Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2007 o 20:58, NuGGet napisał:

Dobra panowie, mówcie jak oceniacie biciwo :D
http://files.filefront.com/TSMbit1mp3/;8812894;/fileinfo.html
Długo go nie robiliśmy, tylko kilka minut, ale nam sie spodobał ten bit :) Najlepiej słuchać
na mocnych basach, jest lepszy efekt :)

Niezły, podoba mi się, ale coś mi tam nie pasuje...kurde nie wiem za bardzo jak to wyjaśnić, taki dźwięk, jakby głośnik uderzał o obudowę (tylko taki przykład, głośniki mam sprawne:)) i to tak lekko w tle słychać, jak się przysłuchasz to będziesz wiedział o co mi chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2007 o 21:23, TmJ napisał:

Niezły, podoba mi się, ale coś mi tam nie pasuje...kurde nie wiem za bardzo jak to wyjaśnić,
taki dźwięk, jakby głośnik uderzał o obudowę (tylko taki przykład, głośniki mam sprawne:))
i to tak lekko w tle słychać, jak się przysłuchasz to będziesz wiedział o co mi chodzi:)

Wiem właśnie, to w tle takie dziwne efekty ;P Ale następne bity zrobimy lepsze, teraz dopiero sie uczymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 20:22, NuGGet napisał:

Zrobiłem dzisiaj z hate mastah''em przezkozacki (naszym zdaniem :P) bicior :D

Orzech, mała nieścisłoć:P

Orzeszek 21:08:06
wiem ze chu*owy :P
Orzeszek 21:08:13
ale to dzisiaj tak na szybko byl :P

To jak w końcu?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bicik fajny, ale nie potrzebne "skrecze" :P Czegoś jeszcze brakuję, ale trudno mi powiedzieć...hmmm jakiegoś sampla takiego, takiego...innego :D no nie wiem jak na 5 min roboty wypas :D No i czekam na nagranie.

Edit:
U mnie też :

NuGGet 21:24:26ja swoj bicior na forum dalem
21:24:32tak zchu*****ły

heheh no w sumie to jak ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 20:58, NuGGet napisał:

Dobra panowie, mówcie jak oceniacie biciwo :D
http://files.filefront.com/TSMbit1mp3/;8812894;/fileinfo.html
Długo go nie robiliśmy, tylko kilka minut, ale nam sie spodobał ten bit :) Najlepiej słuchać
na mocnych basach, jest lepszy efekt :)


Dobre ;D Przemylffoniasto ziąąąąąąąąąąą xD Te skretche mogły być tylko na początku, ale jest git. Jednakże do polskiego rapu mi to nie pasuje, nie wiem czemu :P 8/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2007 o 21:45, bojanzaw napisał:

Dobre ;D Przemylffoniasto ziąąąąąąąąąąą xD Te skretche mogły być tylko na początku, ale jest
git. Jednakże do polskiego rapu mi to nie pasuje, nie wiem czemu :P 8/10 :)

Bo to miał być niggaski bit :P Ale jak coś tam nawijaliśmy to nam do niego pasowało :P Ale to bit na początek, jak sie rozkręcimy to będzie git :D A te skrecze, jak tak teraz słucham, trochę nie przypasowały :P Ale jak na początek to chyba dobrze?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 21:30, Kermit 13 napisał:

heheh no w sumie to jak ? :D

Kermit, Nugg chciał, żeby go pochwalić i zaprzeczyć temu, co napisał:D

NuGGet
Bardzo ładnie kozacki bit :)
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2007 o 21:58, Gandhii napisał:

Kermit, Nugg chciał, żeby go pochwalić i zaprzeczyć temu, co napisał:D

Proste xD Ale tak serio, to jak na nasz pierwszy bit, to chyba nie było tak źle? :P Jeszcze sie rozkręcimy, dzisiaj byśmy coś nagrali, ale mała libacja sie zrobiła, i jak nawijaliśmy do mikrofonu, to nam sie słowa plątały ;P Ale tekst mieliśmy nawet w miarę, chociaż strasznie krótki :P Ale teraz go nie pokaże, dopiero jak nagramy ;P

Coś nam na dodatek odj****, wydrukowaliśmy tekst "Na żywo z Poznania" i wkręciliśmy sobie że jesteśmy z PDG xD Ale teksty Gurala i reszty, to jak dla nas narazie za wysokie progi :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowości z Asfaltu :D

Z przyjemnością prezentujemy kalendarz wydawniczy na przyszły rok:

18 stycznia 2008 - Metro "Hands In Motion" (CD/1LP) Zapowiadana na listopad producencka płyta Metro ukaże się jednak na
początku przyszłego roku. Na albumie: ex-Lootpacki Wildchild i DJ Romes, Abstract Rude, Athletic Mic League, Skill Mega z Jid Sames''em, Skill Mega z LWC (Afront + O.S.T.R.) oraz Fisz.

22 luty 2008 - O.S.T.R. "Ja tu tylko sprzątam" (CD/2LP) Nowy solowy album O.S.T.R. Równolegle z regularną wersją wydajemy edycję specjalną wzbogaconą o drugi krążek z instrumentalami z płyty.

marzec - Magierski/Tymon "Oddycham smogiem" (CD/1LP) Zupełnie inne niż na "Kodexach" melancholijne i downtempowe oblicze producenckie Magiery plus Tymon na mikrofonie w wysokiej formie. Przy produkcji albumu Magierę wspiera Mały72.

maj - Returners & El Da Sensei "Global Takeover" (CD/1LP) Po udanej kooperacji na singlu "Different..." (Piosenka kończącego się właśnie tygodnia w "Radio Sfera" z Torunia), ekipa Returners powróci w przyszłym roku z płytą nagraną w całości z El Da Sensei (ex-The Artifacts).

jesień - Fisz Emade - na razie bez tytułu (CD/2LP) Prace nad nowym albumem braci rozpoczęły się już jakiś czas temu. Spodziewamy się więc jak zwykle dopracowanego koncept albumu na najwyższym poziomie producenckim i lirycznym.

Na jesień 2008 planujemy także bombę: Wspólny album O.S.T.R. (produkcja) z jednym z amerykańskich raperów. Na razie nie zdradzamy więcej szczegółów (CD/2LP).


Najlepiej zapowiada się OSTRy (2cd + na koniec roku duet ;D) oraz powrót Tymona. Będzie grubo, oj będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 06:59, Damian14BO napisał:

Nie no, ziąąąąąą, przemylffffoniasty bit ;] Ale szybko nagrajcie coś do niego, a nie w kółko
bro chlacie ;P Bo tak to nigdy nic nie nagracie xD
Peace


no to fajnie ze bit się podoba;D
cały czas pracujemy nad swoją undergroundową płytką ;D
dziś może wykonam stronę TSM Projekt.
Zapodam Link do oceny jak coś ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś kooperacja? Ja też coś tam kminie :] Stykło by mi, żębyście zapodali temat i bit i jest już zwrota jak coś :P Miałem nagrywać solową płytkę, ale matura teraz i słabo z czasem, ale na jakiś co-op to się zawsze czas znajdzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaaaa dziś śmigam po mieście a tu plakaty z ostrym :D Koncert wreszcie chyba go 2 lata nie było :D wypas sprawa jedyne małe, ale...h***wy klub :/ Mogli dać w innym no ale ja tego nie organizuje :P

Araondoion Hmmm o co chodzi ? :P jaki oryginał ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 09:22, MastAlol napisał:

Może jakaś kooperacja? Ja też coś tam kminie :] Stykło by mi, żębyście zapodali temat i bit
i jest już zwrota jak coś :P Miałem nagrywać solową płytkę, ale matura teraz i słabo z czasem,
ale na jakiś co-op to się zawsze czas znajdzie :]


pomysł dobry :]
jakiś kawałeczek z featurngiem zawsze się przyda ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 09:22, MastAlol napisał:

Może jakaś kooperacja? Ja też coś tam kminie :] Stykło by mi, żebyście zapodali temat i bit
i jest już zwrota jak coś :P Miałem nagrywać solową płytkę, ale matura teraz i słabo z czasem,
ale na jakiś co-op to się zawsze czas znajdzie :]

Gdyby co, ja jestem ZA :D W sumie to kiedyś można by nawet i jakiś wspólny projekt zrobić :D Zebrać sie, tzn. stali bywalcy tematu, powysyłać sobie wszyscy nawzajem, ale nawet na forum dać, bity, potem coś po dogrywać itp. ;P Mogłoby coś z tego dobrego wyjść :D

A co do Twojego posta z newsami z Asfalt Records...
Nie mogę sie doczekać na płytę Ostrego, i ten jego drugi projekt z jakimś raperem ze Stanów :D "Brother on the run" np. był kozacki, i dobrze to wyszło jak Ostry nawijał z Craig''em G :D
I ciesze sie że Tymon powraca, ciekawe co go nasżło wrócić po tych paru latach?:P

Kermit >>
Kurcze, u mnie (w Legnicy) w ogóle nie ma żadnych dobrych, rapowych koncertów :/ Zawsze jedynie meza i inne grupy operacyjne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 12:25, Araondoion napisał:

tej ziomy :P
powiedzcie mi jaki jest oryginal tego co w tle
Kenye West - Stronger - http://pl.youtube.com/watch?v=cZd1Js0QaOI
Kenye West - Gold Digger http://pl.youtube.com/watch?v=LU13MRtSD7E
pilne ;) bo mnie to nurtuje ;)


Nie wiem czy o to Ci chodzi, bo kawałki są oficjalne, ale może o sample ...

Gold Digger jest na samplach z "I Got a Woman" Ray''a Charles''a, a Stronger ma sample z "Harder, Better, Faster, Stronger" Daft Punk.
Jeśli nie o to ci chodzi to .... CO JARAŁEŚ ??? xD

Z innej beczki, w pace siedzi właśnie T.I.. Po tym jak został przyłapany na próbie kupna broni [za pośrednictwem ochroniaża], policja przeszukała także jego mieszkanie ... Co lepsze, do następnej rozprawy T.I. musi poczekać w więzieniu, ponieważ sędzia nie zezwolił na szansę wpłacenia kaucji.

Tutaj > http://projects.ajc.com/gallery/view/metro/atlanta/guns1016/ macie to co znaleziono w domu T.I. ... czyżby się chłopak na wojnę wybierał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować