystkie zakręty na nordschleife?? Chodzi mi o ten najwolniejszy, bo
gra mi go nie zalicza, a po przejechaniu go dostaje normalnie punkty za perfekcyjny zakręt...

Karuzela? Ona jest podzielona na trzy części i ta druga jest najgorsza, bo trzeba odpowiednio w nią wjechać i utrzymywać prędkość ~80km/h i potem dobrze wyjechać...
http://www.youtube.com/watch?v=c9OmRpLKdRs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie ustawienia kierownicy w grze, że z widokiem z kokpitu kierownica z rękami tak naturalnie sie obraca? U mnie coś nie mogę ustawić dobrze, i swoją kierownicą skręcam mocno a na ekranie widać tylko jak kiera drga i nieznacznie się obraca.

Do tego kiera moja w tej grze działa zbyt ,,luźno", mały efekt sprzężenia zwrotnego i czucia kierownicy tak jak w GRIDzie.
Jakimś cudem, podczas wyścigu jak brat mój podłączył pada, kierownica nagle jakby odżyła i zmienił się poziom ,,lekkości" i poczułem się jak w gridzie. Kiera świetnie chodziła, nie tak luźno itp. Niestety wyścig się skończył a po ponownym uruchomieniu już tak nie było.
Jakieś rady?

Jak grałem na klawie to z widokiem z kokpitu wszystko było ok, ruchy kierownicy i rąk kierowcy wzsystko było idealnie.


I jeszcze nie mogę wyczuć tego, żeby pedał gazu nie reagował tak odrazu na maxa. Jaki parametr w grze trzeba zmienić aby płynnie dozować gaz? Żeby bez problemu można było utrzymywać średnie obroty i powoli zwiększać? Bo teraz to lekko nacisne i odrazu sie prawie na maxa obroty robią. Który to parametr w ustawieniach w grze zmniejszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 23:49, Citkowsky napisał:

Który to parametr w ustawieniach w grze zmniejszyc?


W zaawansowanych, czułość hamulca czy jakoś tak. Ja mam na 50 ustawione i na padzie jest już strasznie nerwowo, ale za to szybciej jedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 00:00, AdamSloma napisał:

> Który to parametr w ustawieniach w grze zmniejszyc?

W zaawansowanych, czułość hamulca czy jakoś tak. Ja mam na 50 ustawione i na padzie jest
już strasznie nerwowo, ale za to szybciej jedzie:)



to raczej czułość przyspieszenia jak chce bardziej dokładny gaz. Mam ustawione na 40 i wraz zrywa za szybko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie zawody na zaproszenie otrzymuje się na 50 poziomie?
bo jest to ostatni poziom i ciekawi mnie czy coś unikalnego może czy po prostu kolejna czasówka/eliminacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 15:30, rtyrtyrty napisał:

jakie zawody na zaproszenie otrzymuje się na 50 poziomie?

Na pewno eliminacje na Nordschleife. A czy coś jeszcze to nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 21:03, Michal_Raven napisał:

Dobra wiadomość m.in dla posiadaczy kart ATi: będzie nowy patch, który poprawi działanie
gry http://www.motogames.gram.pl/news-1335.html



dałeś do linka z zapowiedzią patcha po angielsku a ja pójdę dalej i zamieszczę tutaj informacje przetłumaczone na język polski co ułatwi sprawę:


Nowa zawartość/ funkcjonalność:

- Zwiększenie maksymalnej liczby graczy w trybie online z 8 do 12

Poprawione błędy - dla wszystkich platform

- Ogólne poprawienie stabilności i wydajności

- Usprawnione sterowanie samochodem

- Błąd polegający na podskakiwaniu aut w niektórych sytuacjach

- Wyświetlanie trawy na asfalcie

- Nieprawidłowe wyniki w trybie Driver Duel

- Błędy w ustawieniach balansu samochodu - suwak

- Poprawka dla zwycięstw i porażek online - czasami były one źle kalkulowane dla wyścigów w trybie drift

- Auta wypożyczone do wyścigów w trybie kariery, korzystały z ustawień tuningowych samochodów gracza

- Poprawki użyteczności na ekranie zaawansowanego tuningu

- Poprawki dla czasów pierwszego okrążenia ze startu lotnego

- Czasami zmiany ustawień samochodu nie przynosiły oczekiwanych rezultatów

- Poprawki w działaniu opcji szybkiej powtórki

- Poprawki w gotowych malowaniach pojazdów - sporadyczne błędy w wyświetlaniu

- Nieprawidłowe ekrany w momencie zdyskwalifikowania gracza

- Niewidzialni przeciwnicy w trybie online drift

- Sporadyczne wieszanie się na ekranach powyścigowych

- Wieszanie się po wielokrotnych naciśnięciu "X" na ekranie sekcji Moje Samochody

- Brak "prawidłowego toru jazdy" na trasach "z punktu A do B"

- Wybrane malowanie samochodu resetuje się po wyścigu online

- Problem z zablokowanymi ustawieniami w zaawansowanym tuningu

- Niektóre samochody w zawodach na zaproszenie dostawały złe setupy, dzięki czemu jazda nimi sprawiała wiele trudności

- Poprawka dla niskiej prędkości maksymalnej modyfikowanych Lamborghini

- W niektórych zawodach ruszenie "spod świateł" na starcie Corvette czy Viperem jest niemożliwe

- Problem z niektórymi przerobionymi samochodami rywali - są bardziej podatne na uderzenia

- Naprawa błędów w menu gry

- Błąd związany z zachowaniem ustawień siły force feedback

- Poprawki dla ustawień komputerowych przeciwników i trybu drift

- Nieprawidłowe nakładanie vinyli na tylnym skrzydle auta

- Wieszanie się gry podczas pobytu w poczekalni

- Błędy w ładowaniu profilu

- Skaczące części po restarcie auta


Poprawione błędy - zwiększona wydajność dla PC

- Lepsza współpraca z kartami ATi

- Poprawa wykorzystania "dynamic vertex buffer" (optymalizacja wydajności na wszystkich komputerach)

- Zawieszanie się gry na niektórych konfiguracjach komputerów przy zmianie ustawień cieni

- Sporadyczne przycinki podczas pierwszego okrążenia w wyścigach na niektórych konfiguracjach komputerów

- Niedostępne tłumienie drgań dla niektórych kierownic

- Zoptymalizowane operacji dla Multi-GPU (grafika SLi & CrossFire)

- Okresowe zanikanie dźwięku w niektórych przypadkach

- Wyświetlanie czarnego nieba

- Błąd w grze LAN - gra zawiesza się podczas szybkiego powrotu do głównego menu


Źródło: forum.ea.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tych poprawkach widać, jak bardzo niedorobiony jest SHIFT. Moim zdaniem data wydania patcha, powinna być data premiery gry, ale widocznie wydawca strasznie naciskał na wrzesień, no i dostaliśmy zajebistą grę z wkurzającymi błędami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 22:21, AdamSloma napisał:

Moim zdaniem data wydania
patcha, powinna być data premiery gry, ale widocznie wydawca strasznie naciskał na wrzesień,


Człowieku, chodziło o wydanie gry sporo wcześniej przed Forzą 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poruszę temat promocji związanej z rabatem 50zł za zakup SHIFTa do wykorzystania w EA Store. Otóż, nudziłem się dzisiaj i zarejestrowałem wszystkie gry jakie mam od EA na tej stronie http://ea.onlineregister.com/?PAGE=index
Sprawdziłem teraz skrzynkę i tam... nowy kod z rabatem na 50zł. Polecam do sprawdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 22:45, Michal_Raven napisał:

Poruszę temat promocji związanej z rabatem 50zł za zakup SHIFTa do wykorzystania w EA
Store. Otóż, nudziłem się dzisiaj i zarejestrowałem wszystkie gry jakie mam od EA na
tej stronie http://ea.onlineregister.com/?PAGE=index
Sprawdziłem teraz skrzynkę i tam... nowy kod z rabatem na 50zł. Polecam do sprawdzenia.



Ale to jakis lipny odnośnik bo tu wystarczy, że zaznaczysz jakąkolwiek grę, wciśniesz rejestruj i gra niby zarejestrowana. Żadnego cd keya nie trzeba podawać ani nic więc średnio wierze w takie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 23:07, Citkowsky napisał:

Ale to jakis lipny odnośnik bo tu wystarczy, że zaznaczysz jakąkolwiek grę, wciśniesz
rejestruj i gra niby zarejestrowana. Żadnego cd keya nie trzeba podawać ani nic więc
średnio wierze w takie cos.

Ale mail z kodem przyszedł :P

20091106231138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 23:11, Michal_Raven napisał:

>>........


A co tam, jak tobie przysłali to może i mi przyślą. Także z tego linka zarejestrowałem przed chwilą NFS Carbona, Pro Streeta i Undercovera. Shifta nie rejestrowałem teraz bo zrobiłem to tydzien temu i niestety kodu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować