Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2008 o 22:54, NuGGet napisał:

Ty tu nie gadaj, tylko popatrz na swój status ;P

O cholera! Własna sekretarka!...a nie, to sekretarz...
Ale jaja :D xD
Zaskoczony jestem jak nie wiem :P
Nugget mordo ty moja! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 22:57, ko?nik napisał:

Ale jaja :D xD
Zaskoczony jestem jak nie wiem :P
Nugget mordo ty moja! ;]

Akurat buszowałem po moim sajcie, patrze a tu jakieś +1 ... :P Gratki :D
Możesz już chyba założyć kanał na IRC''u :D Byśmy wszyscy "na żywo" mogli gadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 23:00, NuGGet napisał:

Możesz już chyba założyć kanał na IRC''u :D Byśmy wszyscy "na żywo" mogli gadać :P

Jak to? Od sekretarza dopiero można zakładać kanały na mircu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2008 o 23:09, Seqiu napisał:

Jak to? Od sekretarza dopiero można zakładać kanały na mircu? ;)

A można wcześniej? :P Mi sie wydaje że dopiero od Sekretarza ^^

BTW: Ludzie, ma ktoś już płytkę Ostrego? :P Czy premiera jutro dopiero? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 23:16, NuGGet napisał:

BTW: Ludzie, ma ktoś już płytkę Ostrego? :P Czy premiera jutro dopiero? ;P

Ja juz mam ,w pre-orderze dostalem ja dzisiaj .I na torrentach tez juz maja od wczoraj bodajze :/
Nie zalujcie ani zlotowki .Lepsza od HollyLodz POLECAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2008 o 23:18, jackass napisał:

Ja juz mam ,w pre-orderze dostalem ja dzisiaj .I na torrentach tez juz maja od wczoraj
bodajze :/

I jak tam forma Ostrego? ^^ O to czy płyta jest dobra, to nie pytam, bo to wiadomo, ale jakie są takie Twoim zdaniem najlepsze kawałki? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również dostałem dzisiaj płytki w pre-orderze . Muszę powiedzieć że jest MEEEGA PRZEKOOZACKA!
Bardzo spodobały mi się kawałki ''''Dla tych kilku rzeczy'''' i ''''Krótki kawałek o wolności słowa'''' . Tej płyty mogę słuchać i słuchać i chyba nigdy mi się nie znudzi ;D A flow Ostrego jest jak zwykle na najwyższym poziomie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2008 o 23:20, NuGGet napisał:

I jak tam forma Ostrego? ^^ O to czy płyta jest dobra, to nie pytam, bo to wiadomo, ale
jakie są takie Twoim zdaniem najlepsze kawałki? ^^

Nie do opisania jest co co Adam wyzional na tej plycie .NIE MA kawalka ktory nie byl by arcydzielem :) Na poprzedniej plycie niektore kawalki nie wpadaly w ucho ,na tej jeszcze takiego nie znalazlem .`Introgliceryna` rozpoczyna plyte porzadnym kopnieciem i potem trzyma tylko genialny poziom .Rytmy jazzowe ,polewka z showbiznesu,bluzgi na Dode to wlasnie caly Adam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No po prostu geniusz! Już po jednym przesłuchaniu płytu można stwierdzić że jest super i wyłapać wiele świetnych tekstów. "Jak dają to się bierze, jak biją to spie***la" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 09:33, kedzior141 napisał:

A ja będę miał płytkę Ostrego wieczorem dopiero.
Ale z tego co piszecie to świetna jest;)

Ja tak samo będę miał wieczorem xD Już doczekać się nie mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 11:00, Robek 009 napisał:

Ja tak samo będę miał wieczorem xD Już doczekać się nie mogę :D


Też nie mogę się doczekać;)
Ponad 20piosenek to sporo, będzie czego słuchać tej nocy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno dostałem tą płytę Ostrego. Oczywiście po HollyŁódź, nastawiłem się bardzo pozytywnie na nowe dzieło Adama, jednak po pierwszy przesłuchaniu nie zczaiłem dokońca i szczerze mówiąc płyta średnio mi się podobała. Jednak nie zraziłem się tym, bo zawsze tak mam że nowa płyta musi trochę odleżeć zanim drugi raz ją przesłucham i wtedy już jest kozacka. W przypadku "Ja tu tylko sprzątam" postanowiłem nie czekać kilku dni i chciałem już teraz udowodnić, że ta płyta jest wymiataczem. Więc przesłuchałem jej drugi raz i... zostałem wgnieciony w krzesło...;)
Ludzi ta płyta to arcydziło, każdy kawałek można słuchać bez końca!!! Normalnie najlepsza płyta tego roku i w ogóle ostatnich lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi zazwyczaj Ostry podchodzi dopiero po kilku dniach od kupna. Inaczej było w przypadku płyty "Hollyłódź", ale ona generalnie jest chyba najlżejsza w odbiorze spośród wszystkich jego LP. Mam nadzieję, że i do tej się przekonam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano (czyli przed południem) poleciałem do sklepu po "Ja Tu Tylko Sprzątam". Nie wiedziałem, czy nie biegnę na próżno, bo w sklepie kilka dni temu usłyszałem od właściciela, że "postarają się, ale niczego nie obiecują". Więc pełen nadziei, jednak nie do końca z przekonaniem gnałem, mimo wszelakich przeciwności losu do potencjalnego miejsca zakupu. Wpadam, patrzę i...nie ma! Patrząc ze zrezygnowaniem po pułkach zauważyłem starsze albumy Ostrego. "Jeeeeest!". Co prawda na półce "Zagraniczny Hip-Hop", ale widzę "JTTS". Teraz właśnie przesłuchałem pierwszy raz, po łebkach. Jak na razie, w moim odczuciu, nie jest lepsza od "HollyŁódź", ale wsłucham się dokładniej i być może zauważę wszystko to czego nie dostrzega się przy pierwszym przesłuchaniu. Niemniej jednak to co od razu nasuwa się samo: Ci wszyscy mówiący, że grają prawdziwy HH o życiu, po prostu kłamią. Przy O.S.T.R oni są co najwyżej frustratami bez talentu. I tym akcentem kończę ;)
PS. Bity na płycie są jakieś takie...smętne? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna, naprawdę już nigdzie nie można wyjść w szerokich spodniach, bo zaraz za tobą będzie szło 10 policjantów...
Dzisiaj z Hejtem wbiliśmy do Empiku (Po co, to zaraz napisze..:P) i już ochroniarz zaczął za nami łazić, gdzie byśmy sie nie ruszyli, ten frajer za nami chodził... Eh.

A co do Empiku... kupiłem dzisiaj JTTS :D:D:D
Miałem zaczekać i zbierać kasę na co innego, ale Wrocek może poczekać, a nowa płyta Ostrego nie ;) Każdy jeden kawałek - mistrzostwo :D Teraz chyba z 10 raz słucham kawałka "Zamach na Ostrego" ^^ KOZAK :D:D:D
Jak dla mnie, to ta płyta jest nawet ociupinę lepsza od HollyŁódź :) Każdy bit, wszystko, mistrzowska płyta :D
Adam jest po prostu najlepszy Raperem w Polsce, nikt go nie przebija, nawet Gural którego mogę słuchać godzinami :D Nie ma drugiego takie Rapera, który by miał tak genialne kawałki :D

ko?nik
Smętne bity? :P A tam, kozackie są :D Takie jakie lubię ^^

Robek
Są różne style ^^ Ale nic Ci nie powiem, sam kup i sie przekonaj ;P 25 zeta za tą płyte to grosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsze kawałki to:
Introgliceryna, Zamach na Ostrego, Co by się nie działo, Dla tych kilku rzeczy, Wojna o tlen, Ty sobie możesz, krótki kawałek o wolności słowa, 1980, Jestem tylko dzieckiem, Ja tu tylko sprzątam.
W ogóle to pozostałe kawałki też wymiatają, jednak te który wymieniłem... Dla mnie wybijają się ponad pozostałe...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować