Zaloguj się, aby obserwować  
VaraQ

Problem z okiem - (zdrowie)

8 postów w tym temacie

Witam. Od wczoraj moje lewe oko zaczyna czasem skakać w prawą stronę. Myślę, że to zez ale nie wiem. Czasami też drga i jest takie dziwne uczucie. Czy to może być zez? Czy to można wyleczyć? Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, zamiast pisać o czymś takim na forum od razu idźcie do lekarza. Albo chociaż na forum medycznym, tutaj zaraz ktoś Ci powie żebyś najnowsze sterowniki wgrał ew. zrobił reset.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O_O

Jeśli to nie jest podpucha to ... uhm ... idź do lekarza człowieku. Tam ktoś kompetentny ci pomoże. A nie na forum w sieci ... -_-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 13:31, KŁEJK napisał:

O_O

Jeśli to nie jest podpucha to ... uhm ... idź do lekarza człowieku. Tam ktoś kompetentny
ci pomoże. A nie na forum w sieci ... -_-.

Ja się chciałem dowiedzieć czy ktoś tak miał. I ew. ktoś pomoże. Do lekarza oczywiście pójdę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 13:26, albert.jarema napisał:

Witam. Od wczoraj moje lewe oko zaczyna czasem skakać w prawą stronę. Myślę, że to zez
ale nie wiem. Czasami też drga i jest takie dziwne uczucie. Czy to może być zez? Czy
to można wyleczyć? Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Jak najszybciej udaj się do okulisty, bo może z tego "wykluć się" coś poważniejszego. Mi tam oko drży jak za długo przed kompem siedzę, więc może idź se na spacer, czy coś, a nie siedź tyle przed kompem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 13:26, albert.jarema napisał:

Witam. Od wczoraj moje lewe oko zaczyna czasem skakać w prawą stronę. Myślę, że to zez
ale nie wiem. Czasami też drga i jest takie dziwne uczucie. Czy to może być zez? Czy
to można wyleczyć? Proszę o pomoc. Pozdrawiam


nie wiem, idź do lekarza. Podbno patrzeni w głęboką zieleń pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 13:26, albert.jarema napisał:

Witam. Od wczoraj moje lewe oko zaczyna czasem skakać w prawą stronę. Myślę, że to zez
ale nie wiem. Czasami też drga i jest takie dziwne uczucie. Czy to może być zez? Czy
to można wyleczyć? Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Od zeza oko nie drży. Sam mam małego zeza ale nigdy oko samo mi się nie trzęsło;| Tylko zamiast być prosto moje oczy są lekko skrzywione. Chłopie idź do okulisty i to jak najszybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować