Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2008 o 12:15, NuGGet napisał:

Polskie Rapowe płyty nigdy nie są drogie ;P Najdroższa jaką widziałem, to chyba nowe JWP za 40 zeta ;P

Co nie zmienia faktu, że O.S.T.R na prawdę tanio sprzedaje swoje płyty. 20-25 zł za album to bardzo małe pieniądze i to jest pewnie kluczem do złotych płyt za sprzedaż. A jeżeli dodamy, że na płytach jest po 21 (jak na nowym krążku) lub 23 (jak na HollyŁódź) utwory to za jedną piosenkę wychodzą grosze. I bardzo dobrze, jest tanio, dużo osób kupuje, a poza tym Ostry znowu ma szansę na złoto, czy nawet platynę.
Inne polskie płyty? Niektóre chodzą po około 35zł, więc Ostry sprzedaje tanio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2008 o 12:24, ko?nik napisał:

Inne polskie płyty? Niektóre chodzą po około 35zł, więc Ostry sprzedaje tanio ;)

Jak popatrzyłem w necie, i trochę płyt sobie przypomniałem, to jednak najdrożej chyba swoje płyty sprzedaje WWO ;P Witam Was w Rzeczywistości kosztowało z początku chyba 54 zeta O.o A co cen płyt Ostrego, to fakt, najtańsze są, a jednak najlepsze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 12:31, kedzior141 napisał:

W sumie racja. Kupię tą podstawową wersję za 25zł.
Fajny jest ten kawałek ''1980'' chyba promujący płytę.

Nom kozacki jest :D Ja sie już nie mogę doczekać Albumu :D A przy okazji: Ktoś wie gdzie mogę dostać nowy Album Taliba Kweli - Eardrum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 16:55, Kermit 13 napisał:

Hmmm pomyślmy...w sklepie ? hmmm, ale nie jestem pewien ... 0o
___________________

http://merlin.pl/frontend/browse/product/4,530276.html

ludzie wł. mózg i google :|

Dziękówa :D Chodziło mi o to, że w Empiku czy MM nie mogłem znaleźć.
Ej a co do The Game''a pojawiło się ciekawe info. Mianowicie:
The Game razem z Latynoskim Raperem Omar''em Cruz''em nagrał i puścił do netu filmik dokumentalny Making Of Gangsta Music w którym pokazany jest proces tworzenia nowego singla Cruze''a. The Game mówi w tym filmiku ze zamierza tworzyć Muzykę do końca życia. Czyli jednak nie zamierza odchodzić po L.A.X.
Link do newsa i filmiku: http://therealbws.info/news.php?readmore=638
I dobrze Game! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 14:44, razormw napisał:

Wiadomo kiedy będzie nowa płyta Dr.Dre? Bo chyba juz od dwóch lat ją przekładają...:/

Niby ma wyjść w tym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 20:43, Kermit 13 napisał:

Dziś Niedziela i taka zamuła w temacie :P

Wszyscy schlani :P Ale ja tam dzisiaj sie z chaty nie ruszałem, od rana męczę Gran Turismo 4 ;P

Dnia 17.02.2008 o 20:43, Kermit 13 napisał:

Kozacki kawałek :D W ogóle KRS One ma zaj*** kawałki :D Jak dla mnie, to najlepsze jest Sound of Da Police :D
Tak BTW, obczaj sobie jak on wyglądał w latach 80''tych, i jak wygląda teraz ;P Jak oglądałeś "How High" to wiesz pewnie który to typ "Szukam Kasy". To KRS kiedyś wyglądał identycznie, a teraz nie do poznania ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz pora się trochę pochwalić nowymi nabytkami :D
1. OSTR - Ja tu tylko sprzątam Edycja Specjalna (dla mnie to nie strata pieniędzy, bardzo lubię sobie posłuchać czasem samych bitów i dla mnie to fajna opcja takie wydanie).
2. OSTR - Masz to jak w banku (niby klasyka, ale nie miałem jeszcze na półce ^^)
3. ATMOSPHERE - SEVEN''S TRAVELS (z tego jestem najbardziej dumny :], rzadka płytka, warto sprawdzić) - http://allegro.pl/item313059922_atmosphere_seven_s_travels_cd_folia_.html
4. DONGURALESKO (KILLlAZ GROUP) - JOINTY , KONSERWY , (na to polowałem chyba z rok już, swoją drogą ciekawe skąd ten sklep to ma, skoro nigdzie nie mają, a nowej partii płyt też nie było...)

i jak wam się podobają moje zakupy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2008 o 22:33, MastAlol napisał:

i jak wam się podobają moje zakupy?:D

Płytki Ostrego, wiadomo, przekozaki :D Chociaż tą najnowszą kupię dopiero po premierze, na razie zbieram kasę na co innego ;P Płyta Gurala, to samo co wyżej, kozak :D Chociaz teraz to tylko czekam na El Polako które nie wiadomo kiedy będzie ;/ A to Atmosphere, to nie wiem co to ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 22:45, NuGGet napisał:

;P Wskazówki jakieś? ;P


Dawno, dawno temu, w zamierzchłych czasach, gdy jeszcze mały Masta wchodził na stojąco pod dywan, a mały NuGG mówił na kupsko, papu :P, czyli w sumie jakieś kilkadziesiąt stron wstecz ( :D ), ktoś zarzucił tym linkiem i wszyscy się zaczęli jarać strasznie, trochę to trwało więc nie wierze, że nic nie pamiętasz.
(dobre przenośnie ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2008 o 22:53, MastAlol napisał:

Dawno, dawno temu, w zamierzchłych czasach, gdy jeszcze mały Masta wchodził na stojąco
pod dywan, a mały NuGG mówił na kupsko, papu :P,

LOOOOOOL xD xD xD

Dnia 17.02.2008 o 22:53, MastAlol napisał:

czyli w sumie jakieś kilkadziesiąt stron
wstecz ( :D ), ktoś zarzucił tym linkiem i wszyscy się zaczęli jarać strasznie, trochę
to trwało więc nie wierze, że nic nie pamiętasz.
(dobre przenośnie ^^)

Już wiem o co kaman ;P Po prostu kiedyś słyszałem o jakimś Atmosphere ale to był metal czy rock, jeden pies, i nie wiedziałem o czym piszesz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 22:56, NuGGet napisał:

Już wiem o co kaman ;P Po prostu kiedyś słyszałem o jakimś Atmosphere ale to był metal
czy rock, jeden pies, i nie wiedziałem o czym piszesz ;P


No ok, ale chyba po klipie widać, że to nie metal co?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 22:53, MastAlol napisał:

Dawno, dawno temu, w zamierzchłych czasach, gdy jeszcze mały Masta wchodził na stojąco
pod dywan, a mały NuGG mówił na kupsko, papu :P, czyli w sumie jakieś kilkadziesiąt stron
wstecz ( :D ), ktoś zarzucił tym linkiem

...a zrobił to niejaki Junior, który swoja drogą obijał się jeszcze głową o krawędź stołu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 22:33, MastAlol napisał:


i jak wam się podobają moje zakupy?:D


Spooko zakupy:D Nową płytę też kupuję, najprawdopodobniej w piątek.

pS: zaraz zmienię avek na bardziej Ostry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak się ma nowa płyta Ostrego? Jakiś powiew świeżości, czy może utrzymana w starym dobrym klimacie (choć jak dla mnie, Hollyłódż miała w sobie już coś nowego pod względem brzmienia). Tym razem znów jazzowe sample, czy może kolejny eksperyment w stylu "Siódemki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować