Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Need for Speed: Shift

971 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2010 o 21:05, calwert napisał:

Wie ktoś może,czy jest jakiś sposób na zwiększenie ilości miejsc w garażu?Mam już 50
lvl ale to i tak za mało.

niestety ale na razie nie jest to możliwe, mówię że na razie bo widziałem na zagranicznych forach że wielu ludzi ma ten "problem" i chyba w końcu komuś się uda zrobić moda aby było więcej miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czaje po co kupować NFS:Shift skoro jest GRID po niższej cenie, ale co kto lubi. Jedyne co lepszego w nowych NFS jest co raz lepsze to grafika, a grywalność spada, ale jednak jest jeszcze dla NFS szansa. Na szczęście NFS nie zajmuje się już studio Black Box bo to co oni odprawiali szczególnie z Undercover to przechodzi najśmielsze oczekiwania. Wzięli by jeszcze jakoś ogarnęli tego NFSa bo nie wiem czy to jazda uliczna czy po światowych torach wyścigowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem tak w GRiDa, jak i w Shifta. Obie gry mi się podobały i w obu widzę różnice.
Kiedy wsiadłem do Porszaka i włączyłem widok z kokpitu, poczułem się jak jakbym był w tym Porsche. Nie dość, że ładnie odwzorowany model, to jeszcze ten model jazdy, czuć że ten samochód jest narwany. Na dodatek dźwięk... coś wspaniałego.
GRiD jest również zarąbisty. AI, które popełnia błędy, potrafi ci zagrodzić drogę, świetna grafika, rewelacyjny(i modyfikowalny)model jazdy. Jedyne, czego mi w GRiDzie brakuje, to tak świetnego widoku z kokpitu i takiej adrenaliny, kiedy jadę 300km/h - w Shifcie ewidentnie bałem się przyspieszyć do takiej prędkości, w Gridzie miejscami pchałem się na chama. Mimo wszystko - Grid jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do Shifta wyjdzie za jakiś czas DLC z kilkoma samochodami Ferrari i dodatkowymi wyścigami związanymi z tymi samochodami, problem w tym że:
M$ sypnął kasą i na razie jest tylko planowane na X360. nie mam już słów do microsoftu powiem szczerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 19:51, barth89 napisał:

Co daje asystent stabilizacji w opcjach kierowania?


Jak sama nazwa wskazuje, stabilizuje pojazd na ostrych zakrętach czyli ogranicza niekontrolowane wychyły nadwozia. Krótko mówiąc, trudniej stracić kontrolę nad pojazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki.

Jeszcze taka sprawa - czysto techniczna. Dziś z Shiftem zainstalował mi się NVIDIA PhysX. Czy to jest wymagane do Shifta i jak to jest z tą technologią i kartami ATI. To ma coś do rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 01:02, barth89 napisał:

Czy to jest wymagane do Shifta i jak to jest z tą technologią i kartami ATI. To ma coś
do rzeczy?


Niestety tak, ale dużo pamięci na dysku nie zajmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 10:47, KannX napisał:

> Czy to jest wymagane do Shifta i jak to jest z tą technologią i kartami ATI. To
ma coś
> do rzeczy?

Niestety tak, ale dużo pamięci na dysku nie zajmuje :)


A jeśli kiedyś usunę Shifta? To się razem z nim usunie, czy jak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 13:34, barth89 napisał:

A jeśli kiedyś usunę Shifta? To się razem z nim usunie, czy jak? :)

To jest oddzielna aplikacja, więc i ją też musiałbyś usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 14:42, Michal_Raven napisał:

> A jeśli kiedyś usunę Shifta? To się razem z nim usunie, czy jak? :)
To jest oddzielna aplikacja, więc i ją też musiałbyś usunąć.


A wiesz może jakie jeszcze gry oprócz Shifta z niej korzystają? :) Chodzi mi o przymusowe korzystanie - tj. instaluje się razem z grą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 17:46, barth89 napisał:

A wiesz może jakie jeszcze gry oprócz Shifta z niej korzystają? :)

Na pewno Batman Arkham Asylum. A jakie jeszcze to trudno mi powiedzieć. Sam mam kartę ATi i nie zwracam uwagę na PhysX. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 17:46, barth89 napisał:

> > A jeśli kiedyś usunę Shifta? To się razem z nim usunie, czy jak? :)
> To jest oddzielna aplikacja, więc i ją też musiałbyś usunąć.

A wiesz może jakie jeszcze gry oprócz Shifta z niej korzystają? :) Chodzi mi o przymusowe
korzystanie - tj. instaluje się razem z grą :)

http://www.nzone.com/object/nzone_physxgames_all.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 17:49, Michal_Raven napisał:

> A wiesz może jakie jeszcze gry oprócz Shifta z niej korzystają? :)
Na pewno Batman Arkham Asylum. A jakie jeszcze to trudno mi powiedzieć. Sam mam kartę
ATi i nie zwracam uwagę na PhysX. ;)


Mam nadzieję, że już ostatni offtop :P
A czy PhysX jest w jakikolwiek sposób wykorzystywany na kartach ATI? Bo jak patrzę na listę od RazorBMW to dużo jest gier które mam (nawet obecnie na kompie zainstalowane), wykorzystujących PhysX, a sam ten plik zainstalował mi się dopiero z NFS:Shfit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 19:16, barth89 napisał:

A czy PhysX jest w jakikolwiek sposób wykorzystywany na kartach ATI? Bo jak patrzę na
listę od RazorBMW to dużo jest gier które mam (nawet obecnie na kompie zainstalowane),
wykorzystujących PhysX, a sam ten plik zainstalował mi się dopiero z NFS:Shfit :)


Nie jest wykorzystywany (Chyba, że o czymś nie wiem. :P). Przykład Batmana, gdzie na kartach GF z aktywnym PhysX były cudowne efekty jak para, czy pękające ściany czy deszcz. Na kartach ATi tego nie ma, aczkolwiek program musi być zainstalowany, aby gra odpaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przydatne info :)

Mam teraz takie pytanie co do Shifta - czy to jest obciach grać na kalwiaturze ze wspomaganiem hamowania i kierowania? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 19:49, barth89 napisał:

Mam teraz takie pytanie co do Shifta - czy to jest obciach grać na kalwiaturze ze wspomaganiem
hamowania i kierowania? :P


Granie w tę grę bez przynajmniej analogowego pada to lekka bzdura. Na klawiaturze kompletnie nie idzie wyczuć auta. Kup sobie jakiegoś porządnego pada za 60-80zł i będziesz git grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować