Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Napisałeś,że nie ma Crunku w Polsce :P Wejdź na myspace''a Sokoła i Pono i zobacz co mają napisane <lol2>
No a co do klasyków..na przykład taki kawałek jak "Ja mam to co ty" (który ostatnio zapodałem ;]) nie miał by w dzisiejszych czasach siły przebicia i mało kto by się tak naprawdę zajarał tym.Wielu raperów się wypaliło,nie mają pomysłów na piosenki i powstają takie 50 Centy :/ Ale na szczęście są takie klasyki do których warto wracać,a jak już naprawdę będzie tragicznie,pozostanie mieć nadzieję,że Tupac jednak żyje albo że K44 nagra nową płytę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy Rap jest i będzie, tyle że jest go mało. Grammatik, Fenomen, Ostry, Molesta, trochę bym mógł tu tego wymienić, ale teraz zamiast dobrego Rapu z przekazem jest Gural (Którego mimo wszystko, uważam za jednego z najlepszych). A na ożywienie K44 raczej nie masz co liczyć, bez Magika to już nie byłoby to ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K44 jakoś bez Magika mógł nagrać płytę 3:44 i szczerze mówiąc chyba podoba mi się najbardziej ze wszystkich płyt Kalibra :p No ale na pewno Magik był najlepszy,najbardziej charakterystyczny,ale Joka i Abradab (WSZ i CNE to pozostawię bez komentarza...) też nie są źli i mogli nagrać dobrą płytę,więc kto wie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 20:17, NuGGet napisał:

ale teraz zamiast dobrego Rapu z przekazem jest Gural (Którego mimo wszystko, uważam za jednego z najlepszych).

Hans - "jest popyt – jest podaż. Prawa rynku tego nie pokonasz specjalisto "...
Gural jest najlepszy (przynajmniej sposrod tych bragga''owcow, ktorych slucham (-lem)), ale mimo to wolalem go za czasow "Nokautu" czy "Opowieści z betonowego lasu".

Czy to prawda, ze "El Polako" ma wyjsc 14 czy tam 16 czerwca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 20:24, Damian14BO napisał:

Gural jest najlepszy (przynajmniej sposrod tych bragga''owcow, ktorych slucham (-lem)),
ale mimo to wolalem go za czasow "Nokautu" czy "Opowieści z betonowego lasu".

Ja też ;] Tamte płytki miały klimat podziemia ;] Te nowe też są kozackie, ale na tamtych nie było komerchy, złotych zębów itp. ;p Ile ja bym dał za nową płytę właśnie w klimacie Nokautu ;] To było mistrzostwo, jedna z najlepszych Rapowych płytek IMO ;D

Dnia 13.05.2008 o 20:24, Damian14BO napisał:

Czy to prawda, ze "El Polako" ma wyjsc 14 czy tam 16 czerwca?

Gdzie to wyczytałeś? ;p

zippo666
Dziecko, idź do tematu o teletubiśiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 20:27, NuGGet napisał:

Gdzie to wyczytałeś? ;p

No i tu jest problem wlasnie- nigdzie. Kumpel mi powiedzial, ale on tez nie pamieta. Znalazlem pare komentarzy na youtube do tych filmikow z roznych imprez promujacych "El Polako" i tam pisali, ze wlasnie tego 16 czerwca.
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=el+polako+16+czerwca&btnG=Szukaj+w+Goo gle&lr= - zobacz pierwszy link - "news zostal usuniety"... Ale wolalbym pewna date 16.06, niz nawet 15.05 ;], ktora mialaby byc znow przelozona. Podobnie bylo z "Deep Hans" 52 (to chyba najswiezszy przyklad) - miala wyjsc na przelomie sierpnia i wrzesnia, potem premiere przesunieto na czas nieokreslony, w koncu pojawila sie data - 6 lutego. Ale ktos cos zawalil i plyta ukazala sie siodmego... A ten bit http://pl.youtube.com/watch?v=izCTAr9c-PI jest fenomenalny, jesli reszta bedzie trzymac taki poziom, to bedzie kozacko.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 18:15, NuGGet napisał:

Znalazłem na YT jeszcze Każdy ma Chwile ;]
http://pl.youtube.com/watch?v=qi51S2uT5ys&feature=related


Wersja z Blokersów jest o wiele lepsza a do niej nie ma teledysku. Jest jeszcze inna wersja z jeszcze innym bitem. A teledysk "Friko" widziałem już wcześniej i trza przyznać, że fajny. Myślałem, że chłopaki z Wawy nie mają takiej ekipy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka, kurcze no nie wiem... Głęboka piosenka. http://pl.youtube.com/watch?v=Jz-WZCkFerw&feature=related
Tak w ogóle ostatnio wsłuchałem się w Pc Park - Szansa, Pc Park - Ściany... Polecam piosenki, niestety na YT ich nie znalazłem ale posłuchać warto, bo są przednie. Ogólnie nie wiedziałem, że Pc Park tak ostro daje. ;]
PS. Mam propozycje do modów, a raczej zapytanie: Jest szansa na zezwolenie przeklinania w tym wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 19:37, Shadowser napisał:

PS. Mam propozycje do modów, a raczej zapytanie: Jest szansa na zezwolenie przeklinania w tym wątku?

Takie propozycje to formularz. Ale nie wroze sukcesow - regulamin na forum jest jeden. Zreszta po co bluzgi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2008 o 19:37, Shadowser napisał:

Tak w ogóle ostatnio wsłuchałem się w Pc Park - Szansa, Pc Park - Ściany... Polecam piosenki,
niestety na YT ich nie znalazłem ale posłuchać warto, bo są przednie. Ogólnie nie wiedziałem,
że Pc Park tak ostro daje. ;]

no, PC Park jest zajebisty ;] "Klatki" mogę słuchać bez przerwy, motywujący kawałek ;] Walcz Walcz Walcz ;] Ten kawałek zresztą był w takim dokumencie o hooligans, na YT jest ten film w kawałkach, "Klatka" się nazywa, od tego samego typa który zrobił "Blokersów ;]

Dnia 14.05.2008 o 19:37, Shadowser napisał:

PS. Mam propozycje do modów, a raczej zapytanie: Jest szansa na zezwolenie przeklinania
w tym wątku?

Cenzuruj ;] Pełno razy modki mówiły ze nasz temat nie będzie miał specjalnych przywilejów na tym forum, temat o freestyle nam zamknęli bo jakieś bachory zaczęły tam szaleć ;/

BTW: Dzisiaj było u mnie w szkole zebranie, i cud, ŻYJE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 19:42, NuGGet napisał:

no, PC Park jest zajebisty ;] "Klatki" mogę słuchać bez przerwy, motywujący kawałek ;]
Walcz Walcz Walcz ;] Ten kawałek zresztą był w takim dokumencie o hooligans, na YT jest
ten film w kawałkach, "Klatka" się nazywa, od tego samego typa który zrobił "Blokersów
;]

Tak ten kawałek po prostu nie ma sobie równych (chociaż w sumie to ma, ale ten taki wyjątkowy), ogólnie człowieka potrafi zmotywować, by o coś się starał i nie odpuszczał. To jest świetne!

Dnia 14.05.2008 o 19:42, NuGGet napisał:

Cenzuruj ;] Pełno razy modki mówiły ze nasz temat nie będzie miał specjalnych przywilejów
na tym forum, temat o freestyle nam zamknęli bo jakieś bachory zaczęły tam szaleć ;/

No szkoda, będę musiał cenzurkę wstawiać. ;P

Dnia 14.05.2008 o 19:42, NuGGet napisał:

BTW: Dzisiaj było u mnie w szkole zebranie, i cud, ŻYJE :D

Nie no gratz! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 19:37, Shadowser napisał:

Tak w ogóle ostatnio wsłuchałem się w Pc Park - Szansa, Pc Park - Ściany... Polecam piosenki,
niestety na YT ich nie znalazłem ale posłuchać warto, bo są przednie. Ogólnie nie wiedziałem,
że Pc Park tak ostro daje. ;]


Niestety żadna z wymienionych przez Ciebie piosenek nie jest PC parku (oprócz kaltki). Szansę śpiewa Fenomen a Ściany Projektanci. Nie da się jednak ukryć, że kawałki przednie i kiedyś mi się podobały ale po 500 razach jak je słyszałem już sie nudzą.

Dnia 14.05.2008 o 19:37, Shadowser napisał:

PS. Mam propozycje do modów, a raczej zapytanie: Jest szansa na zezwolenie przeklinania
w tym wątku?


Bezsens. Wystarczy, że możemy dawać linki do bardzo niecenzuralnych utworów. Poza tym po co to komu. Nie umiesz się bez nich obejść?

PS: Witamy ponownie na forum PJ ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 21:42, YahooPL napisał:

Niestety żadna z wymienionych przez Ciebie piosenek nie jest PC parku (oprócz kaltki). > Szansę śpiewa >Fenomen a Ściany Projektanci. Nie da się jednak ukryć, że kawałki przednie
i kiedyś mi się podobały ale po 500 razach jak je słyszałem już sie nudzą.

Sorry nie znam się na tym zapewne tak jak Ty, ale jak słucham to mi wyświetla, że to PC Park śpiewa, no ale dobra. Nieważne, obie czy tam nawet te trzy piosenki rządzą i tak czy siak. ;]

Dnia 14.05.2008 o 21:42, YahooPL napisał:

Bezsens. Wystarczy, że możemy dawać linki do bardzo niecenzuralnych utworów. Poza tym
po co to komu. Nie umiesz się bez nich obejść?

Umiem się bez nich obejść przecież. Tak tylko walłem nietrafioną propozycją. ;]

Dnia 14.05.2008 o 21:42, YahooPL napisał:

PS: Witamy ponownie na forum PJ ;D

Ciiiii.... ;P A teraz mnie się zachciało tego słuchać http://pl.youtube.com/watch?v=aWynVUSpQbU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten bit Mathea w El Polako jest prze kozacki ;] Jeśli cała Płyta będzie na bitach Mathea to ją kupuje na 100%
Chociaż z PDG najbardziej lubie Bubla ;] Kasta też jest niezły ostatnio się tą Braggą zajarałem, ale bity muszą być tłuuste ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 22:00, NuGGet napisał:

Peji chyba nie służą loty samolotem ;] Patrzcie na jego mine ;p I to jego "...kur***"...."
mówi samo za siebie ;p
http://pl.youtube.com/watch?v=VyVqUtpZN_0&feature=related


Szczerze? Nic ciekawego...

Dnia 14.05.2008 o 22:00, NuGGet napisał:

Peja / Sluims Attack - Piętnastak - Klip z okazji 15''stolecia SLU ;]
http://pl.youtube.com/watch?v=HkUL2-q0cZ8&feature=user


To już o wiele bardziej ciekawsze. Dobrze, że od czasu do czasu tu zaglądam i czytam te newsy co dajesz bo wiele by mnie ominęło. Kawałek i klip bardzo dobry. Muszę się tż pochwalić, że w sobotę będę na 15-leciu SLU w Arenie i nie mogę się już doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, mam do Was małą prośbę... Moglibyście tak króciutko streścić poprzednie dwa rapowe tygodnie? Zapowiedzi jakichś płytek albo coś? Bo przez dwa tygodnie nie miałem dostępu do internetu, a przekopywanie przez sterty stron na forum albo na hip-hop.pl w poszukiwaniu pojedynczych ciekawych wydarzeń to nic fajnego. Z góry dzięki.

Nugget
Przejeżdżałem dzisiaj przez Legnicę, ale to był tylko taki przelot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 22:00, NuGGet napisał:

Peji chyba nie służą loty samolotem ;] Patrzcie na jego mine ;p I to jego "...kur***"...."
mówi samo za siebie ;p
http://pl.youtube.com/watch?v=VyVqUtpZN_0&feature=related

Lolz, a ja tam lubię sobie polatać samolotem. ;P

Dnia 14.05.2008 o 22:00, NuGGet napisał:

Peja / Sluims Attack - Piętnastak - Klip z okazji 15''stolecia SLU ;]
http://pl.youtube.com/watch?v=HkUL2-q0cZ8&feature=user

A widziałem właśnie wczoraj, niezły klip i piosenka też. Wpada w ucho. Mnie się ogólnie podoba, jak i inne jego rymy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 20:20, razormw napisał:

K44 jakoś bez Magika mógł nagrać płytę 3:44 i szczerze mówiąc chyba podoba mi się najbardziej
ze wszystkich płyt Kalibra :p No ale na pewno Magik był najlepszy, najbardziej charakterystyczny, ale
Joka i Abradab (WSZ i CNE to pozostawię bez komentarza...) też nie są źli i mogli nagrać
dobrą płytę, więc kto wie...;)


Joka według mnie mógłby, nagrac bardzo dobrą płytę z "przekazem".
Kawałek "Moja obawa" jest jednym z moich ulubionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować