Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Ja osobiście słucham Płomienia 81(dissy na Tedego i nie tylko), Killaz group (najlepszy kawałek moim zdaniem To o nich, to dla nich) oraz Piha (czarny kruk,rosyjska ruletka itp.) ... Dla mnie są najlepsi. No i Peja też ma dobre kawałki:) Ale Tedego nie nawidze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reprezentujący Düsseldorf, polsko-niemiecki raper Toony podpisał kontrakt z Prosto Label.

Dzięki temu, jeszcze w tym roku ukaże się debiutancki album rapera pt. "Ehrenkodex". Na albumie oczywiście nie zabraknie także kawałków, w których Toony będzie rapował po polsku. Krążek ukaże się zarówno w Niemczech jak i w Polsce. Według wcześniejszych informacji, na albumie "Ehrenkodex" gościnnie pojawią się m.in. Kollegah, Migo oraz Farid Bang.

W zeszłym roku Toony opublikował w internecie swój darmowy mixtape pt. "Over The Top" oraz gościnnie pojawił się na albumie Kollegah pt. "Alphagene".

Więcej informacji już wkrótce na www.prosto.pl

Poniżej możecie obejrzeć klip do utworu "Deine Stärke" w którym gościnnie pojawia się Sahin. Klip w części został zrealizowany w Polsce.


http://pl.youtube.com/watch?v=GyQONYELulw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50 Cent ma tyle wspólnego z rapem...mogę ci zapewnić,że nikt w tym temacie nie lubi 50 Centa,a ja wręcz nie uważam go za rapera,bo w tekstach 0 przesłania,sam szpan i lans.Poza tym jest beznadziejny na żywo xD gorzej niż ja pod prysznicem xD więc lepiej podaj lepsze przykłady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o Peji się nie będę wypowiadał bo ja go nie lubię :p nie podoba mi się to jego "reprezentuje biedę" a w teledyskach za plecami mercedesy ;/ ale na pewno jest to lepsze niż emo-skate-punk Blog 27 i Tokio Hotel..ale nie będę o nich mówił co uważam bo nie chciałbym bana za przeklinanie dostać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 19:38, HiSin napisał:

wystarczającym przykładem jest peja

Ja nie lubisz go to się nie wypowidaj. Możesz być powodem niepotrzebnych spięć, a takich już tutaj było kilka i skończyło się wszystko na interwencji moderatora. Wyraźne jest napisane że temat jest dla osób lubiących hip hop..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUBIN NA ŻYWO- MOLESTA
Termin
: 31 maja 2008

Godzina rozpoczęcia
: 17.00

Godzina zakończenia
: 23.30

Kategoria imprezy
: Koncert

Miejsce
: Centrum Kultury

Organizator
: Centrum Kultury MUZA

Telefon
: 076/ 746 22 66

E-mail
: marketing@ckmuza.pl

Strona www
: www.ckmuza.pl

Wystąpią: Molesta, Grupa Operacyjna, DSL, WZW, ZIP Skład.Miejsce imprezy: Dziedziniec OK "Wzgórze Zamkowe",bilety 20 zł, w dniu koncertu 25 zł. Rezerwacja tel. 076/ 746 22 66. Szczegóły na: www.ckmuza.pl

Jak ktoś będzie miał czas i chęci to zapraszam ;] Lubin jest ode mnie oddalony o jakieś 20 KM, więc po koncercie można urządzić melanż ;]

hisin >
Za przeproszeniem, czy możesz zrywać się z tego tematu panie kochający inaczej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 19:37, razormw napisał:

50 Cent ma tyle wspólnego z rapem...mogę ci zapewnić,że nikt w tym temacie nie lubi 50
Centa,a ja wręcz nie uważam go za rapera,bo w tekstach 0 przesłania,sam szpan i lans.Poza
tym jest beznadziejny na żywo xD gorzej niż ja pod prysznicem xD więc lepiej podaj lepsze
przykłady :P


Heheh, u nas w wątku o metalu też czasem ktoś i zarzuca kapele, które maja tyle związanego z metalem co przeciętny drwal. Przyzwyczajajcie się ignorować takich "prowokatorów" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh,trudno unikać jak ktoś bez jakichkolwiek wiadomości wchodzi w temat o rapie,zarzuca dwoma pseudonimami(bo pewnie więcej nie zna...), w tym jeden totalna <cenzura> i mówi : "Nie lubię rapu" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Heh,trudno unikać jak ktoś bez jakichkolwiek wiadomości wchodzi w temat o rapie,zarzuca
> dwoma pseudonimami(bo pewnie więcej nie zna...), w tym jeden totalna <cenzura>
> i mówi : "Nie lubię rapu" xD
>

To u nas wpadają i rzucają mniej więcej (przykład z księżyca) "Lóbię metal. Zwłaszcza My Chemical Romance i Fallout Boj" Jakby ktoś nie wiedział to ma tyle do metalu co Britnej Dzida :P

Żeby nie było offtopu:

Ogólnie jako tolerancyjny kindermetal nie mam nic do dobrego rapu. Nie bawię się w stereotypy, że rap (hip hop ;) Jak można słuchać nurtu w kulturze? :P) to taki Peja czy inny przytoczony tu już Fyfty Sent. Rap jako muzyka jest ogólnie bardzo fajny, ale mój kontakt z nią raczej kończy się na Kaziku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 19:37, razormw napisał:

50 Cent ma tyle wspólnego z rapem...mogę ci zapewnić,że nikt w tym temacie nie lubi 50
Centa,a ja wręcz nie uważam go za rapera,bo w tekstach 0 przesłania,sam szpan i lans.Poza
tym jest beznadziejny na żywo xD gorzej niż ja pod prysznicem xD więc lepiej podaj lepsze
przykłady :P


A mógłbyś nie mówić k**** za wszystkich? Może najpierw wypadałoby każdego spytać, ok? To, że kogoś nie lubisz, nie oznacza, że nagle wszyscy go nienawidzą... Mogę cię zapewnić, że dzisiaj każdy raper dupczy o hajsie i o tym, że z niego wielki OG -.- No i wypadałoby ci przypomnieć, że 50 robi gangsta rap, gdzie lans jest jego elementem. Jeśli chciałeś być fajny i śmieszny jak cała reszta BWS-Game-boyów, to ci się udało - trzeba przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 20:42, bojanzaw napisał:

Mogę cię zapewnić, że dzisiaj każdy raper /.../

Który? O.S.T.R? Eldo? Fisz? Tymon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra,może przesadziłem,że każdy..ale tak samo ty przesadzasz,że "dzisiaj każdy raper dupczy o hajsie i o tym, że z niego wielki OG".Może jest to jakiś swego rodzaju "trend"w rapie, najłatwiejszy sposób na zarobienie hajsu,ale nie każdy jest o tym rapuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 20:46, ko?nik napisał:

> Mogę cię zapewnić, że dzisiaj każdy raper /.../
Który? O.S.T.R? Eldo? Fisz? Tymon?

Już mi nie gadajcie o polskim rapie, bo jest słaby w porównaniu do US. Co słyszę jakiś kawałek nowy, to "I''m a gangsta", " you fuckin with a G", "we gangsta all the time" -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 20:50, bojanzaw napisał:

Już mi nie gadajcie o polskim rapie, bo jest słaby w porównaniu do US. Co słyszę jakiś
kawałek nowy, to "I''m a gangsta", " you fuckin with a G", "we gangsta all the time"

No to nie każdy, tylko amerykański. I jak to się ma do Twojej teorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować