Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Z wycieczką do redakcji CD-Action: akt drugi, scena pierwsza

168 postów w tym temacie

Hmmm... Problem jest. Tylko jak długo będziemy czekać na jego rozwiązanie? Dzień? Dwa? A może wieczność? No cóż tak to już jest. Zawsze cierpi szary obywatel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

filmik już obejrzałem , wszystko fajnie pięknie tylko że ten filmik jest na youtube już dobre kilka miesięcy , czyżby gram.pl dopiero go wychwycił ?
sorrka mój błąd , dopiero teraz zauważyłem date drugiej stronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 21:48, Cadeus napisał:

No tak. Mamy problem a mimo to dodajemy materiały video, w newsie, które i tak nie zadziałają.


O problemach prawdopodobnie dowiedzieli się po publikacji newsa - to po pierwsze. Po drugie - gdyby po zorientowaniu się, że coś jest nie tak, skasowali newsa, zaraz pewnie wyskoczyłaby zgraja marud ze swoimi teoriami spiskowymi, jak to gram.pl maskuje swoje potknięcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zebyscie wy byli tacy doskonali we wszystkim. Prblemy techniczne sa na porzadku dziennym i jak o tym nie wiecie to wam wspolczuje, naprawde. A co do filmiku jest fajnie zrobiony, czekam na kolejna/e czesci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, CD-Action. Pamiętam jak jeszcze w zamierzchłych czasach was czytałem... teraz wystarczy mi internet :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzucajcie te materiały na youtube, albo pokrewny serwis, ostatnio chciałem zobaczyć filmik z FEAR''a, który trwał 5 minut i po 30 minutach załadowała się zaledwie połowa, a 10 minutowy filmik z youtube ładuje się do pełna w 5-7 minut.

Już nie mówiąc o tym, że powyższy filmik nie działa, po co uploadować newsa jeśli nie działa materiał, powinniście najpierw sprawdzać takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 21:14, Budep napisał:

Witajcie na gram.pl! Tutaj nigdy nic nie działa prawidłowo.

Trafne. Nic dodać nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aahahahahaha ohohoho nooo nie mooogeee...
''uraczyli'' nas łaskawie drugą częścią wycieczki do cda - uwaga - PO 8 MIESIĄCACH. ahahahahhaa.

o lol

spoko - o wplnmanii tez sobie pewnie przypomną. na dzien dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz, że dodawanie artykułu po OŚMIU miesiącach jest żenujące. Dwa, że prędkość waszych serwerów jest równie żenująca... U mnie materiał buforował się z maksymalną prędkością chwilową ~25 kilobajtów/s. Jak już chcecie promować własny hosting wideo, to chociaż zainwestujcie w serwery...
Heloooł?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 21:31, KHRoN napisał:

> A po co komentować, jak materiału nie da się oglądać?
żeby wyrazić dezaprobatę? wystarczyło z publikacją zaczekać aż rozwiązany zostanie "problem
ze streamingiem"


Wystarczyło poczekać z wprowadzeniem Wielkich Zmian na GRAM.pl™ do czasu solidnego przestestowania streamingu i upewnieniu się, że działa u przynajmniej 80% odbiorców. A tak pozostaje jedynie odpowiedzieć: Dziwne, u mnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 22:58, szypek26 napisał:

Raz, że dodawanie artykułu po OŚMIU miesiącach jest żenujące. Dwa, że prędkość waszych
serwerów jest równie żenująca... U mnie materiał buforował się z maksymalną prędkością
chwilową ~25 kilobajtów/s. Jak już chcecie promować własny hosting wideo, to chociaż
zainwestujcie w serwery...
Heloooł?!


To najwyraźniej twój internet jest żenujący, bo mi się cały filmik załadował w przeciągu kilku sek.

Topic
Świetny filmik, chciałbym, żeby gram.pl robiło ich więcej :P
Smuggler ftw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, albo to wasz serwer jest kompletnie do dupy albo moja neostrada plecie figle. Bo to co się dzieje gdy próbuje wczytać jakiś filmik na waszym gramowym serwerze to koszmar. Po 10 minutach ładowania ledwo co 30 sekund filmiku mogę obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc ja mogę uchodzić za szczęściarza, bo od pierwszego kliknięcia na "play" aż do samego końca, filmik nie zaciął mi się ani razu :D

Fajnie zobaczyć w końcu niemal cały skład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 23:28, AngelDeath napisał:

Cholera, albo to wasz serwer jest kompletnie do dupy albo moja neostrada plecie figle.


Wiesz, podałeś dwie możliwości, a w rzeczywistości problem leży (dosłownie i w przenośni) pomiędzy.

Serwery gramu mówią stanowcze ''nie'' neostradzie. I wzajemnie.
Na UPC bez problemu osiągam maksymalne prędkości mojego łącza, z kolei na neostradzie, jak wszystkim, leci mi jak krew z nosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszsyscy narzekają na łącza gram peel, a ja nigdy nie miałem z nimi problemu, download mam zawsze 600-1000kb/s, filmiki chodzą miodzio lux, naprawdę nie wiem o co krzyczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 23:16, Vojtas napisał:

Wystarczyło poczekać z wprowadzeniem Wielkich Zmian na GRAM.pl™ do czasu solidnego
przestestowania streamingu i upewnieniu się, że działa u przynajmniej 80% odbiorców.


LOL, ciekawe jak chciałeś to sprawdzić nie umożliwiając tym 80% odbiorców przetestowania gramowego wideo, czyli nie umieszczając takich filmików jak ten w sieci...

A filmik świetny, niektóre pytania rozwalają (choć to akurat nie zasługa gramu :D), a pomysł z SMG genialny, chyba najlepszy filmik jaki do tej pory na gramie miałem okazję obejrzeć. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować