Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Nieraz ostatnio słyszałem bardzo fajny utwór Akona. Lecz nie wiem jaki ma tytuł i tu mam problem. Dlatego mam nadzieję że ktoś z Was mi pomoże tym że zna tytuł tej piosenki. Pamiętam że refren brzmiał coś w rodzaju ,, HASLA ,, czy coś takiego. Wie ktoś o co mi chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11 grudnia wyjdzie płyta członków Wu-Tang Clan.Płyta nosić będzie tytuł '''' 8 diagrams ''''.Płyta promowana jest singlami '''' Wath Your Mouth '''' i '''' The Heart Gently Weeps ''''.Na płycie usłyszymy zwrptki wszsystkich członków Wu,wraz z O.D.B.(R.I.P.),którego zwrotkę usłyszymy w kawałku '''' Campfire ''''.Za produkcje na płycie opowiada w większości lider grupy producent i raper RZA.Gościnnie na płycie usłyszymy takich gośc i jak : Q-Tip,Killah Priest,Gerald Aston,Shavo Obadjian znanego gitarzysty członka grupy System Of A Down.Dziś prezentuję prawdziwą tracklistę płyty która uległa zmianie oto ona:

01. "The Legacy Heroes" Produced by RZA
02. "Ropes & Knives" Produced by RZA
03. "Shaolin Trip" Produced by Mathematics
04. "Kids With Words" Featuring Q-Tip Produced by RZA
05. "Definition Of Pain" Produced by Loose Change
06. "Steel Vision" Featuring Killah Priest Produced by Mathematics
07. "Life Changes" Produced by RZA
08. "Watch Your Mouth" Produced by DJ Scratch & RZA
09. "Ancient Crunch" Produced by Aqua Kid
10. "Tenz" Produced by Choco 11. "Campfire
12. "Thug World" Featuring Shavo Odadjian Produced by RZA & King Tech
13. "You Can''t Stop Me Now" Featuring John Frusciante Produced by RZA 14. "We Got This
15. "The Heart Gently Weeps" Featuring Erykah Badu Produced by RZA & George Drakoulias
16. "Wolves" Featuring George Clinton Produced by RZA
17. "Take It Back" Produced by Easy Mo Bee & RZA
18. "They Want To Stick Me For My Riches" Featuring Gerald Alston Produced by Mathematics & RZA
19. "Weak Spot" Produced by RZA
20. "Half A Billion" Produced by RZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 23:18, choper napisał:

Nieraz ostatnio słyszałem bardzo fajny utwór Akona. Lecz nie wiem jaki ma tytuł i tu mam problem.
Dlatego mam nadzieję że ktoś z Was mi pomoże tym że zna tytuł tej piosenki. Pamiętam że refren
brzmiał coś w rodzaju ,, HASLA ,, czy coś takiego. Wie ktoś o co mi chodzi?


Jeśli w TV to z jego udziałem obecnie leca:

Akon - Sorry, Blame It On Me
T-Pain - Bartender [feat. Akon]
Wyclef Jean - Sweetest Girl (Dollar Bill) [feat. Akon, Lil'' Wayne & Niia]

Innych ostatnio nie widziałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 23:54, Araondoion napisał:

zmiana klimatu slucham sobie plytki Wdowy - Braggacadabra ;)

www.wdowa.com ;) ale na plycie pezeta slabo dala rade ;)

Ona chyba nawijała na soundtracku do Blokersów ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 12:15, YoungCezar napisał:

nie mozna juz mowic o reaktywnosci K44...bez Magika to juz niebedzie Kaliber 44, nie ta sama
muzyka

No właśnie, a szkoda :/ Magika nie da sie zastąpić nikim innym.

BTW: Gdzie sie ta pałka Kryszek podziewa? Dalej ma kompa zepsutego?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 12:15, YoungCezar napisał:

nie mozna juz mowic o reaktywnosci K44...bez Magika to juz niebedzie Kaliber 44, nie ta sama
muzyka


Ale zauważ, że 3 płyta była nagrywana już bez Magika, a według mnie ciągle trzyma klasę. Jasne, że był on (Magik) kimś wyjątkowym, ale jego odejście nie musi w końcu oznaczać definitywnego końca zespołu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 14:32, Lesz3yk napisał:

Ale zauważ, że 3 płyta była nagrywana już bez Magika, a według mnie ciągle trzyma klasę. Jasne,
że był on (Magik) kimś wyjątkowym, ale jego odejście nie musi w końcu oznaczać definitywnego
końca zespołu...

W sumie, to fajnie by było jakby reaktywowali K44 :) Tylko ciekawe kim by zastąpili Magika?
Chociaż ostatnio było zamieszanie z Rahem i Fokusem, rozwiązali Pokahontaz bo poszło o 100 złotych i nie wiadomo czy dalej chcieliby ze sobą współpracować :/

Z Rahem i Fokusem :P LOL xD Pomyliło mi sie wszystko z Paktofonikom (Paktofoniką?:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:44, bojanzaw napisał:

Który z was potrafi C-Walk i pokaże jakiś swój tutorialik? :) Nie odsyłać mnie na youtube do
innych ludzi, tylko chcę zobaczyć wasze ;P

Wątpię żeby ktoś to umiał na tyle żeby sie z tym pokazywać publicznie ;P
Ale jak dla mnie, to C Walk jest dla Niggas''ów, zwykły białas jakos nie pasuje mi do tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:46, NuGGet napisał:

> Który z was potrafi C-Walk i pokaże jakiś swój tutorialik? :) Nie odsyłać mnie na youtube
do
> innych ludzi, tylko chcę zobaczyć wasze ;P
Wątpię żeby ktoś to umiał na tyle żeby sie z tym pokazywać publicznie ;P
Ale jak dla mnie, to C Walk jest dla Niggas''ów, zwykły białas jakos nie pasuje mi do tego
:P


Wystarczy się pomalować na czarno i prawie jak nigga ;P Ja zaczynam to trenować, bo wypaśne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 21:04, bojanzaw napisał:

Wystarczy się pomalować na czarno i prawie jak nigga ;P Ja zaczynam to trenować, bo wypaśne
;D

Ja też bym może i zaczął to trenować, ale czasu nie mam :P I do tego nieźle trzeba sie nagibać przy C Walk''u :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:06, NuGGet napisał:


> Wystarczy się pomalować na czarno i prawie jak nigga ;P Ja zaczynam to trenować, bo wypaśne

> ;D
Ja też bym może i zaczął to trenować, ale czasu nie mam :P I do tego nieźle trzeba sie nagibać
przy C Walk''u :P


Wiesz, może dzięki temu schudnę :P The V jest łatwe jako tako. Na razie gubię synchro, ale mam nadzieję, że z czasem będzie mi to gładko szło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować