Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2008 o 20:27, hate mastah napisał:

Pod koniec dnia te skrecze juz jakos brzmialy ale nie ma co sie oklamywac - to jeszcze
nie to ;p

Pokminimy, pokminimy i wykminimy ;p Musimy składać kasę na mixer ;p
Bo to dzisiaj to była tragedia ;p Takie skrecze to.. wole nie mówić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 18:23, Petrick napisał:

Ojj Rap to jest esenscja dobrej muzyki a tak sie składa że byłem ostatnio na koncercie
mojego idola (boga muzyki) 50 cent''a


No to w takim razie pare osób tutaj nie zabardzo Cię polubi :P Ja tam nie ma nic do 50, ale ... no z resztą nie ważne.

Dnia 11.02.2008 o 18:23, Petrick napisał:

strasznie zainteresowała mnie muzyka w wykonaniu Lil Joe i The East Side Boys


Chyba Lil'' Jon & The East Side Boyz

Dnia 11.02.2008 o 18:23, Petrick napisał:

i mam pytanko czy The East Side Boys to zwykły Rap? bo mi sie cos to kojarzy
z HardRap czy nie wiem jak to nazwac bo jest to ostra muzyka ale z masą bitów i Hip-Hop''owym
wierszem (btw. słowami piosenek) ;D??


Ten rodzaj rapu nazywa sie Crunk''iem. Z resztą nie ma czegoś takiego jak HardRap ... jest Rapcore, Nu-Metal, Horrorcore, G-Punk ... Chyba, że Hardcore Rap poprostu, ale można to zastąpić tym co napisałem ...

Dnia 11.02.2008 o 18:23, Petrick napisał:

Pozdr.


No także pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyliście, że nikt nie pojechał tego gościa co mówił, że 50 to Bóg muzyki?:)
Idziemy do przodu, albo po prostu to taki atak, poprzez olewactwo. Tak czy tak, nie warto roztrząsać tematu na nowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 21:09, MastAlol napisał:

Właśnie zauważyliście, że nikt nie pojechał tego gościa co mówił, że 50 to Bóg muzyki?:)
Idziemy do przodu, albo po prostu to taki atak, poprzez olewactwo. Tak czy tak, nie warto
roztrząsać tematu na nowo...

Napisałem na niego posta, ale szczęśliwie nie dodało ;)

BTW: Fota z dzisiejszej skrecz sesji xD Jakoś z odbytu bo to fota z telefonu ;P

20080211211133

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 21:09, MastAlol napisał:

Właśnie zauważyliście, że nikt nie pojechał tego gościa co mówił, że 50 to Bóg muzyki?:)
Idziemy do przodu, albo po prostu to taki atak, poprzez olewactwo. Tak czy tak, nie warto
roztrząsać tematu na nowo...

Robimy postępy Masta^^
(no dobra, nie zauważyłem:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu ktoś się pytał w tym temacie o mikrofony, bo chciał nagrywać.

Też bym chciał zacząć, ale na kwestii "technicznej" (czyt. mikrofon, karta dźwiękowa) raczej się nie znam. Co powiedzielibyście o tym mikrofonie - http://www.solpol.pl/produkty_disp.php?id_produkty=224&sklep=2 ? A jeśli jest zły, to mogę wiedzieć, które parametry ma słabe? Z góry dzięki.

Aha, jeszcze jedno. Czy zintegrowana karta dźwiękowa (bodajże Realtek 97 czy coś w ten deseń) da radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na początek to raczej wystarczy taki mic, ale karta dźwiękowa zintegrowana to nieporozumienie. Kup jakiegoś nawet Sound Blastera słabszego to coś z tego będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 21:11, NuGGet napisał:

BTW: Fota z dzisiejszej skrecz sesji xD Jakoś z odbytu bo to fota z telefonu ;P

DJ Nugg :D Nie no w sumie to ja czekam na jakieś pierwsze demo od Ciebie ;) A ile daliście za ten sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2008 o 22:16, ko?nik napisał:

DJ Nugg :D Nie no w sumie to ja czekam na jakieś pierwsze demo od Ciebie ;) A ile daliście
za ten sprzęt?

90 zeta w komisie ;) I dwa vinyle za dyszke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 22:17, NuGGet napisał:

90 zeta w komisie ;) I dwa vinyle za dyszke ;)

No to niewiele, jak na początek ;)
Ucz się ucz, a potem skreczuj babce "Ry Ry Rydzyk, Bu Bu Bu Bujaj Sie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2008 o 22:43, ko?nik napisał:

No to niewiele, jak na początek ;)

Nom, tylko że musimy jeszcze mixer kupić :/ Nie wiadomo skąd fundusze na to wytrzaśniemy ;P Ale coś się skombinuje ;P

Dnia 11.02.2008 o 22:43, ko?nik napisał:

Ucz się ucz, a potem skreczuj babce "Ry Ry Rydzyk, Bu Bu Bu Bujaj Sie" :D

Gramofon narazie jest u Hejta, bo u niego robimy nagrywki, ale może niedługo wezmę go do siebie, i poschizuje babunię xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 22:46, NuGGet napisał:

Nom, tylko że musimy jeszcze mixer kupić :/ Nie wiadomo skąd fundusze na to wytrzaśniemy
;P Ale coś się skombinuje ;P

Ale podstawę już macie, teraz tylko do przodu ;)

Dnia 11.02.2008 o 22:46, NuGGet napisał:

Gramofon narazie jest u Hejta, bo u niego robimy nagrywki, ale może niedługo wezmę go
do siebie, i poschizuje babunię xD

"Jak Nugget został strażak...DJ znaczy się" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2008 o 22:49, ko?nik napisał:

Ale podstawę już macie, teraz tylko do przodu ;)

W sumie to nam tylko mixera brakuje, mamy trzy mikrofony ( W tym dwa za ponad 100 zeta ;P), statyw, wzmacniacze ch** muje xD Większość tego to Hejta jest :P Zresztą, gdybyś zobaczył jego pokój, myślałbyś że okradł sklep muzyczny/elektroniczny czy inny media markt ;P Sam dwie kolumny mają prawie dwa metry, jedna ma 2000W :D Poszaleć można, muza ładnie tam łupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Większość tego to Hejta jest :P Zresztą, gdybyś

Dnia 11.02.2008 o 22:52, NuGGet napisał:

zobaczył jego pokój, myślałbyś że okradł sklep muzyczny/elektroniczny czy inny media
markt ;P Sam dwie kolumny mają prawie dwa metry, jedna ma 2000W :D Poszaleć można, muza
ładnie tam łupie ;)


Sie śmiga w konkretnej ekipie to sie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchaj gościu wg mnie nie warto wydawac kasy na takiego majka, wiesz zacznij trenować na mikrofonie od słuchawek czy tam od skype, tylko po to żeby sobie trenowac i zobaczyć jak ci to wychodzi, jak już podrasujesz styl, to kup jakiegos lepszego majka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno żadnych niusów nie dawałem, pora to nadrobić ;)

Jego prawdziwe nazwisko to Jayceon Terrell Taylor, ale The Game, czyni go rozpoznawalnym.
Sława The Game to rok 2005 i sukces albumu The Documentary, (który okazał się multiplatynowym) oraz dwukrotna nominacja do nagrody Grammy.
Tym razem The Game wraca z "Game Time". Ten podwójny CD pack z ponad 35 utworami wykonywanymi m.in przez Eminema, Dr Dre, 50 Centa, G-Unit, Prodigy, Taliba Kweli, Ludacrisa, Busta Rhymesa, Snoopa, Jay-Z, Biggie, Stat Quo, Easy-E, i wieloma innymi to nowa, ekskluzywna i freestylowa kompilacja, która zaspokoi wszystkich fanów hip-hopu, gangsta rapu i R&B.

Polska premiera: 11 lutego

Zawartość:
CD1
01. The Game Intro
02. Count On Me feat: 50Cent
03. Game Speaks
04. Co-Signed feat: Epik
05. 100 Bars
06.Game Speaks On Easy
07. Still Cruzin feat: Easy-E
08. Bust Your Guns
09. Cpt 2 Nyc feat: Fabolous
10. Its Like That feat: Talib Kweli&Ludacris
11. I Got A Million On It
12. Incoming Call feat: Yukmouth
13. Compton Lif
14.STR8 Outta Cpt
15.What Dem Want feat: Rah Digga
16.F The Source feat: Malice
17. Whos The Best feat: Joe Beast
18. Where It All Started

CD 2
01. Dr Dre Intro
02. Busta Rhymes Speaks
03. The West Rmx feat: Busta Rhymes
04. Cerified Gangstas (EZ Remix) feat: Easy-E, Jim Jones, Camron
05. Botton Line feat: Stat Quo
06. No Mercy feat: Cuban Link
07. Fly Like A Eagle feat: Snoop Dogg&W.C
08. Gun Down feat: Jim Jones&Crocced I
09. The Game Speaks on working w/Dre
10. Gotta Get It feat: Dr Dre&Jay-Z
11. Fuck Dat
12. You Aint Gangsta feat: Cory Gunz
13. The Session feat: Talib Kweli&Black Thought
14. I Got That Feeling
15. The Hit feat: Brooklyn
16. Colorz
17. The CPT
18. Duck Down

-----------------

Nienawidzę cencika, ale z tego pocisnąłem ;P

Jeszcze nie tak dawno 50 Cent był oczarowany Paris Hilton. Dziś nie traktuje jej jak dżentelmen.
Paris zorganizowała w miniony czwartek imprezę dla magazynu 944, blondynka pojawiła się topless na okładce lutowego wydania pisma.
Show miało miejsce w Scottsdale w Arizonie z okazji imprezy Super Bowl. Jedną z występujących gwiazd był 50 Cent.
Kiedy gwiazdor wymienił imię panny Hilton, ta natychmiast udała się w kierunku sceny, aby na niej zatańczyć. Paris bardzo lubi rapera i pomyślała, że fajnie by było stanąć obok niego na scenie.
Co na to Fifty?
"Spi***laj ze sceny!" - rozkazał Paris, po czym dziewczyna się rozpłakała i pobiegła do personelu, aby wylać swoje żale: Ale to jest przecież moja impreza! - powiedziała Hilton.
Jeszcze niedawno mówił, że nie wygoniłby jej z łóżka, a dziś nią pomiata. Co to może oznaczać?

-----------------

Snoop Dogg i Will.I.Am publicznie poparli kandydującego na urząd prezydenta USA Baracka Obamę.

Pierwszy ze wspomnianych artystów wyraził swoją aprobatę dla Obamy w programie Larry''ego Kinga. Snoop Dogg uważa, że Ameryka potrzebuje czarnoskórego przywódcy, jednak dodaje, iż Hilary Clinton to także doskonała kandydatka. - Barack Obama to głos czarnej Ameryki, ale warto zagłosować zarówno na niego, jak i na Hilary Clinton - oświadczył raper. - Nie należę do partii republikańskiej czy demokratycznej, tylko do partii gangsta. Podczas gdy Snoop Dogg zastanawia się, na kogo oddać swój głos w wyborach, Will.I.Am zdecydowanie postawił na Obamę, nagrywając teledysk oparty na przemowie kandydata z Illinois. W klipie zatytułowanym "Yes We Can" wystąpili m.in. Scarlett Johansson oraz pianista Herbie Hancock. Teledysk zrealizował Jesse Dylan, syn Boba Dylana. 17 marca ukaże się najnowsza płyta Snoop Dogga, "Ego Trippin". Tymczasem już od 11 lutego będziemy mogli posłuchać efektów współpracy Will.I.Ama z Michaelem Jacksonem na krążku "Thriller", reedycji słynnego albumu króla popu.

Swoją drogą, coś dużo Raperów chce tego Obamę na prezydenta ;) Na Rapdumie jest jeszcze kilka nawsó na ten temat, Diddy błaga nawet o to żeby ludzi przyszli na wybory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować